Kā panākt, lai nesalst zobi?

Šāds jautājums ir aktuāls mums visiem, kuri arī gada aukstajā periodā skrien, slēpo, iet pārgājienos vai vienkārši ilgi uzturas svaigā gaisā.

Visi mēs zinām, ka dzert ūdeni pietiekamā daudzumā ir ļoti svarīgi. Par to daudz tiek runāts vasarā, kad ir karsts, bet ziemā, šķiet, šis jautājums netiek aktualizēts. Bet! Ūdens jādzer arī ziemā! Priekā!

Ja Tu esi noskatījies mūsu video no Noskrien Ziemu, tad pamanīji, ka tas pulsometru čalis testē 3 veidu pudelītes:

Tātad, Nathan Crome steel ir termo pudele un es sagadīju, ka ūdenim vajadzētu būt diezgan patīkamam arī pēc 1.5h pavadītas distancē. Lietoju šo pudelīti arī ikdienā,

Divas pārējās pudelītes atšķiras nedaudz – insulated labāk uztur temperatūru, bet parastā ir vienkārši parasta pudelīte, kur par to nav domāts. Tiesa gan – pudelīte paredzēta, lai ūdens ilgāk saglabātos auksts gada karstajā laikā, nevis lietošanai ziemā. Bet, testēt taču varam!

Pirms devos distancē, izmērīju temperatūru visās trijās Nathan pudelītēs un visu temperatūra bija apmēram 22C. Aktuālais jautājums – kāda temperatūra būs pēc finiša?

Tātad – Nathan Crome Steel termopudele. Pirms starta 22C. Pēc 1.5h ziemas pārgājienā – 21C. Gandrīz nekas nav mainījies, ūdens ir patīkamā istabas temperatūrā – zobi nesalst.

Visparastākā pudelīte – pēc 1.5h brienot pa sniegu – 11C. Ūdens ir dzerams, bet tas ir auksts. Vēl kāda stunda un zobi būtu nosaluši!

Pudelīte no Nathan Trial Mix plus insulated – 14C. Jā, šī uztur temperatūru labāk, nekā parstā, bet tā nav termopudele. Pēc 1.5h zobi nesalst, padzerties ir ok!

Secinājumi

Ja Tavā terniņplānā ir garie skrējieni, tad rekomendējam Nathan Trail Mix plus insulated vai Nathan SpeedDraw Plus insulated. Ūdens temperatūra tomēr saglabāsies dzerama ilgāk.

Ja plāno pārgājienus, kas aizņem vairākas stundas – izvēlies Nathan Chrome Steel vai HammerHead.

Nepieciešama glīta, gaumīga ūdens pudele ikdienai – Nathan Chrome Steel būs ideāli piemērota!

Dodies garos treniņos, slēpojumos un Nathan Trial Mix plus Insulated Tevi nepārliecina? Izmēģini Nathan Peak Insulated.

Turpinājums sekos!

Jau iepriekš minējām, ka insulated  vairāk paredzētas karstam laikam, lai dzēriens saglabājas patīkami vēss. Nāks silta vasariņa, testēsim atkal! Seko līdzi!

Kāda ir Tava pieredze? Vai dzer pietiekami daudz ūdens arī ziemā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *