Jaunais Polar Unite – kas jauns?

Attēls no polar.com

Polar nupat nācis klajā ar jaunu modeli – Polar Unite! Forši!

Kas jauns?

Tas ir izmērā neliels, glīts un ļoti, ļoti līdzīgs Polar Ignite. Ja jauno modeli būtu jāapraksta vienā teikumā, tad varētu teikt – “tāds pats kā Ignite, tikai tam nav iebūvēts gps, bet ir pieejams savienotais GPS (pulkstenis izmanto telefona GPS).” 

Jaunais modelis būs arī par apmēram ceturtdaļu lētāks, tam ir savādākas siksniņas, savādāks lādētājs, savādāks pulsa mērītājs. 

Tā ekrāns ir ļoti līdzīgs Polar Ignite, tas ir skārienjūtīgs, ļoti glīts. Tas slēdzās ārā, lai taupītu bateriju, bet aktivitāšu laikā to var ieslēgt “always on” režīmā.

Runājot par bateriju – ikdienas režīmā solās strādāt apmēram 4 dienas. Nav pats izturīgākais pulkstenis, bet nav arī slikti.

Kas nemainīgi vērtīgs?

Jaunajam Polar Unite būs ļoti daudz funkciju, kas atrodamas citos aktuālajos Polar sporta pulksteņos – pielāgoti treniņi, elpošanas vingrinājumi, padziļināti miega dati, daudzi sporta profili, ikdienas soļu skaitīšana, telefona paziņojumi.

Protams, varēsi izmantot arī Polar Flow aplikāciju un mājas lapu savu datu apskatei.

Precīzākiem pulsa datiem, Tu varēsi to savienot arī ar Polar pulsa jostiņām – Polar H10, Polar H9 vai Polar OH1.

Polar Unite būs pieejami dažādās krāsās. Attēls no polar.com

Mūsu viedoklis

Šis pulkstenis noteikti nav piemērots izturības sporta veidu pārstāvjiem, nopietniem skrējējiem, nopietniem velobraucējiem. Bet cilvēkiem, kas sporto telpās – fitnesa entuziastiem, vingrotājiem, crossfit piekritējiem – jā, šis nelielais sporta pulkstenis būs lielisks treniņu partneris.

Ja ar sportu neesi uz Tu, bet vēlies sekot līdzi ikdienas gaitām – jā, arī tad šis nelielais pulkstenis būs labs draugs – tas saskaitīs Tavas ikdienas gaitas, mērīs miegu un iedvesmos kustēties vairāk. Forši!

Kad būs pieejams?

Pieejams varētu būt aptuveni jūlija vidū. Lai nepalaistu garām jaunumus – seko mums sociālajos tīklos – facebook’ā un instagram’ā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *