Polar diena Gaiziņkalna Stirnubukā!

Lēksim atkal Stirnubukā, šoreiz Gaiziņkalnā! Un lēkādami ap Gaiziņu, neaizmirsti atlēkt arī pie pulsometrs.lv telts! Mums šoreiz būs Polar diena, būs GoPro akcija un būs vēl dažādi labumi dabūjami!

Polar diena!

Polar īpašās cenas ir spēkā šobrīd un noslēgsim tās tieši Stirnubukā! Polar M430, Polar M200 par ļoti draudzīgām cenām vari iegūt savā īpašumā un parupēties, lai rudens ir sportisks un aktīvs nevis skumjšs un nomākts!

Ja Tu esi Polar V800 lietotājs, atceries, ka Tev ir iepsēja ielādēt Polar pulkstenī sacensību maršrutu! Lejupielādē savu distances .gpx Stirnubuks lapā un dodies Polar Flow Favorites un augšupielādē šo failu!

Piedalies arī Polar viktorīnā – kādam no dalībniekiem uzdāvināsim jaukas Polar balviņas!

powered by Typeform

GoPro akcija

Starp citu, vai zināji, ka Polar V800 var izmantot kā GoPro Hero 5 Black un Hero 6 Black tālvadības pulti? Bet ne par to stāsts…

GoPro akcija Stirnubukiem vēl spēka un Tu vari paspēt to izmantot – iegādājies GoPro Hero 5 Black un GoPro Hero 6 Black un dāvanā tiksi pie GoPro Seeker somas. GoPro Seeker soma ir ļoti feina, ērta un ietilpīga, tai ir ļoti daudz foršu kabatu un kabatiņu, kur salikt atmiņas kartes, vadus un papildu baterijas, kā arī somā var dabūt datoru, planšeti un arī skriešanas kedas! Somas vienīgā vaina ir tāda, ka tā maksā 189.99eur, kas, protams, nav maz. Bet – tagad to vari dabūt dāvanā!

Sestdien Gaiziņā atnāc pie mums, būs mums arī ātrā GoPro aktivitāte, varēsi tikt pie kāda forša GoPro suvenīriņa!

Nathan? Jā, Nathan!

Nathan ir īstu skriešanas entuziastu zīmols, kas ražo gan dzeršanas sistēmas/somas, gan ļoti glītas ūdnes pudeles ikdienai. Tā kā sezona iet uz beigām, laiks nelielai Nathan izpārdošanai! Visu sezonu piedāvājam aŗi izmēģināt dažādus Nathan produktus Stirnubuka distancē un arī šī reize nav izņēmums – rezervē Nathan instagram čatā – https://www.instagram.com/pulsometrs.lv/

Izmēģini Maurten

Maurten ir sporta dzēriens, kuru dzer pasaules ātrākie maratonisti, kā arī skriešanas entuziasti, kā es un Tu! Maurten nodrošinās Tevi ar enerģiju distances laikā un tas ir vieglāk panesams vēdaram, nekā sporta želejas. Šim sporta dzērienam nav nekādi papildu piejaukumi, krāsvielas un “garšinās”. Ja Tu neesi izmēģinājis Maurten, noteikti pamēģini! Nāc tam pakaļ uz mūsu telti vai jau pirms Stirnubuka uz mūsu veikalu Barons Kvartālā, Cēsu 31.

Kas vēl

Pēc Stirnubuka, ja Tavi muskuļi ir samocīti, Tev palīdzēs IcePower, bet distances laikā, Tavu numuru pie krūtīm turēs lieliskie numuru klipši!

Ja Tev ir ķibeles ar Tavu pulsometru, atnāc pie mums – mēs palīdzēsim. Ja Tev nepieciešamas jostiņas, siksniņas vai jaunas baterijas – nāc, cerams, ka mēs varēsim palīdzēt arī šajos jautājumos! Tiekamies mežā, lai enerģisks lēciens!

stirnubuks
Pēc Stirnubuka Tavus samocītos muskuļus palīdzēs atbrīvot IcePower, bet numuru stirpini pie krūtīm ar lieliskajiem numura klipšiem!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *