Noslēdzošā Stirnu buks posma piedāvājumi

Sporta draugi! Tik lieliska ir bijusi šī Stirnu buks sezona, bet nu ir pienākusi pēdējā kārta! Arī pulsometrs.lv būs klāt un kā jau pēdējā posma pienākas – būs dažādi labi sezonas izskaņas piedāvājumi!

SOS krekli

Visu gadu aicinām Tevi iegādāties mūsu kreklus un piedalīties labdarībā – no katra krekla 5eur nonāk SOS bērnu ciematu kontos. Visu gadu šie krekli maksājuši 25eur, bet pēdējā posmā – 15eur. Vēl daži ir palikuši, izmanto iespēju – skrien pakaļ! Protams, arī no šīs summas, 5eur ies SOS bērnu ciematu kontos!

Vairāk par krekliem lasi šeit. Noskaties arī sarunu ar Valmieras SOS bērnu ciemata direktoru Ediju Pētersonu.

Maurten GEL 100 CAF 100

Jaunās Maurten GEL 100 CAF 100 – želejas ar kofeīnu! Šīs želejas būs dārgākas, nekā ierastās GEL 100, bet vēl Stirnu bukā piedāvāsim par standarta – 3 pa 10eur. Pēc tam gan būs dārgāk! Nāc nomēģini!

Par jaunajām želejām vairāk lasi šeit. Un noskaties arī video ar maniem pirmajiem iespaidiem:

Pirmie iespaidi par Maurten GEL 100 CAF 100

Nathan rudens atlaides

Nathan somas ir lieliskas! Ļoti ērtas un praktiskas. Paldies tiem daudzajiem skrējējiem, kuri sezonas laikā ir piekrituši tās testēt, Jūsu pozitīvās atsauksmes ir ļoti iedrošinošas. Rudens atlaides būs arī Nathan skriešanas somām un vestēm!

Šo sestdien atkal tiekamies Stirnubuks.lv un arī šoreiz piedāvāsim Tev testēt Nathan somas – dzeršanas sistēmas!Ir mums 3 modeļi, kurus vari testēt:pavisam jaunais TrailMix 7L – https://pulsometrs.lv/produkts/nathan-trailmix-7l/Nathan QuickStart 4L – https://pulsometrs.lv/produkts/nathan-quickstart/Nathan Firestorm – https://pulsometrs.lv/produkts/nathan-firestorm-2/Piesakies, raksti mājas lapas čatā! Pretīm gribēsim tik vien, kā Tavu atsauksmi!

Gepostet von Pulsometrs.lv am Donnerstag, 5. September 2019
Paldies par Nathan FireStorm testu!

Lieliskie klipši un lieliskās Halo sviedru lentas

Klipšu vairs nav daudz, bet uz nākamo sezonu jātaisa atkal jauni dizaini! Šie, pēdējie eksemplāri – 2 iepakojumi pa 10eur. Daudz vairs nav – nenokavē!

Klipši ar Buku – viens komplekts 5eur, 3 komplekti – 10eur

Tāpat arī ar Halo sviedru lentām! Standarta cena 23.90. Šajā posmā 12eur. Divas pa 20eur. Izdevīgi? Jā, protams! It īpaši, ja nāc uz mūsu telti kopā ar draugu!

Pēdējā posmā Halo sviedru lenta ar buciņu – viena 12eur, divas 20eur

Pulsometri?

Ar visiem top modeļiem – Maurten GEL kaste dāvānā! Kas ir TOP modeļi? Suunto 9 Baro, Polar Vantage V, Polar Vantage V titan, Garmin Fenix 6 un Garmin Fenix 6x, kā arī Garmin Forerunner 945! Ja Tevis izvēlētais modelis nebūs uz vietas, Tavs pasūtījums Stirnu bukā ar piegādi jau nākamnedēļ arī būs komplektā ar Maurten GEL 100 kasti!

Ir prieks būt ar Jums katrā Stirnu buks posmā! Izbaudīsim vēl pēdējo posmu un tiekamies atkal nākamajā sezonā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *