“Kā panākt, lai cilvēki vairāk kustas?” Līga Līdumniece – Šulce Aplīša sarunā

Līga Līdumniece-Šulce ir fizioterapeite, Spars Fizio īpašniece. Ar Līgu ļoti iespējams esi pazīstama/-s, ja piedalies Rimi Rīgas maratona treniņos, esi Riga Runners kopienā vai vienkārši apgrozies tur, kur ir aktīvi cilvēki.

Ar Līgu mēs runājām gan par skriešanu, gan spēka vingrojumiem, par Spars Fizio komandu un attīstību, par to, ko mēs sportojot daram nepareizi un vai vispār ir tāds nepareizi.

Svarīgas saites

Līgai, tāpat kā mums, pulsometrs.lv, ļoti interesē, kā mēs varētu piedabūtu mūsu sabiedrību kustīgāku. Varbūt Tev ir idejas? Aizpildi šo anketu, pastāsti!

Seko Līgai isntagram. Seko Spars Fizio instagram un facebook. Apskati Spars Fizio mājas lapu.

Audio versija

Klausies sarunas ierakstu Spotify un citās podkāstu vietnēs.

Aplīša sarunu atbalsta…

Therabody Theragun

Par Therabody Theragun runājuši esam daudz un par ieguvumiem ir stāstījusi Anita Siliņa kopā ar vīru Edgaru Siliņu, Zanda Zariņa-Rešetina, Baiba Bendika un Jānis un Santa Višķeri, kā arī Andris Ronimoiss.

Ja arī Tu vēlies izmantot Theragun, šobrīd mums ir tik labs piedāvājums, ko nevar neizmantot. Pieprasi savu atlaižu kodu šeit.

Maurten

Aplīša sarunu atbalsta Maurten! Maurten ir ļoti labs sporta uzturs, kas jāpamēģina. Ja vēl nav sanācis pamēģināt – šeit ir Maurten izmēģinājuma komplekts, par īpaši izdevīgu cenu! Spēkā vēl līdz 15. maijam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *