Polar Vantage M un Vantage V atjauninājumi – 7 svarīgākās lietas

Ilgi gaidīts atjauninājums Polar sporta pulksteņiem Vantage M un Vantage V ir klāt!

Lūk dažas galvenās lietas, kas tagad būs labāk un savādāk, un kapēc noteikti jāspiež ‘update’.

Polar miega dati

Vasarā, kad iznāca Polar Ignite, uzreiz priecājāmies cik interesanti tas atspoguļo miega datus. Tas parāda gan miega fāzes, miega ilgumu, miega kvalitātes rādītāju, kā arī nakts atjaunošanās datus – cik labi ir nomierinājusies autonomā nervu sistēma. Tagad šie dati ir arī Polar Vantage M un V modeļos! Atstāj savu Polar uz rokas nakts laikā, no rīta novērtē un salīdzini ar pašsajūtu.

Ja Tev ir Polar Vantage V – Tev ir jāizvēlas vai izmantot Recovery Pro vai Nightly Recharge funkciju. Ja Tu sporto ļoti nopietni, tad izvēlies Recovery Pro un veic ortostatisko testu no rītiem. Ja Tu sporto vairāk prieka un veselības dēļ, tad izvēlies Nightly Recharge – šī funkcija palīdzēs labāk balansēt ikdienas pienākumus ar treniņiem.

Serene elpošanas vingrinājumi

Nav noslēpums, ka elpošana ir mūsu darba rīks, ko varam izmatot, lai mazinātu stresu, uzlabotu miegu un uzlabotu vispārējo pašsajūtu. Veic elpošanas treniņus regulāri un novēro, kā Tava dzīves kvalitāte uzlabojas!

Izmēģini elpošanas vingrinājumus – samazini stresu, uzlabo miegu

Saslēdz pulsa zonu

Šī ir ļoti laba funkcija, ka Tu vēlies sportot kādā konkrētā pulsa zonā – kad esi šajā zonā, paturi OK pogu un Tu “saslēgsi” esošo zonu. Tagad, ja pulss nokritīs zem apakšējā sliekšņa vai uzkāps par augstu – Polar pulkstenis Tevi brīdinās!

Trenējies konkrētā pulsa zonā – paturi OK podziņu, lai to “saslēgtu”

Galileo un QZSS satelītu sistēmas

Ir dažādas satelītu sistēmas, no kurām GPS ir tā populārākā. Tagad Tu vari pieslēgties arī Galileo un QZSS – ja Tev šķiet, ka ir neprecizitātes Tavos maršruta ierakstos – pamēģini pārslēgties, varbūt novērosi uzlabojumus.

Fitnesa tests

Fitnesa tests bija atrodams vecākos modeļos un tagad tas ir atgriezies. Veic fitnesa testu regulāri un novēro skaitļos, kā Tava sagatavotība uzlabojas.

Zemas aktivitātes paziņojumi

Arī šī funkcija bija pieejama vecākos modeļos un tagad ir atgriezusies – ja pārāk ilgi sēdēsi, pulkstenis Tev uzbļaus, ka laiks izkustēties! Labs atgādinājums tiem daudzajiem no mums, kuri pielīp pie ekrāniem uz ilgu laiku un nevar atrauties. Šī funkcija labi noder arī, ja dodies tālā ceļā ar auto – šis būs atgādinājums paņemt pauzi, mazliet izkustēties!

Gaismiņa treniņa laikā

Tu vari izvēlēties, lai aktivitātes laikā gaismiņa ir konstanti ieslēgta. Ja sporotjam tumšajos rudens vakaros, tas būs ērti un noderīgi, kā arī spīdīgs objekts uz rokas padarīs Tevi mazliet redzamāku autobraucējiem. Protams, ņem vērā, ka tas saīsinās baterijas darbības laiku.

Kā veikt atjauninājumus?

Tu vari atjaunot sava Polar Vantage M vai V programatūru caur datoru vai mobilo ierīci, izmantojot aplikāciju Polar Flow.

Tu vari atjaunināt programmatūru caur Polar Flow aplikāciju vai caur datoru

Atjaunini caur Polar Flow

Ja Tev ir Polar Vantage M vai Vantage V, cerams, ka Tu izmanto arī Polar Flow aplikāciju. Sinhronizē pulksteni ar aplikāciju, kā ierasts un aplikācija Tev paziņos, ka ir pieejams atjauninājums. Ņem vērā, ka atjauninājuma uzstādīšana var aizņemt līdz 20min un, ja baterijas līmenis nav augsts, procesa laikā piespraud pulksteni pie lādētāja.

Atjaunini caur datoru

Ja Tu vēlies sinhronizēt un atjaunināt ierīci caur datoru, Tev ir nepieciešama programmiņa Polar FlowSync. To vari lejupielādēt šeit.

Pievieno pulsteni pie datora ar lādētāja vadu un FlowSync programma Tev ziņos par pieejamajiem atjauninājumiem uzreiz pēc sākotnējās sinhronizācijas. Spied ”update”! Arī caur datoru, process var aizņemt apmēram 15 minūtes.

Kas tālāk jādara?

Jāiet sportot, jābūt aktīvam, jābūt pozitīvam!

Seko mums līdzi Facebook’ā, Instagram’ā un Youtube kanālam, nepalaid garām citas mūsu ziņas un, ja Tev ir draugs, kas izmanto Polar Vantage V vai Vantage M – noteikti pārsūti viņam šo rakstu!

4 comments

 1. Arnolds

  Drukas kļūdas piezīme. Zemas aktivitātes sadaļā vārda “noder”” vietā esat uzrakstījuši “neder” :D

  1. Māris Berķis

   Paldies :) Diezgan neveiksmīga pārrakstīšanās :)
   Tagad salabots

 2. Līva

  Vai treniņa sinhronizācija ar Polar Flow aplikāciju nav ilgstoša un vai automātiski treniņš ielādējas Endomondo?

  1. Krisjanis

   Lai automātiski ielādētos endomondo un strava, tas jāuzstāda polar flow settingos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *