Mareks Gaļinovskis Aplīša sarunā

Ja arī Tu piedalies tautas sporta pasākumos, tad ļoti iespējams pāris dienas pēc pasākuma dodies internetos, meklēt bildes no pasākuma, bildes ar sevi! Un ļoti iespējams, ka Tev ir bildes, kuru autors ir Mareks Gaļinovskis.

Mareks ir fotogrāfs ar lielu mīlestību pret tautas sportu un dabu. Un Siguldu. Mareks savā jaunībā ir trenējies kamaniņu sportā, vēl nesen arī stājies uz startiem gan maratonos, gan Rīga-Valmiera 107km. Mareks Gaļinovskis ir arī sertificēts kalnu slēpošanas instruktors, vada pārgājienus un rīko bērnu nometnes. 2018. gadā Mareks tika atzīts par “Siguldas novada Gada cilvēks”.

Saites

Seko Marekam instagram. Seko Facebook – Mareks Gaļinovskis | Fotoman.lv, Mareks Gaļinovskis | SKI instructor. Seko DabāLabi – šeit par pārgājieniem un nometnēm.

Sarunā pieminējām Aplīša sarunu ar Kristeru Aparjodu, kā arī Rimantu Liepiņu (un mazliet Šoko).

Audio versiju klausies Spotify vai savā mīļākajā podkāstu vietnē.

Atbalsti Aplīša sarunas

Atbalsti Aplīša sarunas, pasūti savu sporta uzturu, vitamīnus pulsometrs.lv! Šobrīd mums ir jaunums – Neversecond zīmols – un plānojam, ka jaunumu šajā lauciņā būs vēl daudz. Ja Tev patīk Aplīša sarunas, palīdzi mums tās veidot – pasūti savu sporta uzturu pie mums!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *