Mūsu darbība Lattelecom Rīgas Maratona nogalē

Lattelecom Rīgas Maratons ir lielākies skriešanas svētki Latvijā, svētki mums un svētki Jums, un mūsu darbībā šis tas tiek mainīts.

Darba laiks

Piektdien un sestdien, būsim Maratona EXPO, Elektrum Olimpiskajā centrā, Grostonas ielā 6b. EXPO darba laiks – no 10.00 līdz 20.00, abas dienas.
Piektdien un sestdien veikals Barons Kvartālā, Cēsu ielā, būs slēgts.

Piedalies plakātu konkursā!

Vai esi dzirdējis par mūsu plakātu konkursu? Ja pats skrien, aicini draugus, radus, kolēģus un svešiniekus piedalīties Lattelecom Rīgas Maratona svētkos, atbalstīt skrējējus, baudīt atmosfēru, pozitīvi uzlādēties un – piedalīties plakātu konkursā!

Atraktīvākie, radošākie dalībnieki tiks pie fantastiskām balvām! Ja esi EXPO, nāc uz mūsu stendu pēc plakātu sagataves!

Mūsu piedāvājumi Maratona EXPO

1. Klipši!

Mums ir ļoti smuki numura klipši! Klipši ir praktiski (labi tur numuru, nebojā apģērbu), kā arī kalpos kā ļoti jauks suvenīrs!
Klipšu komplekts būs nopērkams par 5eur, vai arī saņemsi to dāvanā pērkot pulsometru!

numura klipši | pulsometrs.lv
Maratona EXPO nāc uz mūsu stendu pēc numura klipšiem – lielisks, praktisks suvenīrs Tavam startam!

2. Polar M430 special edition

Polar M430 spilkti zaļas krāsas ierobežota dizaina pulsometrs nav pieejams ikdienā, bet Maratona EXPO būs! Nāciet uz mūsu stendu, apskatiet to dzīvē un likt uz rokas!

polar 430 | pulsometrs.lv
Maratona EXPO varēsi iegādāties arī Polar M430 special edition!

3. Īpašas cenas

Cenas mums vienmēr ir labas, bet EXPO būs arī īpašie piedāvājumi daudzām precēm! Pulsometru pirkumiem dāvānā arī īpašie klipši un atlaižu kods nākamajam pirkumam!

4. Halo Headband

Jaunums mūsu plauktos – Halo Headband! Ļoti augstas kvalitātes produkts, patentēts, ražots ASV un – ja Tev mēdz acīs tecēt sviedri – garām nepaej! Ar Halo Headband ir noskrieti vairāki treniņi, Aplīšas sarunas un orientēšanās sacensībās un par šo produktu varam teikt tikai to labāko. No šī brīža Halo Headband pieejams arī mūsu veikalā, Barons Kvartālā, Cēsu ielā 31 k2.

Tiekamies EXPO, tiekamies svētdien uz starta! Lai veiksmīgas atlikušās dienas līdz lielajam startam!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *