Polar dienas sākas Valmieras maratonā

Septembris ir mēnesis, kad mums ir jārūpējas par savas sirds veselību, tāpat kā okotobrī, janvārī, maijā un visos pārējos mēnešos, bet Polar daudzīgās cenas ir tieši tagad!
Daudzi mēs skrienam bez pulsometra vai nepievēršam šiem datiem pietiekami daudz uzmanības. Citreiz cilvēki saka: “Es jau tik nopietni neskrienu”. Daži no mums nes līdzi telefonu, lai saskaitītu kilometrus, daži mēs domājam, ka pietiek, ja vadamies pēc sajūtām.

polar m400 pulsometrs
Un tas ir saprotami, jo kamēr mums ar skriešanu (vai citu sportu) atticības vēl ir tikai sākuma stadijā, mēs par to tik daudz nedomājam, negribam tērēties, neuzskatam, ka mums tas ir vajadzīgs.
Tomēr sirds mums ir tikai viena, un sirdij ir jāstrādā nopietni, pat, ja mūsu attieksme vēl nav nopietna. Ja vadoties pēc sajūtām jūtamies labi ar puslu 160, bet, skriet vajadzētu ar pulsu 130, tad mēs ne tikai atsakamies no labiem rezultātiem, bet iespējams, ka nodaram sev pāri.
Tādēļ, sporta draugs, ir laiks pacelt sportošanu jaunā līmenī un būt gudram attiecībā uz savu veselību. Izmanto Polar dienas Pulsometrs.lv veikalā, kas sāksies jau Valmieras maratona dienā un turpināsies visu septembri! Nāc pie oficiālajiem Polar pārdevējiem Pulsometrs.lv, uzzini, kura ierīce ir Tev vispiemērotākā no mums, skriešanas entuziastiem!
Tiekamies Bigbank Skrien Latvija Valmieras maratonā!

polar m200 pulsometrs

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *