Polar Vantage M2 – kas jauns? 6 jaunas lietas!

Polar nācis klajā ar jauniem modeļiem- Vantage M2 un Ignite 2. Forši! Šajā rakstā vairāk par Vantage M2 – kas jauns, kas atšķirīgs no Vantage M, kāds atšķirīgs no Vantage V2.

polar vantage m2
Pirmie iespaidi par Polar Vantage M2 gūti!

Nepatīk lasīt? Skaties video!

Kas ir Vantage M2?

Ja Tu esi pazīstams ar Polar Vantage M vai Vantage V2, tad zemāk ir salīdzinājums ar šiem modeļiem, bet, ja Tev nav bijusi pieredze ar Polar, tad īsumā par to, kas vispār ir Polar Vantage M2.

Sporta pulkstenis

Polar Vantage M2 ir sporta pulkstenis. Tam ir GPS, tam ir arī optiskais pulsa mērītājs. To var savienot ar pulsa jostiņām labākai precizitātei, kā Polar H10, Polar H9, Polar Verity Sense, kā arī citu ražotāju jostiņām, ja tās pārsūta datus ar bluetooth.

Liela daļa no produkta ir Polar Flow – mājas lapa un aplikācija, kur Tu vari analizēt savu datus, kā arī pielāgot savu sporta veidu profilus.

Tu vari izmantot Polar Vantage M2 skriešana, velobraukšanai, peldēšanai, vingrošanai, jāšanai, boksam, jogai un tālāk un tā joprojām.

Pulkstenis novērtēs Tavu treniņu intensitāti un sniegs savu iesaktu – vai Tu trenējies optimāli, zaudē formu vai arī Tev draud pārtrenēšanās.

Ja Tu vēlies vingrot, bet nezini, ko tieši darīt – pulskstenī ir ļoti forši vingrojumi ar demostrācijām. Izmanto tos!

Miega mērītājs, ikdienas aktivitāšu mērītājs

Izmanto šo pulksteni arī ikdienai. Tas skaitīs ikdienas soļus, mērīs miega kvalitāti. Miega kvalitāti šobrīd mēra ļoti daudzas ierīces, bet Polar dati ir tiešām interesanti un cik novērtos, ļoti labi saskan ar paša subjektīvo miega novērtējumu. Ja miegs ir prioritāte – tad noteikti varam rekomendēt Polar.

Polar Vantage M2 ir ļoti labs pulkstenis miega mērīšanai

Viedpulkstenis?

Vai Polar Vantage M2 ir viedpulkstenis? Hmm, laikam ejot sāk arvien grūtāk novērtēt, ko īsti nozīmē viedpulkstenis. Vantage M2 rādīs paziņojumus no telefona un mēs varam regulēt mūziku, ko atskaņo telefons. Mēs varam redzēt arī laika apstākļus un prognozi – uzreiz pulksteņa ekrānā. Un datus mēs pārsūtam uz telefonu, savienojot to ar Polar aplikāciju.

Tomēr, gribētos teikt, ka Polar Vantage M2, pirmkārt, ir sporta pulkstenis un viedpulsktenis tikai pēc tam. Sports un dati – tie ir iemesli, kādēļ Tev vajadzētu izvēlēties Polar Vantage M2.

Vantage M vs Vantage M2

Jaunajā Polar Vantage M2 ir dažādi jaunumi, bet mēs šeit neatradīsim revolucionāras jaunas lietas, kādas iepriekš nav redzētas citos Polar modeļos – šeit ir vairāki jaunumi, kas iepriekš bija sastopami Polar Grit X vai Polar Vantage V2. Un, kā jau var spriest pēc nosaukuma – šis ir uzlabots Vantage M, kas iznāca pirms pāris gadiem.

Tātad, jaunumi!

Baterijas taupības režīmi. Sporta režīmā mēs varam ieslēgt retāku GPS ierakstīšanas intervālu – pēc noklusējuma tas ir reizi sekundē (kas ir optimāls sportam), bet mēs varam uzlikt arī reizi minūtē, reizi divās minūtēs vai izslēgt pavisam. Mēs varam arī izslēgt optisko pulsa mērītāju un ieslēgt ekrāna izlsēgšanos (screen saver), kas arī taupīs bateriju. Ja pulksteņa baterija ar ieslēgtu GPS reizi sekundē, ieslēgtu optisko pulsa mērītāju un ekrānu izturēs līdz 30h, tad ar šiem režīmiem iespējams darbību pagarināt līdz pat 100h. Forši!

polar vantage m2 baterijas režīmi
Jaunajā Vantage M2 pieejami baterijas taupīšanas režīmi
Ja bieži neskaties ekrānā – ieslēdz screen saver – tas ietaupīs bateriju
Tu vari pārslēgt GPS ierakstīšanas biežumu. Tev būs pieejama 1s, 1min, 2min vai pavisam izslēgts

Laika apstākļi ekrānā. Ja Tavs pulkstenis ir savienots ar telefonu, Tu varēsi vienā no ekrāniem redzēt esošos laika apstākļus, kā arī mēs varam paiet dziļāk un redzēt prognozi turpmākajām stundām un nākamajām divām dienām. It kā sīkums, bet forši!

Laika apstākļi ekrānā! Forši!

FuelWise. Šī ir tāda interesanta funkcija, ko var izmantot izturības sporta veidu laikā. Mēs varam iestatīt atgādinājumu padzerties, kā arī atgādinājumu apēst kādu želeju. Noteikti noderīgi īpaši garās distancēs, kad no noguruma sāk zust koncentrēšanās spējas. Forši!

Garās izturības distancēs – iestati enerģijas uzņemšanas atgādinājumus

Mūzikas vadība telefonā. Pašā pulkstenī mēs mūziku nevarēsim ielikt, bet pārslēgt dziesmas, pagriest skaļāk – to mēs varēsim ar pulksteni izdarīt, ja mūziku atskaņo telefons. Protams, pulkstenim jabūt savienotam ar telefonu caur Polar aplikāciju.

Pārslēdz dziesmas, kas skan telefonā!
Pagriez skaļāk un – kādēļ gan ne – dziedi līdzi!

Enerģijas patēriņš treniņā. Pēc treniņa mēs varam redzēt, cik % esam patērējuši taukus, ogļhidrātus, proteīnus. Nav īsti nojausmas, cik precīzi ir šie dati, bet, katrā gadījumā interesanti salīdzināt dažādus treniņus.

Jauns dizans, siksniņas, pulksteņa ekrāna dizaina. Protams, jaunajam pulkstenim ir uzfrišināts dizains, mazliet savādākas siksniņas (ļoti patīkamas), kā arī dažādi jauni ekrāna dizaini.

Vantage M2 vs Vantage V2

Polar Vantage V2 iznāca rudenī un ir Polar top modelis un cilvēki mēdz jautāt – vai ir vērts iegādāties V2, kas ir krietni dārgāks vai pietiks ar M sēriju, kas ir cenā draudzīgāka.

Lūk, atšķirības starp Vantage M2 un Vantage V2.

Polar Vantage M2Polar Vantage V2
Barometriskais altimetrsNav, altimetrs balstīts uz GPSIr, tātad precīzāki augstuma metri
Hill SplitterNavIr, interesanti, pārsvarā taku skrējējiem
Ielādējami maršrutiNavIr
Strava Live segmentiNavIr
Baterijas izturība (pilns gps)līdz 30hlīdz 40h
Svars45.5g52g
Recovery ProNavIr
SkārienjūtīgsNavIr (ir pilnībā lietojams arī ar pogām)
Signālivibrācijavibrācija + audio
Skriešanas jaudas datiNavIr
TestiFitnesa testsFitnesa tests, velo FTP tests, kāju atjaunošanās tests, skriešanas snieguma tests, ortostatiskais tests
Cenas299eurno 499.90 – pasūti šeit – Polar Vantage V2

Noslēgumā – kuru izvēlēties?

Tātad – Polar klāt jauns modelis – forši!

Ja Tu man jautāju – vai ir vērts atjaunināt savu veco Vantage M? Es teiktu – ja Tavs Vantage M strādā labi, nav nepieciešams to vēl mainīt, tad nē. Ir, protams, šeit jaunumi, bet nekā revolucionāra. Bet, ja Tu domā vai iegādāties Vantage M, jo tas ir lētāks vai jauno Vantage M2 – es ieteiktu skatīties uz jauno. Pirmkārt – šeit tomēr ir daudzas jaunas funkcijas un, otrkārt, šiem pulksteņiem diezgan bieži pieejami atjauninājumi. Un jaunākiem modeļiem tie pieejami ilgāk – attiecīgi, kādā brīdī beigsies atjauninājumi Vantage M, bet turpināsies M2 modelim. Vismaz tā tam vajadzētu notikt. Tā kā ar skatu nākotnē – ieteiktu izvēlēties jauno Vantage M2!

Vai vēlies tikt pie Polar Vantage M2? Gaidam, ka tie būs pieejami sākot no aprīļa vidus! Pagaidām, rezervē savu, rakstot mājas lapas čatā vai uz [email protected]


Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo. Pieseko arī mūsu youtube kanālam!

Pievienojies arī mūsu Strava klubam! Piedalies izaicinājumos un laimē balvas!

1 comments

  1. Guntars

    Cik maksā V2?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *