Kristers Aparjods Aplīša sarunā

Vēl nekad Aplīša sarunā nebija bijis kamaniņbraucējs un ja tā labi padomā – vēl nebija bijis arī Olimpiskais medaļnieks! Tādēļ esmu dubultpriecīgs, ka šodien Aplīša sarunā Latvijas izlases kamaniņu braucējs Kristers Aparjods!

Tie, kas ziemā pa nedēļas nogalēm ieslēdz televīzorus, gan jau zina par Kristeru – viens no labākajiem šī brīža Latvijas kamaniņu braucējiem un šī gada Olimpiādē izdevās arī izcīnīt Olimpisko medaļu.

Bet, kā ir būt par kamaniņu sporta atlētu, kā ar treniņiem, kā Kristers nonāca šajā sportā, kādas vēl detaļas apvij šo sporta veidu un kā ir ar 140km/h lielu ātrumu ieskriet bortā – par to visu šajā sarunā!

Seko Kristeram Aparjodam sociālajos tīklos

Seko Kristeram Instagram, seko Facebook.

Pieseko arī kamaniņu sporta federācijas instagram kontam – seko līdzi jaunumiem šajā sporta veidā.

Audio versija

Sarunas audio versiju klausies Spotify un citās podkāstu vietnēs!

Aplīša sarunas atbalsta

GoPro

Aplīša sarunas atbalsta GoPro. Un ne tikai atbalsta, arī filmētas visas Aplīša sarunas ar GoPro. Ja Tu gribi filmēt ar GoPro, atrodi savu GoPro kameru, savus GoPro aksesuārus un aiziet! Mēs cenšamies GoPro aksesuārus turēt vienmēr uz vietas veikalā, ja Tev kas nepieciešams – brauc ciemos!

Theragun

Daudzi zina, cik ļoti foršas ir Theragun pistoles, bet vai zini, kas vēl ir ļoti forši? Lielie Theragun atlaižu kodi. Jā, šobrīd Tu vari tikt pie Theragun ar īpaši pievilcīgu cenu – pieprasi savu Theragun kodu šeit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *