Pēteris Grīviņš Aplīša sarunā

pēteris grīviņš
Aplīša sarunā Pēteris Grīviņš

Lai arī klāt jau augusts, šajā dīvainajā gadā nebija ierakstīta neviena Aplīša saruna, tādēļ šī, ar Pēteris Grīviņš atklāj Aplīša sarunu 2020 sezonu. Tas, ka Pēteris ir pirmais, kas jāacina uz sarunu bija skaidrs 11. jūlija rītā, kad uzzinājām, kas ir uzvarējis Rīga-Valmiera skrējienu un pietam ar kādu rezultātu!

Pēteris Grīviņš ir ultraskrējējs, skrējējs, orientierists un arī pulsometrs.lv komandas pārstāvis Stirnu bukā! Un šogad Pēteris izpelnījās lielu uzmanību uzvarot un uzstādot jaunu rekordu Rīga – Valmiera, pieveicot 107km ātrāk par 8h, kas nekad agrāk nebija izdarīts. Vareni! Tiem kuriem nav kalkulators pie rokas – vidējais ātrums Pēterim šajā skrējienā ir 4.29min/km – mums tautas sportistiem šie skaitļi liek saķert galvu!

Ar Pēteri mēs galvenokārt runājām par Rīga – Valmiera skrējienu, par pieredzi distancē, par treniņiem, par to, cik ilgi kājas sāpēja pēc sacensībām. Mēs runājām par to, kā Pēteris nonāca pie skriešanas, par motivāciju, par vēlmi atkārto Rīga-Valmiera, par citiem skriešanas plāniem.

Seko Pēterim instagram, nopērc no Pētera aliņu!

Seko Pēterim instagram, un apskati arī Pētera projektu pinte.lv – nekad nebūtu domājuši, ka mēs blogā aicināsim apskatīt alus veikalu, bet šeit šajā ierakstā tam ir īstā vieta. Pēteris saka, ka dzīve ir par īsu, lai dzertu sliktu alu un pinte.lv slikta alus nav!

Paldies GoPro Latvija!

Konkursiņš!
Aplīša sarunas atbalsta GoPro! Liels paldies GoPro Latvija (links uz instagram – piesekojies), kas mūsu viesiem sagādā dāvanas un šoreiz mums ir sagādāta dāvana arī Tev!

Noteikumi šādi:
– seko GoPro Latvija instagram’ā;
– piekomentē pie mūsu sarunas youtube kanālā, atbildi uz jautājumu – ko Tu ieguvi no šīs sarunas? Varbūt izcel kādu citātu, kas Tev šķita interesants.
– esi mūsu youtube kanāla abonētājs!

Dāvanās būs GoPro merčendaizs jeb forši GoPro suvenīri!

Paldies Maurten

Aplīša sarunas atbalsta Maurten! Maurten ir lielisks sporta uzturs, kuru, ja neeis vēl pamēģinājis – noteikti iesakam! Arī Pēteris skrienot uz Valmieru izmantoja Maurten enerģiju, kas tiek pieminēts arī mūsu sarunā! Pasūti lielo Maurten izmēģinājuma komplektu ar kodu Aplitis, saņemsi smuku atlaidīti!

Klausies audio!

Aplīša sarunu Tu vari atrast Spotify!

Skaties video!

Lūk, dāmas un kungi, Pēteris Grīviņš:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *