Limfodrenāžas zābaki – 21 iemesls tos izmantot regulāri

limfodrenāžas zābaki

Limfodrenāžas zābaki iegūst arvien lielāku popularitāti. Un ne bez iemesla – tie ir tiešām noderīgi, to lietošana ir veselīga un arī ļoti patīkama.

Pulsometrs.lv Tu vari gan nopirkt, gan izīrēt limfodrenžas zābakus. Ja Tu organizē darba pasākumu – varam atbraukt arī ciemos ar vairākiem krēsliem un izklaidēt Tevi un kolēģus!

Šobrīd Pulsometrs.lv Tu vari iegādāties Aerify, Therabody vai Hyperice Normatec limfodrenāžas zābakus. Tu vari tos arī iznomāt – 15eur dienā, lētāk nekā procedūra ārstniecības iestādē.

Mani sauc Māris un esmu pulsometrs.lv vadītājs. Un goda vārds – ka es Tev saku, regulāra masāža limfodrenāžas zābakos liks Tev justies labāk! Arī man mājās ir Therabody Recoveryair Jetboots limfodrenāžas zābaki, cenšos katru vakaru tajos pamasēties.

Bet šajā rakstā – 21 iemesls, kādēl limfodrenžas zābaku izmantošana ir laba ideja!

Galvenās 3 atziņas:

  • limfodrenāžas masāžas rezultātā uzlabojas asinsrite un limfas plūsma, kam ir daudzi veselības ieguvumi;

  • jau pēc pirmās procedūras jutīsies labāk, vienalga, vai Tu tos lieto, lai risinātu veselības problēmas, lai atjaunotos no sprota aktivitātēm vai vienkārši, lai atpūstos pēc garas dienas;

  • limfodrenāža, kā procedūra, būs vērtīga ik vienam no mums.

Cilvēkiem ar dažādām problēmām

Limfodrenāžas masāžu iesaka cilvēkiem ar dažādām problēmām – limfadēma, hroniskas sāpes, gremošanas problēmas, pēc operācijām rehabilitācijas periodā.

1. Limfodrenāžas zābaki veicina limfas cirkulāciju

Limfodrenžas masāža iekustinās limfas cirkulāciju, stimulēs liekā šķidruma izvadi, izvadīs atkritumvielas, mazinās iekaisumu.

2. Uzlabo asins cirkulāciju

Limfodrenāžas zābaki ar mainīgu gaisa spiedienu saspiež kājas, kā rezultātā uzlabojas asinsrite, kas audiem pienes vairāk skābekli un izvada nevajadzīgās vielas.

3. Samazina pietūkumu

Uzlabota cirkulācija nozīmē, ka pietūkums mazināsies ātrāk.

4. Samazina iekaisumu

Pateicoties limfodrenāžas masāžai, Tev būs uzlabota asinsrite un limfas plūsma, kas var palīdzēt mazināt iekaisumu organisma audos.

5. Uzlabo imunitāti

Limfodrenāžas masāža stimulē limfātisko sistēmu, kas ir svarīga imunitātes sistēmas sastāvdaļa. Labāka limfātiskā plūsma var palīdzēt izvadīt toksīnus un atkritumus no organisma, tādējādi veicinot spēcīgāku imūnsistēmu.

Lifodrenžās zābaki korporatīvajā pasākumā
Varam aizbraukt arī uz Tavu darba pasākumu ar atpūtas zonu. Interesanta pieredze un uzlabota labsajūta visiem dalībniekiem!

6. Uzlabo gremošanas sistēmas darbību

Limfodrenāžas masāža var palīdzēt novērst toksīnu uzkrāšanos audos, kas var uzlabot ķermeņa gremošanas funkciju, uzlabot zarnu darbību.

Lasi vairāk par gremošanas saistību ar limfātisko sistēmu.

7. Var mazināt saindēšanos

Veicinot limfātisko sistēmu darbību, limfodrenāžas masāža var palīdzēt novērst toksīnu uzkrāšanos audos, kas var uzlabot ķermeņa gremošanas funkciju, novērst saindēšanās sekas.

8. Var mazināt vēdera pūšanos

Ar limfodrenāžas masāžas palīdzību var samazināt vēdera uzpūšanos.

Aerify limfodrenžās zābaki darbībā pēc lielas slodzes.
Pēc Dubultmaratona Taisnais. Labākā atjaunošanās ar Aerify Charge limfodrenāžas zābakiem saulītē

Limfodrenāžas zābaki sportistiem un sporta entuziastiem

Viena no cilvēku grupām, kas pie mums regulāri iegādājas vai izīrē limfodrenāžas zābakus, ir sportisti un sporta entuziasti. Esam saņēmuši arī ļoti daudz pozitīvas atsaukmes no fiziski aktīvajiem entuziastiem!

9. Samazina muskuļu sāpes un nogurumu

Kad intensīvā treniņā kājas piedzītas ar pienskābēm, mēs jūtam muskuļu sāpes. Izdzenā pienskābes ar masāžu, jūties svaigi arī pēc ļoti intensīvām slodzēm.

10. Uzlabot miega kvalitāti

Patīkama vakara procedūra palīdzēs Tev atslēgties no dienas steigas, kas ļaus mierīgāk doties pie miera un gulēt kvalitatīvāk. Sportistiem nekas nav tik būtisks veiksmīgam atjaunošanās procesam, kā labs miegs.

11. Palīdz ātrāk atjaunoties pēc slodzes

Mēs kļūstam stiprāki nevis trenējoties, bet atjaunojoties pēc treniņiem. Atjaunošanās ir ļoti būtiska, pievērs tai pastiprinātu uzmanību!

Therabody Jetboots un Kokmuižas bezalkoholiskais alus - lieliska atslodze
Pēc slodzes, kas var būt labāks par masāžu un bezalkoholisko Kokmuižas aliņu? Foto – Dubultmaratons Taisnais.

12. Ērtākā atjaunošanās tehnika pēc slodzes

Vai esi mēģinājis/-usi izmantot parasto pašmasāžas rulli? Tas ir sāpīgi un tas ir kā vēl viens treniņš. Ar limfodrenāžas zābakiem Tu vari baudīt atjaunošanās procesu, sēžot dīvānā un baudot kādu bezalkoholisku aliņu.

13. Uzlabo savus rezultātus

Pateicoties labākai asinsritei un limfātiskajai plūsmai, sportisti var justies vieglāk un sagatavot ķermeni optimālai veiktspējai.

14. Var palīdzēt novērst traumas

Regulāras limfodrenāžas procedūras var palīdzēt samazināt muskuļu sasprindzinājumu un uzlabot locītavu mobilitāti, tādējādi novēršot potenciālās traumas un ievainojumus.

15. Palīdz atveseļoties pēc traumām

Limfodrenāžas procedūra var palīdzēt paātrināt atveseļošanos pēc traumām, piemēram, izstiepumiem vai muskuļu sastiepumiem, veicinot audu dzīšanu.

Profilaktiskos nolūkos, labsajūtai, priekam

16. Veicina kopējo labsajūtu

Lai šo saprastu, ir jāpamēģina. Vari iznomāt limfodrenāžas zābakus no 15eur dienā, vai 40eur par nedēļas nogali. Jau pēc pirmās procedūras, cilvēki saka, ka jūtas labāk!

17. Samazina stresu

Limfodrenāžas masāža var aizņemt no 15 mīnūtēm līdz stundai, kas būs lielisks veids, kā paņemt pauzi, izbaudīt laiku sev, mazinot stresu un saspringumu.

18. Var mazināt celulītu

Limfodrenāžu var izmantot kosmētiskos nolūkos, regulāra lietošana vara samazināt celulītu.

19. Nodrošina relaksāciju un atvieglojumu pēc garas darba dienas

Gan tiem, kuriem darba diena paiet uz kājām, gan tiem, kuri sēž ofisa krēslos. Limfodrenāžas masāžu ir vērtīgi izmantot profilaktiskos nolūkos, tā samazinās smaguma sajūtu kājās.

20. Uzlabo miega kvalitāti

Gan fizioloģiskie ieguvumi, gan kā vakara rituāls, limfodrenāža var uzlabot miega kvalitāti.

21. Var palīdzēt novērst potenciālas problēmas nākotnē

Regulāra limfodrenāžas masāžas izmantošana var palīdzēt novērst slimības, stiprinot imunitāti un veicinot labāku ķermeņa stiprību pret infekcijām.

Jau pēc pirmās procedūras varēsi sajust, ka kājas jūtas labāk, būs jūtama viegluma sajūta. Tas palīdzēs atslēgties no garas dienas, labāk sagatavoties nakts mieram.

Kā strādā limfodrenāžas zābaki?

Limfodrenāžas zābaki jeb gaisa zābaki pamazām saspiež kājas, sākot no apakšas pamazām saspiežot līdz gurniem. Procedūru atkārtojam atkal un atkal. Parasti viena sesija ir ap 20 minūtēm.

Kam nav ieteicama limfodrenāžas masāža?

Limfodrenžās masāžu neiesaka grūtniecēm, cilvēkiem ar nopietām sirds problēmām, drudža gadījumā, uzreiz pēc operācijām vai citām nopietnām veselības problēmām.

Ja vēlies izmantot limfodrenāžas masāžu un neesi pārliecināts vai veselība to atļauj – noteikti konsultējies ar ārstu.

Populārākie modeļi

Pie mums vispopulārākie modeļi ir no Aerify un Therabody zīmoliem.

Vēlies pamēģināt limfodrenāžas procedūru?

Izmēģini limfodrenāžas zābakus pie mums, pulsometrs.lv veikalā, vai visērtāk – paņem tos nomā. Raksti [email protected] un vienosimies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *