Klāt ir jaunais Polar Vantage V - Tu jau sen to biji pelnījis!

Polar Vantage V

Pasūti savu!

Ar pulsa jostiņu -- 549,- 
Tikai pulsometrs 499,-
Un 15. martam -- dāvana no pulsometrs.lv komandas!

Notīrīt

Jau 40 gadus Polar ražo ierīces, kas palīdz sportistiem un sporta entuziastiem. Cilvēkiem, kuriem kustība ir dzīvesveids, cilvēkiem, kuri saprot, ka veselība ir vērtība.  

Mums ir tas prieks prezetnēt Polar Vantage V -- vislabāko, pilnvērtīgāko sporta pulsometru, kādu Polar ir radījis.

Fantastisks, ērts dizains

Polar Vantage V ir ļoti viegls, ļoti ērts un vispusīgs pulsometrs, kas sver tikai 66g un izskatās lieliski!

Labāki rezultāti, labāka atjaunošanās, labāka pašsajūta

Polar zinātnieki izveidojuši algoritmus, kas maksimāli precīzi nosaka atjaunošanās statusu, kas ļaus Tev trenēties optimālā slodzē, bez pārtrenēšanās draudiem!

Sasniedz 2019. gada mērķus

Polar Vantage V ir piemērots dažādiem sporta veidiem -- lai ko arī Tu darītu, Polar Vantage V Tev palīdzēs sasniegt 2019. gada mērķus!

POLAR VANTAGE V LIETOTĀJI

IESPĒJU UN FUNKCIJU APSKATS

Polar Vantage V dizains

Polar Vantage V ir viegli lietojams ļoti ērts pulsometrs. Tā svars ir tikai 66 grami, tas ir ļoti ērts un viegls. 

Polar Vantage V ir skārienjīgs, krāsains ekrāns un piecas podziņas. Ar visām fukcijām un iesējām var tikt galā izmantojot tikai podziņas, bet papildus ērtībai iespējams izmantot skārienjūtīgo ekrānu.

Ja Tev jau agrāk ir bijis kāds no pēdējiem Polar modeļiem (V800, M430 vai M400), tad lietojamība Tev būs pazīstama, ar dažām mazām atšķirībām, kuras ātri apgūsi.

Previous
Next

Kādus sporta veidus Tu vari izveidot?​

Polar Vantage V ir piemērots visdažādākajiem sporta veidiem -- skriešanai, fitnesam, triatlonam, vingrošanai, peldēšanai un daudziem dažādiem citiem sporta veidiem. 

Polar Flow aplikācijā vai mājas lapā iespējams izveidot tieši sev vēlamos sporta veidus un katram sporta veidam iespējams arī pielāgot datu laukus pulkstenī un citus iestatījumus. 

Ar mūsu testa Vantage V esam bijuši skriet, peldēt, vingrot, slēpot, kā arī ir braukts ar velo, kas iemontēts Wahoo Kickr Snap statīvā. 

Polar Vantage V skrienot mēra ne tikai ierasto ātrumu, pulsu, bet arī skriešanas jaudu. Braucot ar velo tas spēj atpazīt dažādus jaudas mērītājus, kadences un ātruma sensorus, arī Wahoo velo statīvus. 

Peldot Vantage V māk saskaitīt baseinus, māk noteikt peldēšanas stilu, SWOLF skaitli, kā arī, tas ūdenī mēra pulsu no plauksta locītavas. 

Previous
Next

Cik ilgi izturēs Tava Vantage V baterija?

Baterijas izturība šim pulsometram patīkami pārsteidz -- pēc specifikācijas tas darbojas GPS režīmā 40h. Pēc mūsu testiem šim rādītājam vajadzētu būt tuvu arī realitātē, arī aukstā laikā.

Ikdienas režīmā tas iztur aptuveni 10 dienas, bet, ja izslēdzam 24/7 pulsa mērīšanu, nesportojam, tad izturēs arī ilgāk.

Baterijas izturība diezgan iespaidīga, pietiks gan pārgājienam, gan ultramaratonam, kā arī -- ja būsi aizmirsis uzlādēt, visticamāk, ka tas neizbojās Tavu treniņu.

Optiskā pulsa mērītāja un GPS precizitāte

Pulsa mērītāja precizitāte no rokas kļūst labāka, bet, ja sporto nopietni, iesakam joprojām izmantot pulsa jostiņu. Polar Vantage V ir pieejams arī komplektā ar jostiņu un jostiņa būs arī nepieciešama, lai izmantotu visas iespējamās funkcijas, kā piemēram, ortostatisko testu un recovery pro.

Kas attiecas uz GPS precizitāti -- jāsaka, ka kamēr vēl Vantage V bija pavisam svaigi atnācis, tā precizitāte nelikās diez ko reāla. Bet, veicot atjauninājumus tā ir uzlabojusies un šobrīd mums vairs nekādu sūdzību nav. Ja kādam lietotājam vēl gadās pa kļūdai, mazliet pacietības, ar atjauninājumiem problēmas tiks novērstas.

Pulsa mērījumu precizitāti var ietekmēt vairāki faktori -- ādas tips, apmatojums, tetovējumi uz rokas, temperatūra. Parasti vienmērīgos skrējienos pulss ir diezgan precīzs, bet skrienot ziemā, kad temperatūra ir zema, tā precizitāte var sašķobīties. 

Zilā līnija - pulsa jostiņa, violetā - Vantage V no rokas.

Interesanti, ka Vantage V pulsu no rokas māra arī ūdenī. Šis ir pulss peldot baseinā. Arī šeit redzam, ka precizitāte ir diezgan nosacīta, kaut gan vidējais treniņa pulss atšķiras tikai par 2 sitieniem.

Zilā līnija - pulsa jostiņa, violetā - Vantage V no rokas.

Cardio load, muscle load, training load pro!
Ko tas nozīmē, kāda tam jēga?

Ja Tev jau ir Polar, tad pieslēdzot jauno Vantage V pie Polar Flow, Tu pamanīsi, ka tieši programmatūras pusē parādās jaunas funkcijas. Jaunais Polar Vantage V piedāvā Training Load Pro (treniņu slodze pro).

Šie dati būs noderīgi gan profesionālim, gan amatierim, jo pārtrenēties, nodarīt sev pāri ar pārlieku intensīviem treniņiem, iespējams, ka aktuālāk būs tieši iesācējam, kas līdz galam nesaprot ko dara.

Kopējā treniņu slodze tiek balstīta uz 3 rādītājiem -- tiek vērtēta kardio slodze, muskuļu slodze un paša sportista novērtētā slodze.  

Kardio slodze būtībā nozīmē -- cik lielu stresu treniņs ir radījis sirds un asinsvadu sistēmai. Muskuļu slodze tiek mērīta balstoties uz jaudu, ko mēra pulsometrs skrienot vai braucot ar velo, ja tiek izmantots jaudas sensors.

Paša novērtētā slodze ir subjektīvs mērījums, kas mums pašiem jāievada Polar Flow aplikācijā. Lai arī subjektīvs, šis ir vērtīgs mērījums sporta veidos, kur pulss neataino treniņa intensitāti, piemēram, spēka treniņos.

Kāda Tam visam jēga? Liela jēga! Šī sistēma Tev ļaus trenēties tā, lai fiziskā sagatavotība iet uz augšu, samazinot pārtrenēšanās risku!

 

Previous
Next
Previous
Next

Labrīt, kā gulēji? Un cik soļus šodien noiesi?

Nav noslēpums, ka sēdošs dzīvesveids ir kaitīgs veselībai pat tiem cilvēkiem, kuri regulāri nodarbojas ar sportu. Tapēc svarīgi arī ikdienā daudz kustēties un soļu skaitīšana ir lielisks veids, kā to novērtēt.

Polar Vantage sērijas pulsometri ļoti labi saskaitīs cik soļus veicam un datus ļoti ērti varēsim apskatīt Polar Flow aplikācijā un mājas lapā.

Polar pulsometri mēra arī miegu un pateicoties ērtajam, vieglajam dizainam, arī Vantage V var droši atstāt uz rokas pa nakti.

Par miega kvalitāti tas pulsometru čalis veica eksperimentu miegu uzlabot un par to kā man veicās -- lasi šeit. Pateiksim priekša -- veicās diezgan labi, un tas ir arī ļoti labi izmērāms.

Skriešanas jauda

Skriešanas jaudu mērot Tu vari iemācīties efektīvāk izmantot savu enerģiju, lai sasniegtu maksimāli labus rezultātus.

Velo pasaulē, jauda nav nekas jauns, bet skrienot, līdz šim par jaudas mērīšanu runāts ļoti maz. Tagad, ar iespēju mērīt jaudu no plaukstas locītavas, mums ir ko pētīt un kur iedziļināties 

Pēc jaudas var regulēt, kā skrienam kalnainā apvidū, lielā vējā, kur ātrums un pulss nav objektīvs mērījums. Arī sacensību pirmos kilometrus, kad pulss vēl nav uzkāpis varam regulēt pēc jaudas. 

Skriešanas jauda nav mērījums, kas būs ļoti nozīmīgs svētdienas skrējējam, bet, ja katrai sekundei ir nozīme, šis var būt vērtīgs mērījums priekš Tevis!

Gaidāmie atjauninājumi

Polar reti laiž klajā jaunus modeļus, bet ilgi rūpējas, lai esošie modeļi kļūst arvien funkcionālāki. 

Polar Vantage V šogad plānoti daudzi atjauninājumi un daudzas papildu funkcijas:

  • telefona paziņojumi; 
  • ielādējami maršruti;
  • back to start funkcija;
  • strava live segmenti;
  • fitnesa tests.

Kā arī tiks uzlabotas esošās funkcijas, novērstas kļūdas, uzlabota pulsa un gps precizitāte.

"Klau, pulsometru čali? Tu teici, ka būs dāvana?"

Jā! Līdz februāra beigām, visiem, kas pasūtīs Polar Vantage V -- dāvana no Nathan!

Nathan ir lielisku sporta aksesuāru ražotājs un būsim priecīgi Tev sarūpēt Nathan dāvaniņu!

Apskati Nathan produktus šeit.

Sāc savu pasūtījumu tagad!

Ar pulsa jostiņu -- 549,- 
Tikai pulsometrs 499,-
Un līdz 15. martam -- dāvana no pulsometrs.lv komandas!

Notīrīt

Jautājumi un atbildes

Polar Vantage V ir dārgāks, funkcionālāks modelis, bet pamafunkcijas abiem modeļiem ir vienādas. 

Polar Vantage V papildu funkcijas ietver skriešanas jaudu, Recovery Pro (padziļinātāki atjaunošanās dati), barometriskais altimetrs.

Vantage V būs arī ielādējami maršruti, bet Vantage M tikai “back to start” funkcija.

Polar Vantage V ir izturīgāka baterija (40h GPS režīmā), kamēr Vantage M tās ir 30h GPS režīmā.

Apsveicam! Ja lasi šo, iespējams, ka lieliskais Polar Vantage M ir Tev rokā! 

Kad izpako Polar Vantage V, vislabāk pievienot to pie datora ar lādētāju, lai sinhronizētu to ar mājas lapu.

Lai sinhronizētu ar mājas lapu, Tev būs nepieciešama maza programmiņa, kuru vari lejupielādēt šeit

Ja Tev nav Polar Flow konts, sinhronizēšanas laikā Tev jāizveido savs Polar Flow konts!

Ja dators Tev nav pa rokai, vari veikt uzstādīšanu arī ar Polar Flow aplikāciju, kas lejupieldējama Google Play vai AppStore.

1. Mēs esam entuziasma pilni eksperti, ja Tev ir šaubas vai problēmas ar ierīci -- mēs vienmēr būsim gatavi palīdzēt!

2. Visi mūsu produkti nāk no oficiāliem avotiem un garantiju gadījumā Jums būs nodrošināts garantijas remonts un serviss.

3. Ātras, bezmaksas piegādes -- visi modeļi ir uz vietas, piegādes laiks nav garāks par 2 darba dienām!

3. Mūsu Facebook lapā atradīsi vairāk kā simts ļoti pozitīvu atsauksmju no mūsu klientiem! Starp citu -- spied Like mūsu lapai un, ja esi mūsu klients -- atstāj atsauksmi arī Tu!

3. Neesi pārliecināta/-s, ka šī ir īstā ierīce tieši Tev? Jautā mums un mēs Tev ieteiksim, kas Tev ir vispiemērotākais! Nesen veicām aptauju, kur noskaidrojām, ka cilvēki, kas pirkuši ierīces pie mums, tās vērtē vidēji ar 4.49 zvaigsnītēm no 5.

4. Ja nopirksi ierīci un secināsi, ka tā nav priekš Tevis? 2 nedēļu laikā varēsi to nest atpakaļ. Bez kašķiem un stresa.

5. Pērkot pie mums Tu atbalsti mūsu mazo, entuziasma pilno uzņēmumu. Tu palīdzēsi mums attīstīt nākamās radošās idejas, kā Aplīša sarunas, nākamo labdarības projektu (šogad plānojam līdzīgu projektu, kā Sirds ritmā -- apskaties, bet nepasūti, projekts vairs nav aktīvs.) un citas idejas. Mēs vienmēr meklējam veidus, kā mēs varam dot atpakaļ mūsu sabiedrībai, mēģinot popularizēt aktīvu, veselīgu, pozitīvu dzīvesveidu! Atbalsti mūs, kopā mēs varam vairāk!

Neesi vēl pārliecināts? Nāc ciemos uz mūsu veikalu, Barons kvartālā, Cēsu ielā 31, k2. Darba dienās no 9.00 līdz 18.00.