Par Jabra sporta austiņām

Daži no mums sporto ar austiņām, daži bez. Personīgi parasti izvēlos skriet bez austiņām, bet dažreiz tomēr tie garie skrējieni ir pārāk garlaicīgi un kāda laba mūzika vai audiogrāmata padara šo laiku vērtīgāku. Arī mūsu plauktos ir austiņas sportam, un lūk, neliels ieskats Jabra Sport Coach.

Dizains.
Jabra ražo šīs Bluetooth austiņas ar domu, lai tās būtu gana labas ASV militāristiem, lai tās izturētu sviedrus un putekļus. Komplektā atrodami 3 dažādi uzgaļi – man ar otro piegājienu izdevās atrast īstos uzgaļus, lai austiņas būtu ērtas un nekristu ārā. Atlieka vien dodies skriet un baudīt skaņu.

Skaņa.
Uz kastītes rakstīts “Dolby Audio” un domāju, ka priekš mazajām austiņām skriešanai vai fitnesam, tās skan ļoti labi. Neesmu gan diez ko muzikāls, lai objektīvi novērtētu to skaņas kvalitāti, bet domāju, ka priekš Bluetooth austiņām sportam, tās ir lieliskas.

Aplikācija.
Sportam varat izmantot Jabra Sport aplikāciju, kur atradīsi skriešanu/velobraukšanu/soļošanu un citus sporta veidus, bet pats interesantākais šajā aplikācijā ir aktivitāte ar nosaukumu “Cross-training”. Šeit vari izvēlēties treniņu, kā piemēram, “CardiCore” vai “BellyBurn” vai “UpperBodyPump” vai citu un aplikācija kopā ar austiņām Tev teiks priekšā, kas jādara. Diezgan jautri. Austiņās ir iebūvēts akselometrs, kas Tavā vietā skaitīs pietupienus, piepumpēšanās reizes un tamlīdzīgi. Skrējēji mēdz darīt sev pāri trenējot tikai kājas un nenodarbinot ķermeņa augšdaļu un ar šo Jabra Sport aplikāciju to var labot.
Ja Tu izmanto citas aplikācijas, Jabra Sport Coach strādās arī ar Endomondo, Strava, RunKeeper, MapMyFitness un Runtastic.

3

Baterija.
Bluetooth austiņas ir foršas, jo nekur netraucē vadi, bet to ēnas puse ir fakts, ka tās ir jālādē. Tīrā darbības laikā tās solās izturēt 5.5h. Pulsometru čalis nedēļas laikā ir bijis ar tām 2x skriet un 2x testēju tās vingrojot. Baterija joprojām rāda, ka izturēs vēl 1.2h.

Galvenās atšķirības.
Pulsometrs.lv plauktā var atrast arī citas Jabra austiņas. Jabra Sport Pace ir vienkāršākas bluetooth austiņas, bez akselometra un Dolby skaņas, bet Jabra Sport Pulse ir advencētākas – šīs austiņas ir arī pulsometrs, kas mēra pulsu no ausīm.

Jabra Sporta PaceJabra Sport CoachJabra Sport Pulse
Bluetooth austiņas
DOLBY skaņa-
Baterijas darbības laiks5h5.5h5h
Akselometrs-
Treniņu vadība no Jabra Sport aplikācijas
Pulsa mērīšana--
KrāsasDzeltenas/zilas/sarkanasDzeltenas/zilas/sarkanasMelnas
Cena89eur139eur189eur
Jabra suvenīri dāvanā?

2

1 comments

  1. Kuru modeli pirkt

    Esmu izmēģinājis visus šos modeļus, un man pašam par brīnumu, vis labāk patīk skaņa lētākajam modelim Sport Pace.
    Ja skatās specifikāju, tad liekās, ka jāpērk Coach vai Pulse. Bet visi tie ir ļoti ērti gan ikdienā, gan sporta zālē.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *