Polar A370 apskats

Jaunākā Polar ikdienas aktivitātes un treniņu ierīce Polar A370 ir klāt, un tā jau kādu laiciņu ir arī uz pulsoemtru čaļa rokas. Izmēģināta – ir paskriets, ir pavingrots un tā diezgan daudz ir nēsāta ikdienā. Laiks dalīties ar pieredzi.

[ux_slider timer=”4500″ arrows=”true” bullets=”true” auto_slide=”true” nav_color=”dark”]

[ux_image id=”7860″]

[ux_image id=”7861″]

[ux_image id=”7862″]

[ux_image id=”7863″]

[ux_image id=”7864″]

[/ux_slider]

 

Jautājumi no sociālajiem mēdijiem

Kad sākām testēt šo ierīci, jautājām Jums mūsu Facebook un Instagram kontos vai ir kādi specifiski jautājumi. Lūk šie jautājumi un atbildes:

Marija jautāja par baterijas izturību, man nācās šo ierīci lādēt ik pēc apmēram 3 vai 4 dienām, lietojot to ikdienā ar neregulāru treniņu grafiku.
Kas attiecas uz dažādiem specifiskiem sporta veidiem, grūti teikt, vai uzskaita aktivitāti precīzi. Pulsa precizitāte noteikti nebūs super precīza sporta veidos, kur aktīvi piedalās rokas, ja atsevišķi netiks izmantota pulsa jostiņa. Polar A370, tāpat kā citiem Polar produktiem, kas savienojami ar Polar Flow webservisu var izveidot dažādus sporta veidus, kas palīdz labāk novērtēt treniņu slodzi un atjaunošanās statusu un arī labi izskatās treniņu dienasgrāmatā.

Par Vitas jautājumu – “Vai draudzējas ar Endomondo” – jā, kādu laiciņu arī Polar var savienot ar Endomondo, lai treniņi automātiski pārskrietu no Polar Flow uz Endomondo.

 

Mūsu instagram kontā jautājumu uzdeva @tunisan – “Polar Flow sync, plus/mīnus pret Fitbit izstrādājumiem, & kapēc aproce, nevis M400 vai V800?”

Par Polar Flow runāt var daudz, un par to mazliet vairāk zemāk. Kas attiecas uz FitbitFitbit ir ikdienas aktivitāšu aproču ražotājs, kas mazāk būs piemērots sportam, tā galvenā lieta ir tieši ikdienas aktivitātes. Fitbit pašreizējie aktuālie modeļi Charge 2 un Alta HR nav ūdens izturīgi, bet Polar A370 un citi modeļi ir.
Salīdzinot ar M400 un V800 – Polar A370 diez vai izvēlēsies cilvēks, kas nopietni sporto, savukārt, Polar M400 un Polar V800 gan. Polar M400 būs piemērots aktīvam sportotājam šī pulksteņa galvenā priekšrocība ir augstā kvalitāte un piemērotība aktīvam sportam par tā ļoti saprātīgo cenu. Polar V800 būs nopietnāka ierīce cilvēkiem, kas nopietni sporto, nodarbojas ar triatlonu vai citiem izturības sporta veidiem.

Kas jauns šajā Polar A370 aprocē?

Polar A370 ir ļoti līdzīga aporce iepriekšējam modelim Polar A360. Vizuāla atšķirība ir tikai siksniņās, tagad tās aizdare ir ērtāka un drošāka, pati siksniņa ir no nedaudz stingrāka materiāla. Arī Polar A370 ir smuks krāsains ekrāns, tā lādēšanas lizgda ir standarta USB ligzda un siksniņas ir viegli maināmas, kas ļauj pielāgot aproci noskaņojumam.

Bet kas jauns?

Savienotais GPS. Pašai ierīcei nav GPS, bet, ja iesi paskriet, soļot, braukt ar velosipēdu un līdzi būs telefons, tad ierīce “aizņemsies” GPS no telefona, un varēsi redzēt datus par savu ātrumu un veikto distanci. Pēc tam aplikācijā un mājas lapā varēsi redzēt savu maršrutu kartē.

Polar A370 apskats | pulsometrs.lv
Skriešanas maršruts redzams kartē, jo aprocec “aizņemas” GPS no telefona. Pašai ierīcei GPS funkcijas nav.

Nepārtrauktais pulsa lasītājs. Polar A370 mērīs pulsu visas dienas un nakts garumā un datus varēsi aplūkot Polar Flow aplikācijā vai mājas lapā. Tas ļaus labāk Tev iepazīt Tavu vissvarīgāko muskuli, vari sekot līdzi vai un kā mainās pulss miera stāvoklī, apskatīt, kad tas ir paaugstināts. Ja Tev ir kāda sirds saslimšana, atceries, ka šī nav medicīniska ierīce, un dati var nebūt 100% precīzi, jo šeit tiek izmantots optiskais pulsa mērītājs, kuri nevienmēr ir pilnīgi precīzi. Bet, lai apmierinātu ziņkāri, gūtu vispārēju priekšstatu par savu sirdi, šie grafiki ir ļoti interesanti.

polar a370 | pulsometrs.lv

Sleep +. Polar ir pamainījuši veidu, kā tiek attēlota miega kvalitāte. Miega grafikos mēs varam redzēt, kāds ir miega ilgums un miega nepārtrauktība. Varam paši novērtēt cik labi gulējām un salīdzināt ar ierīces secinājumiem.

polar A370 apskats | pulsometrs.lv
Polar Flow palikācijā apskatāmi miega dati – kopējais laiks, reālais miega laiks un miega pārtrauktība.

Dizains

Aproce ir ērta un viegla, tai ir krāsains ekrāns ar maināmiem pulksteņa skata dizainiem. Arī siksniņas ir maināmas – dažādas krāsas ir iegādājamas atsevišķi. Aproces lietojamība ir vienkārša, tai ir viena podziņa un skārienjūtīgs ekrāns.

polar a370 | pulsometrs.lv
Dažādie Polar A370 pulksteņa dizaini.

 

Ikdienas aktivitātes ar Polar A370

Polar A370 mēra ikdienas soļus, veikto distanci, sirds ritmu, kalorijas, aktīvo laiku un arī piešķir “ne-aktivitātes zīmogus”, kurus var nopelnīt ilgu laiku nepieceļoties no krēsla. Visus datus var apskatīt aplikācijā un mājas lapā un, manuprāt, Polar Flow ir viena no pārskatāmākajām un draudzīgākajām vidēm, kur šos datus pētīt.

polar a370 apskats | pulsometrs.lv
Ikdienas datus var apskatīt arī mājas lapā Polar Flow. Šeit redzami kopā aktivitātes un pulsa dati.

Polar A370 apskats | pulsometrs.lv

Vēl bez šiem datiem, ļoti vērtīgi ir pievienot informāciju par kilogramiem, lai pulss, aktivitātes, treniņu un svara dati veido kopējo ainu par to, kas notiek ar Tavu ķermeni. Lai pievienotu svaru kopējiem datiem, Tev būs nepieciešami Polar Balance svari.

Treniņi ar Polar A370

Polar A370 vari izmantot visdažādākajiem sporta veidiem, un Polar Flow mājas lapā Tu varēsi izveidot sporta veidus, kā bokss, skriešana, galda teniss, joga un daudzus citus. Sporta veidiem, ar kuriem nodarbojamies ārpus telpām, mēs varam izmantot GPS, ja līdzi ir telefons un tas ir savienots ar aplikāciju. Pašai ierīcei GPS funkcionalitātes nav. Citos sportos, īsti nekādas būtiskas atšķirības nebūs vai izvēlies boksu vai jogu, vienīgi, ka tas viss smuki un pārskatāmi būs apskatāms Polar Flow mājas lapā vai aplikācijā.

polar a370 treniņi | pulsometrs.lv
Polar A370 vari izmantot visdažādākajiem sporta veidiem. Sportam ārpus telpām vai “aizņemties” GPS funkcionalitāti no telefona.

Ja dodamies skriet telefonu līdzi neņemot, A370 mērīs distanci pēc roku kustībām. Pulsometru čalis šādi izrīkojās divas reizes un salīdzinot ar GPS pulsometru uz otras rokas, tā precizitāte ir pārsteidzoši laba – Polar A370 saskaitīja 8.92km (ar GPS pulsometru 8.63km) un 12.75km (ar GPS pulsometru 12.52km).

Polar A370 var izmantot aŗī intervālu treniņiem, bet ar šo ierīci nevarēs reģistrēt apļu laikus. Ir iespējams mājas lapā izveidot treniņu, saglabāt to pie Favorites un tad to atvērt ierīcē. Tāpat varēsi izveidot Polar skriešanas treniņplānu, kas ir ļoti ērts veids, kā pievērsties skriešanai nopietnāk. Bet, uzreiz jāsaka, ka ja skriešanai vai sportam vēlies pievērsties nopietnāk, tad ierīce ar gps un iespēju reģistrēt apļus būs Tev piemērotāka, un es ieteiktu skatīties uz Polar M400 vai Polar M430.

 

Polar A370 viedie paziņojumi

Polar A370 ziņo par ienākošajiem zvaniem, sms, e-pastiem un citām notifikācijām. Šo funkciju var izslēgt, ja traucē. Kas attiecas uz epastiem novēroju dīvainu lietu, ka paziņojums par e-pastu atnāk labu brīdi vēlāk, nekā es to redzu telefonā. Dīvaini, bet cerams, ka tas tiks salabots ar programmatūras atjauninājumiem.

polar a370 | pulsometrs.lv
Sanāk, ka šī bilde ir no vakardienas. Hmm.. :)

Vai pulss ir precīzs?

Polar A370 mēra pulsu no rokas ar optisko pulsa mērītāju un visiem šiem mērītājiem ir viena un tā pati ķibele – nudien nevar apgalvot, ka pulss ir precīzs. Pēc mūsu pieredzes, skrienot vieglus, vienmērīgus skrējienus tā mēra labi, pie mainīgām slodzēm ne pārāk. Arī sporta veidos, kur iesaistītas rokas pulsa precizitāte būs švakāka. Ja vēlies patiešām precīzus datus, sportojot izmanto Polar H10 pulsa jostiņu, kas ir arī savienojama ar Polar A370.

Kopsavilkums par Polar A370

Kam, tādad ši aproce/treniņu ierīce paredzēta? Polar A370 ir lieliska aproce cilvēkam, kas vēlas kontrolēt savu veselību, sekot līdzi datiem un arī sportot. Šī nebūs ierīce nopietniem sporta entuziastiem, bet ļoti piemērota cilvēkam, kas vēlas uzturēt sevi labā formā. Pulsometru čalis noteikti izbaudīja lietot šo Polar produktu un ar prieku to rekomendēsim arī mūsu klientiem.

Ja šī aproce ir domāta Tev, pasūti to šeit.

Ja Tev patīk mūsu apraksti, nepalaid garām nākamo, seko mums instagram un facebook.

Tiekamies uz starta!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *