Labākie Lattelecom Rīgas maratona atbalstītāji šogad tiks pie lieliskām balvām

Latvijā dzīvo labākie hokeja fani pasaulē, atbalstīšana un fanošana mums nav sveša, bet skriešanas sacensībās pagaidām mums trūkst spēcīga atbalsta no skatītāju puses, kā tas ir pieņemts pasaules lielākajos maratonos.

Tādēļ pulsometrs.lv kopā ar draugiem Polar, IcePower, Nathan un Incrediwear aicina piedalīties plakātu konkursā. Izveido plakātu, 20. maijā nāc atbalstīt skrējējus Lattelecom Rīgas Maratonā un foršākie, iedvesmojošākie, aktīvākie, mīļākie, jautrākie tiks pie ļoti vērtīgām balvām! Lattelecom Rīgas maratons ir svētki ne tikai skrējējiem, bet visiem rīdziniekiem un Rīgas ciemiņiem! Nāc, piedalies arī Tu!

Noteikumi

Lai piedalītos akcijā, Tev jāizveido plakāts un 20. maijā jābūt kaut kur Lattelecom Rīgas Maratona trases malā un jāatbalsta skrējēji. Bildi vai video ar savu dalību ieliec Instagram un ”ietago” @pulsometrs.lv!

Neaizmirsti būt aktīvs atbalstītājs, jo trasē dosies spiegi, kuri vērtēs Tavu aktivitāti! Vērtēsim aktivitāti un radošumu, tapēc ir vērts pacensties!

Balvas 

Lattelecom Rīgas Maratona plakātu konkursā būs patiešām lieliskas balvas! Galvenā balva visiem viena – prieks, gandarījums, pozitīvas emocijas no padarītā un piedzīvotā. Šī gada simtgades maratons būs īpašs gan dalībniekiem, gan arī skatītājiem! Bet, protams, konkurss, paliek konkurss, tapēc mums ir sagatavotas arī ļoti vērtīgas mantiskas balvas!

Polar pulsometri

Viens no šī pavasara pieprasītākajiem pulsometriem ir Polar M30 – tas ir ļoti iecienīts starp skrējējiem un ne tikai. Mūsu balvu fondā būs vairāki Polar M430 pulsometri!

Ledus spēks – Ice Power

Ice Power produkti veldzēs samocītas kājas un citas ķermeņa daļas. Arī ļoti vērtīgos Ice Power produktus varēsi vinnēt plakātu konkursā!

Nathan pudeles un somiņas

Nathan ir zīmols, kas ražo augstākās kvalitātes produktus skrējējiem! Mums ļoti patīk Nathan, jo šī kompānijas vērtības ir ļoti līdzīgas pulsometrs.lv vērtībām un plakātu konkursa balvām mēs izvēlēsimies preces, kas ir ļoti piemērotas arī cilvēkiem, kuri neskrien (bet atbalsta!)!

Incrediwear īpašais apģērbs

Incrediwear produkti ir piemēroti gan sportistiem, lai palīdzētu atjaunoties muskuļiem un dziedētu traumas, gan mums visiem pārējiem brīžos, kad sāp.

Vērtēšana

Atbalstītāju aktivitāti vērtēsim paši, prasīsim viedokli citiem skrējējiem, būs atsevišķa balsošana mūsu Facebook lapā. Seko līdzi!

Vērtēsim:

– radošumu;

– atraktivitāti;

– atbalstītājiem garajās distancēs būs īpašs Paldies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *