Polar H9 – jauna Polar pulsa jostiņa

Labas ziņas – iznākusi jauna Polar pulsa jostiņa – Polar H9.

Hmm, tie, kas pazīst Polar piedāvājumu, varētu būt mazliet apjukuši. Agrāk bija Polar H7. Tad iznāca Polar H10. Un tagad jaunākā jostiņa ir H9? Jā.

Ja mēs skatāmies hronoloģiski uz šo jostiņu, tad, protams, nosaukums ir mulsinošs, bet, ja skatāmies uz funkcionalitāti – tad viss top skaidrs.

Polar H9 ir pavisam vienkārša pulsa jostiņa, kas dara vienu darbu – mēra pulsu un pārraida to uz Tavu sporta pulksteni vai telefonu.

Polar H9 iespējams savienot gan ar Bluetooth, gan ANT+ signālu, kā arī 5kHz tehnoloģiju, kas darbosies ar vecākiem Polar pulksteņiem un dažiem trenažieriem.

Jostiņa darbosies gan ar jauniem, gan vecākiem Polar pulsometriem, gan Garmin un Suunto pulksteņiem. Tā būs savienojama ar Android un iOS telefoniem, ja Tu izmanto aplikācijas, kā Polar Beat, Strava, Endmondo vai citas.

Galvenais jautājums – ar ko šī atšķiras no Polar H10?

Polar H10 vs Polar H9

Polar H9 cena

Polar H9 maksā 59.90eur. Polar H10 maksā 89.90eur.

Atmiņa

Ar Polar H10 Tu vari palaist treniņu aplikācijā un iet, piemēram, peldēt. Pulsa dati tiks ierakstīti jostiņā un pēc tam nosinhronizēti ar aplikāciju (atmiņas funkcijas strādās tikai ar Polar Beat aplikāciju). Polar H9 šādu funkciju nebūs, tā ir krietni vienkāršāka.

Pati jostiņa – elastīgā daļa

Polar H10 nāk komplektā ar Polar Chest strap Pro. Šai jostiņa ir iestrādāti silikona punktiņi, kas palīdz tai labāk turēties uz ķermeņa, kā arī vairāk elektrodu nekā klasiskajai jostiņai (kas būs komplektā ar H9) un teorētiski, H10 būs precīzāka.

polar chest strap
Polar Chest strap Pro (augšpusē) ir silikona punktiņi, kas palīdz jostiņai labāk turēties vietā, kā arī vairāk elektrodu, kas var uzlabot jostiņas precizitāti

Vienlaicīga darbība ar vairākām ierīcēm

Polar H10 ir savienojama vienlaicīgi ar divām ierīcēm, Polar H9 tikai ar vienu. Ja Tu vēlies vienlaicīgi pievienot pulsa jotiņu pie sava pulksteņa un vēl, piemēram, pie Polar Team aplikācijas, tad izvēlies Polar H10.

Kuru jostiņu izvēlēties Tev?

Ja Tu vēlies pulsa jostiņu, kuru uzlikt šad un tad, kad intesīvākos treniņos nevari uzticēties pulsa mērītājam no rokas – izvēlies Polar H9!

Ja Tu peldi, trenējies sporta zālē, spēlē basketbolu, boksējies un šajos sporta veidos nelieto pulksteni, bet Polar Beat aplikāciju – izvēlies Polar H10.

Ja Tu esi daļa no grupu treniņiem, kur treneris monitorē Tavas darbības ar Polar Team un Tu vēlies treniņa datus saglabāt arī savā pulkstenī – izvēlies Polar H10.

Ja Tu ej uz trenažieru zāli, kur trenažieris uztvert Tavu pulsa jostiņu ar Bluetooth un Tu vienlaicīgi vēlies treniņu saglabāt arī sev – izvēlies Polar H10.

Nāc pēc savas pulsa jostiņas

Gan Polar H10, gan Polar H9 cenšamies vienmēr turēt veikala plauktos pietiekamā daudzumā, tādēļ nāc savai pakaļ jau šodien!

5 comments

 1. Mārīte

  Labvakar, vēlos saprast vai pulsa jostas polar H9 un H10 ir savienojamas ar polar m400 pulsometru vai tikai ar jaunāko modeli m430?

  1. Māris Berķis

   Sveiki, Mārīte,

   Varēs savienot gan H9, gan H10 ar Polar M400 pulksteni.

 2. Andris

  Sveiki, vai šis pulsa mērītajs ir savietojams ar šo velotrenažieri?
  https://trenazieri.lv/veikals/kardio-trenazieri/velotrenazieri/velotrenazieris-sportop-u80/

  Tur ir minēts:
  Iebūvēts 5.4 Hz uztvērējs (Polar).

 3. Taiga

  Ir polar H9, ir xiomi tālrunis ar Polar beat aplikāciju. Bet HR sensor – Not paired!

 4. Zanda Marta Grava

  Jauna h9jostiņa… nesanāk pievienot pie esošā konta, jo arī iepriekšējā bija polar h9… Rāda, ka profils jau eksistē… Kā man ar jauno jostiņu pieslēgties esošam kontam???

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *