Maratona nedēļa – svētku nedēļa! Svētku nogales aktualitātes un piedāvājumi

Jau šajā nedēļas nogalē stāsimies uz saviem startiem Rimi Rīgas maratonā! Priekā!

Jā, Rimi Rīgas maratons tiešām vienmēr ir bijis svētku laiks Latvijas skrējējiem, arī mums – pulsometrs.lv. Daudzus gadus esam piedalījušies maratona rīkotajā Expo, bet tā kā pandēmijas dēļ Expo šogad nenotiek, svētku piedāvājumi šoreiz pie mums veikalā – Cēsu 31, Barons kvartālā!

Vai esi gatava/-s stāties uz Rimi Rīgas maratona starta?

Pulsometrs.lv darba laiks

Parasti sestdienās nestrādājam, bet tā kā mums ir svētku nedēļas nogale – šo sestdien būsim vaļā no 10.00 – 16.00! Droši nāciet ciemos!

Kas nepieciešams maratonam?

Maurten želejas un dzērieni

Daudz esam stāstījuši par Maurten želejām un noteikti mēs paši tās lietosim katrs savā distancē! Noteikti iesakam arī Tev!

Ja Tev vēl nav izdevies pamēģināt Maurten – paņem mazo izmēģinājuma komplektu – par samazinātu cenu, Tu varēsi gūt pilnu priekšstatu par Maurten. Maurten izmēģinājuma komplekts vēl līdz svētdienai par samazinātu cenu!

Cik daudz Maurten lietot distancē? Lasi blogā – cik daudz Maurten lietot maratona un pusmaratona distancēs un

cik daudz Maurten lietot 5km un 10km distancēs.

anita siliņa maurten
Apskati mūsu bloga rakstu par Maurten lietošanu, kurus mums palīdzāja sagatavot trenere, uzturzinātnes maģistre Anita Siliņa

SIS želejas un atjaunošanās dzērieni

Nesen esam savā klāstā atjaunojuši SIS želeju un dzērienu piedāvājumu un populārākie produkti ir pieejami arī pie mums veikalā! Nāc ciemos!

Atjaunošanās produkti!

Pateiksim Jums priekšā – ja Tu esi Rimi Rīgas maratona Skriešanas klubā – kad esi pieslēdzies, pie piedāvājumiem Tu vari atrast atlaižu kodu, kas darbojas atjaunošanās produktiem. Šis piedāvājums ir aktuāls līdz maratona dienai, bet šajā nogalē – piektdien un sestdien – visiem atjaunošanās produktiem 10% atlaide uz vietas veikalā!

Atlaide būs spēkā precēm, kas uz doto brīdi ir veikalā! Ja Tu vēlies kādu specifisku produktu – pasūti to iepriekš!

Šajā nedēļas nogalē – atlaide visiem atjaunošanās produktiem

Therabody produkti

Drīzumā pie mums varēsi iegādāties arī Therabody atjaunošanās produktus, bet jau šajā nogalē varēsi uz vietas apskatīt un pamēģīnāt Therabody Theragun Pro un Theragun Mini!

Pulksteņi, pulsometri

Vēl šonedēļ mums ir ļoti labas Garmin cenas un dāvanā jau pieminētais Maurten izmēģinājuma komplekts! Ir svētku nedēļa – iepriecini sevi ar jaunu Garmin!

Svētku nedēļā iepriecini sevi ar jaunu Garmin! Izmanto augusta piedāvājumu!

Tiekamies nedēļas nogalē pie mums veikalā un svētdien – uz starta!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *