Polar Vantage V

Polar Vantage V

Atjaunots apskats 2020. gada vasarā!

Polar Vantage V iznāca 2018. gada rudenī, bet kopš tā laika ir bijuši daudzi atjauninājumi un šis modelis ir tikpat aktuāls kā pirms diviem gadiem. Šo modeli izvēlas daudzi sporta profesionāļi un sporta entuziasti ar nopietnu attieksmi. Polar Vantage V ir Polar top modelis.  
Par Vantage V apskatu sagatavojām jau tad, kad tas iznāca, bet jutām vajadzību to atjaunot – pulkstenis ir kļuvis labāks, pilnīgāks, funkcionālāks. Tādēļ lūk – šis ir pilnībā atjaunots Polar Vantage V apskats.

Ja Vantage V ir priekš Tevis, pasūti savu versiju – Vantage V vai Vantage V Titan. Standarta versijai šobrīd īpaši draudzīgas cenas!

Galvenie Vantage V ieguvumi

Ērts dizains

Polar Vantage V ir ļoti viegls, ļoti ērts un vispusīgs pulsometrs, kas sver tikai 66g un izskatās lieliski! Tas būs ērts gan ikdienā, gan sportojot!

Labāki dati, labāki rezultāti

Polar zinātnieki izveidojuši algoritmus, kas maksimāli precīzi nosaka atjaunošanās statusu, kas ļaus Tev trenēties optimālā slodzē, bez pārtrenēšanās draudiem!

Īsts multisporta pulkstenis

Polar Vantage V Tu varēsi izveidot ļoti daudzus sporta veidus, izmantot triatlonā, peldēšanā, velobraukšanā, kā arī savienot vairākus sporta veidus vienā sesijā. 

Polar Vantage V versijas

Polar Vantage V

Polar Vantage V versija pieejama dažādās krāsās – melns, balts, oranžs un zils. 

polar vantage v

Polar Vantage V Titan

Vantage V titāna versija ir funkcionāli neatšķirsies no standarta versijas, bet dizaina ziņā titāna versija ir patīkamāka, vieglāka, ar patīkamāku siksniņu.

polar vantage v titan

Polar Vantage V jaunas funkcijas

Ieteiktie treniņi ar demonstrācijām

Vēlies pavingrot, bet īsti nezini, ko darīt? Polar pulksteņos ir treniņu vizualizācijas,  kas palīdzēs veikt vingrojumus mājas apstākļos.

Pulkstenis arī ieteiks Tev atbilstošos treniņus, balstoties uz vēsturiskajiem treniņu un atjaunošanās datiem. Forši!

Kā veikt šos treniņus – ļoti saprotami, vizualizācijas ir skaidras, apraksti ir saprotami. 

 

polar vantage v

Miega dati

Polar aktīvi strādā, lai miega datus padarītu interesantākus un noderīgākus. 

Nakts datos mēs varam redzēt gan cik ilgi esam gulējuši, cik saraustīts ir bijis miegs, cik ilgi esam bijuši nomodā nakts laikā, cik miega cikli ir bijuši, cik daudz laika esam gulējuši kurā miega fāzē. 

Interesantākā miega analīzes daļa saucas Nighly Recharge – cik labi ir atpūtusies mūsu nervu sistēma nakts laikā. Šeit redzēsim sirds ritma mainīguma datus, izelpu skaitu minūtē, pulsa datus – un Polar gudrais algoritms to visu saliks kopā un novērtēs vai esam labi atpūtušies. 

Atceries, ka ja esi nupat ticis pie Polar Vantage V – pirmās naktis Tev šo datu nebūs, jo pulkstenim vajag laiku, lai Tevi iepazītu, kā arī, lai redzētu padziļinātos datus jābūt ieslēgtam optiskajam pulsa mērītājam.

Ielādējami maršruti

Kad Polar Vantage V iznāca, tad nebija šīs funkcijas, bet tagad ir  – maršrutu ielāde var noderēt pārgājienos, trail skrējienos, velo braucienos. Šīs funkcija ļoti labi noder arī, ja vēlamies paskriet treniņu svešā pilsētā. 

Kā tas strādā? Maršruta failu ielādēt Polar Flow, seko līdzi maršruta zīmētai līnijai, skaties, lai Tava atrašānās vieta turās pie maršruta līnijas.

Šeit nebūs vizuālas kartes, kā Garmin top modeļos. Orientēties pēc maršruta mežā, kur nav izteiktu ceļu būs mazliet sarežģīti, bet tikt galā var. Pilsētas apstākļos būs ļoti viegli.

Strava Live segmenti

Strava live segmenti ir lielisks veids, kā padarīt treniņus interesantākus – Tu vari sacensties ar citiem skrējējiem vai velobraucējiem virtuāli.

Tas izskatās apmēram šādi:

 – Izmantojat Strava maksas versiju;
 – savienojam Polar Flow ar Strava;
 – atrodam segmentu, kas mums patīk, atzīmējam to pie Favorites;
 – laižam dabā!

Braucot vai skrienot, līdz ko tuvosies segmentam, pulkstenis to paziņos un līdz ko tas sākas – Tu sacenties ar citiem, kas veikuši šo segmentu. Jautri!

Izbraucu dažus apļus Mežaparkā – ļoti izklaudējoši un azartiski. Iesaku!

Race pace

Rece pace ir funkcija, kur Tu uzstādi mērķi un skrienot Tev viegli sekot līdzi vai Tu esi priekšā savam mērķim vai atpaliec.

Nav galvā jārēķina, kāds ir Tavs paredzamais finiša laiks. Forši! 

Izmantoju šo funkciju visās sacensībās – ļoti ērti saprast, kas notiek ar manu sniegumu.

Fitnesa tests

Laiku pa laikam uztaisi fitnesa testu – ja rādītāji krītas, būsi motivēts kustēties vairāk. Ja rādītāji aug – būsi motivēts turpināt kustēties! 

Fitnesa testu vēlams veikt ar pulsa jostiņu, uzliekot to ap krūšu kurvi un mierīgi atguļoties. Fitnesa testa laikā tiks mērīts pulss miera stāvoklī, sirds ritma mainīgums un gudrs Polar algoritms izmantos šos datus, lai noteiktu V02max. 

Serene elpošanas vingrinājumi

Nav noslēpums, ka elpošana ir spēcīgs ierocis, kas ietekmē mūsu nervu sistēmu un fizioloģiju.

Sāc jaunu paradumu – izmanto elpošanas vingrinājumus. Samazini stresu, palielini dzīvesprieku!

Polar Vantage V dizains

Polar Vantage V dizains

Polar Vantage V ir viegli lietojams ļoti ērts pulsometrs. Tā svars ir tikai 66 grami, tas ir ļoti ērts un viegls. 

Polar Vantage V ir skārienjīgs, krāsains ekrāns un piecas podziņas. Ar visām fukcijām un iesējām var tikt galā izmantojot tikai podziņas, bet papildus ērtībai iespējams izmantot skārienjūtīgo ekrānu.

Ja Tev jau agrāk ir bijis kāds no pēdējiem Polar modeļiem (V800, M430 vai M400), tad lietojamība Tev būs pazīstama, ar dažām mazām atšķirībām, kuras ātri apgūsi.

Previous slide
Next slide

Kādus sporta veidus Tu vari izveidot?​

Polar Vantage V ir piemērots visdažādākajiem sporta veidiem – skriešanai, fitnesam, triatlonam, vingrošanai, peldēšanai un daudziem dažādiem citiem sporta veidiem. 

Polar Flow aplikācijā vai mājas lapā iespējams izveidot tieši sev vēlamos sporta veidus un katram sporta veidam iespējams arī pielāgot datu laukus pulkstenī un citus iestatījumus. 

Ar mūsu testa Vantage V esam bijuši skriet, peldēt, vingrot, slēpot, kā arī ir braukts ar velo, kas iemontēts Wahoo Kickr Snap direct drive trenažierī. 

Polar Vantage V skrienot mēra ne tikai ierasto ātrumu, pulsu, bet arī skriešanas jaudu. Braucot ar velo tas spēj atpazīt dažādus jaudas mērītājus, kadences un ātruma sensorus, arī Wahoo velo statīvus. 

Peldot Vantage V māk saskaitīt baseinus, māk noteikt peldēšanas stilu, SWOLF skaitli, kā arī, tas ūdenī mēra pulsu no plauksta locītavas. 

Previous slide
Next slide

Cik ilgi izturēs Tava Vantage V baterija?

Baterijas izturība šim pulsometram patīkami pārsteidz – pēc specifikācijas tas darbojas GPS režīmā 40h. Pēc mūsu testiem šim rādītājam vajadzētu būt tuvu arī realitātē, arī aukstā laikā.

Ikdienas režīmā tas iztur aptuveni 10 dienas, bet, ja izslēdzam 24/7 pulsa mērīšanu, nesportojam, tad izturēs arī ilgāk.

Baterijas izturība diezgan iespaidīga, pietiks gan pārgājienam, gan ultramaratonam, kā arī – ja būsi aizmirsis uzlādēt, visticamāk, ka tas neizbojās Tavu treniņu.

polar vantage v

GPS precizitāte - kādus GPS iestatījumus izvēlēties?

Polar Vantage V var izmantot 3 dažādu GPS iestatījumus – GPS+Glonass, GPS+Galileo, GPS+QZSS. 

Ir mēģināti visi 3, bet nešķiet, ka būtu ļoti būtiskas atšķirības. Pēc noklusējuma tiek izmantoti GPS+Glonass un pārsvarā skienot ar šiem iestatījumiem – arī saliekot ar orientēšanās karti gpx failu – rezultāts ir ļoti ok.

Pulsa precizitāte

Pulsa precizitāte ar jostiņu vienmēr ir labāka, bet, ja mēs stingri uzliekam Vantage V uz rokas, tad pat intervālos pulss ir diezgan tuvu realitātei. Lai panāktu šādu rezultātu, kā grafikā zemāk, tiešām uzliec pulksteni uz rokas stingri, uzliec to augstāk virs plauksts locītavas, tā lai tas ļoti stingri pieguļ rokai un kustās maksimāli maz.

polar vantage v pulsa prcizitate
Zilā līnija - pulsa jostiņa, violetā - Vantage V no rokas.

Cardio load, muscle load, training load pro!
Ko tas nozīmē, kāda tam jēga?

Ja Tev jau ir kāds iepriekšējais Polar, tad pieslēdzot jauno Vantage V pie Polar Flow, Tu pamanīsi, ka tieši programmatūras pusē parādās jaunas funkcijas. Jaunais Polar Vantage V piedāvā Training Load Pro (treniņu slodze pro).

Šie dati būs noderīgi gan profesionālim, gan amatierim, jo pārtrenēties, nodarīt sev pāri ar pārlieku intensīviem treniņiem, iespējams, ka aktuālāk būs tieši iesācējam, kas līdz galam nesaprot ko dara.

Kopējā treniņu slodze tiek balstīta uz 3 rādītājiem – tiek vērtēta kardio slodze, muskuļu slodze un paša sportista novērtētā slodze.  

Kardio slodze būtībā nozīmē – cik lielu stresu treniņš ir radījis sirds un asinsvadu sistēmai. Muskuļu slodze tiek mērīta balstoties uz jaudu, ko mēra pulsometrs skrienot vai braucot ar velo, ja tiek izmantots jaudas sensors.

Paša novērtētā slodze ir subjektīvs mērījums, kas mums pašiem jāievada Polar Flow aplikācijā. Lai arī subjektīvs, šis ir vērtīgs mērījums sporta veidos, kur pulss neataino treniņa intensitāti, piemēram, spēka treniņos.

Kāda Tam visam jēga? Liela jēga! Šī sistēma Tev ļaus trenēties tā, lai fiziskā sagatavotība iet uz augšu, samazinot pārtrenēšanās risku!

 

Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Ortostatiskais tests. Kas tas tāds?

Ortostatiskais tests ir labs veids, kā mērīt atjaunošanos. 

Testa sakumā tiek mērīts pulss un sirds ritma mainīgums guļot, testa vidū mēs pieceļamies stāvus un atlikušo testa daļu stāvam kājās. Tests aizņem 2 minūtes un to var veikt katru rītu.

Šis ir diezgan populārs veids, kā novērtēt vai netuvojas saslimšana, vai nav pārlieku liels fiziskais vai mentālais nogurums. 

Lasi vairāk par šo testu atsevišķā bloga rakstā.

 

Ikdienas aktivitātes - soļi

Nav noslēpums, ka sēdošs dzīvesveids ir kaitīgs veselībai pat tiem cilvēkiem, kuri regulāri nodarbojas ar sportu. Tapēc svarīgi arī ikdienā daudz kustēties un soļu skaitīšana ir lielisks veids, kā to novērtēt.

Polar Vantage sērijas pulsometri ļoti labi saskaitīs cik soļus veicam un datus ļoti ērti varēsim apskatīt Polar Flow aplikācijā un mājas lapā.

polar vantage v soļi

Skriešanas jauda

Skriešanas jaudu mērot Tu vari iemācīties efektīvāk izmantot savu enerģiju, lai sasniegtu maksimāli labus rezultātus.

Velo pasaulē jauda nav nekas jauns, bet skrienot, līdz šim par jaudas mērīšanu runāts ļoti maz. Tagad, ar iespēju mērīt jaudu no plaukstas locītavas, mums ir ko pētīt un kur iedziļināties 

Pēc jaudas var regulēt, kā skrienam kalnainā apvidū, lielā vējā, kur ātrums un pulss nav objektīvs mērījums. Arī sacensību pirmos kilometrus, kad pulss vēl nav uzkāpis, varam skriet pēc jaudas. 

Skriešanas jauda nav mērījums, kas būs ļoti nozīmīgs svētdienas skrējējam, bet, ja katrai sekundei ir nozīme, šis var būt vērtīgs mērījums priekš Tevis!

Sagatavo treniņu pirms treniņa

Sagatavo treniņu pirms sāc sportot! 

Tu vari salikt treniņa fāzes balstoties uz pulsu vai ātrumu, lai skrienot pulkstenis Tev teiktu priekšā, kad skrien par ātru vai lēnu un kad jāmaina treniņa intensitāte. Forši!

Atsauksmes no lietotājiem

Kaspars Stupelis, 4x Pasaules čempions

“Polar lietoju jau kādus 20 gadus un tas ir palīdzējis man uzvarēt. Precīzi dati sportā ir ļoti svarīgi. Polar Vantage V ir ļoti ērts, viegls un stilīgs pulkstenis. Prieks ar to sportot.
No funkcijām pamatā, protams, izmantoju pamata lietas – GPS, pulsa mērīšanu. Bet ir arī ļoti interesanti paskatīties atjaunošanās, miega datus un ikdienas soļu datus. Pievēršu uzmanību visiem datiem un tie man palīdz domāt līdzi tam kā jūtos un tam, kas jāpamaina manā rutīnā.”

Lelde Neimande, profesionāla skrējēja

“Patīk dizains, viegls, mīksta patīkama siksniņa, kas netraucē arī nēsāt pulksteni cauru diennakti. Agrāk pulsometru izmantoju tikai treniņa laikā, tagad nēsāju 24/7, jo patīk atjaunošanās funkcija, jo mēra miega laikā. Jālādē reti – treniņš (ar GPS) katru dienu, kādreiz 2x dienā, plus nepārtraukta pulsa kontrole, bet jālādē reizi nepilnā nedēļā. Uzlādējas ļoti ātri. Treniņos protams izmantoju visas pamatfunkcijas. Svešās vietās noder “back to start” funkcija.”

Aigars Matisons, skrējējs, treneris

“Ar Polar Vantage V esmu noskrējis vairākus maratonus – Bostonas, Čikāgas un Berlīnes maratonus to starpā. Man ir ļoti svarīgi, ka pulkstenis rāda uzticamus datus, it īpaši skrienot. Vienmēr pievēršu uzmanību pulsam, ātrumam.
No ikdienas datiem pievēršu uzmanību miega datiem – bieži mēdzu grēkot un gulēt krietni par maz, tādēļ šie dati man ir labs atgādinājums.
Patīk Vantage V nēsēt ikdienā – tas izskatās ļoti labi un tas ir ļoti ērts.”

Rudens piedāvājums

Tagad rudenī, Polar Vantage V par vēl nebijuši zemām cenām. Pasūti un lai sportisks rudens! Polar Vantage V – 399eur (nevis 499eur), Polar Vantage V ar pulsa jostiņu komplektā – 429eur (nevis 549eur). Nenokavē, pasūti šodien!

Biežāk uzdotie jautājumi

Jautājumi un atbildes

Polar Vantage V ir dārgāks, funkcionālāks modelis, bet pamafunkcijas abiem modeļiem ir vienādas. 

Polar Vantage V papildu funkcijas ietver skriešanas jaudu, Recovery Pro (padziļinātāki atjaunošanās dati), barometriskais altimetrs.

Vantage V būs arī ielādējami maršruti, bet Vantage M tikai “back to start” funkcija.

Polar Vantage V ir izturīgāka baterija (40h GPS režīmā), kamēr Vantage M tās ir 30h GPS režīmā.

Apsveicam! Ja lasi šo, iespējams, ka lieliskais Polar Vantage V ir Tev rokā! 

Kad izpako Polar Vantage V, vislabāk pievienot to pie datora ar lādētāju, lai sinhronizētu to ar mājas lapu.

Lai sinhronizētu ar mājas lapu, Tev būs nepieciešama maza programmiņa, kuru vari lejupielādēt šeit

Ja Tev nav Polar Flow konts, sinhronizēšanas laikā Tev jāizveido savs Polar Flow konts!

Ja dators Tev nav pa rokai, vari veikt uzstādīšanu arī ar Polar Flow aplikāciju, kas lejupieldējama Google Play vai AppStore.

1. Mēs esam entuziasma pilni eksperti, ja Tev ir šaubas vai problēmas ar ierīci – mēs vienmēr būsim gatavi palīdzēt!

2. Visi mūsu produkti nāk no oficiāliem avotiem un garantiju gadījumā Jums būs nodrošināts garantijas remonts un serviss.

3. Ātras, bezmaksas piegādes – visi modeļi ir uz vietas, piegādes laiks nav garāks par 2 darba dienām!

3. Mūsu Facebook lapā atradīsi vairāk kā simts ļoti pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem! Starp citu – spied Like mūsu lapai un, ja esi mūsu klients – atstāj atsauksmi arī Tu!

3. Neesi pārliecināta/-s, ka šī ir īstā ierīce tieši Tev? Jautā mums un mēs Tev ieteiksim, kas Tev ir vispiemērotākais! Nesen veicām aptauju, kur noskaidrojām, ka cilvēki, kas pirkuši ierīces pie mums, tās vērtē vidēji ar 4.49 zvaigsnītēm no 5.

4. Ja nopirksi ierīci un secināsi, ka tā nav priekš Tevis? 2 nedēļu laikā varēsi to nest atpakaļ. Bez kašķiem un stresa.

5. Pērkot pie mums Tu atbalsti mūsu mazo, entuziasma pilno uzņēmumu. Tu palīdzēsi mums attīstīt nākamās radošās idejas, kā Aplīša sarunas, nākamo labdarības projektu (šogad plānojam līdzīgu projektu, kā Sirds ritmā – apskaties, bet nepasūti, projekts vairs nav aktīvs.) un citas idejas. Mēs vienmēr meklējam veidus, kā mēs varam dot atpakaļ mūsu sabiedrībai, mēģinot popularizēt aktīvu, veselīgu, pozitīvu dzīvesveidu! Atbalsti mūs, kopā mēs varam vairāk!

Neesi vēl pārliecināts? Nāc ciemos uz mūsu veikalu, Barons kvartālā, Cēsu ielā 31, k2. Darba dienās no 9.00 līdz 18.00.