Polar Vantage V2 – kas jauns?

polar vantage V2

Polar nesen nāca klajā ar jauno Polar modeli – Polar Vantage V2. Forši!

Kā jau nosaukums to pasaka priekšā, šī ir uzlabot Vantage V versija. Un, ja Tu nezini, kas ir Vantage V, esi laipni aicināts apskatīt mūsu apskatu mūsu blogā.

Bet, protams, jautājums – kas jauns jaunajā Polar Vantage V2?

Polar Vantage V2 dizains

Jaunais Polar Vantage V2 būs pieejams 3 krāsās un nebūs titāna versija, kā tas ir Vantage versijai.

Kādēļ nebūs? Visticamāk, tādēļ, ka viens no lielajiem jaunumiem ir pulksteņa svars. Tas ir tikai 52g, jo tas ir būvēts no viegla alumīnija sakausējuma. 52g – tas ir daudz, jautāsiet? Nē, tas ir ļoti, ļoti maz, it īpaši priekš pilnvērtīga multisporta GPS pulksteņa ar 40h GPS bateriju. Forši!

Tas būs melns, pelēks/laima un melns/zaļš. Pelēks/laima jau ir uz rokas pāris dienas un jāsaka ka izskatās tas ļoti labi.

Vizuāli tas ir gandrīz tāds pats, kā Vantage V. Ekrāns ir glītāks, spožāks.

polar vantage v2 siksniņas
Jaunajiem Vantage V2 būs vieglāk nomainīt siksniņas

Jaunajam modelim būs viegli maināmas siksniņas. Ja Tev patīk nomainīt krāsas – pasūti papildu sikniņas un nēsā to, kas atbilst tavam noskaņojumam.

Lādētājs un lietojamība – tieši tāda pati, kā ar iepriekšējo modeli!

Jaunas funkcijas sportam

Jaunajā Vantage V2 ir pavisam jaunas funkcijas, kā arī funkcijas, kas parādījās ar Polar Grit X (links uz apskatu) modeli un nebija pieejamas Vantage V modelī.

No Polar Grit X (links uz veikalu), šajā modelī ir Hill Splitter, Fuel wise, enerģijas patēriņa sadalījums un laika apstākļi ekrānā, ja pulkstenis savienots ar telefons aplikāciju.

Hill splitter ir funkcija, kas palīdz izšķirt kāpumus un kritumus, ļoti noderīgi, ja trenējies skrienot pret kalnu. Taku skrējējiem noteikti interesanti.

Laika apskākļi pulkstenī – nu jā, to tas arī nozīmē. Vienā no ekrāniem varēsi redzēt laika apstākļus šobrīd un tuvākās prognozes. Forši!

Fuelwise – šī ir funkcija, kas saka priekšā, cik daudz uzņemt enerģiju, kad apēst ogļhidrātu želeju. Šeit Tu vari uzlikt arī atgādinājumus padzerties – garās distancēs tas var būt ļoti noderīgi.

Enerģijas patēriņš – apskatot treniņu datus, mēs varam redzēt arī enerģijas avotus- cik % no patērētās enerģijas nāk no ogļhidrātiem, taukiem vai proteīna.
Pēc saviem treniņiem redzu, ka pārsvarā tiek patērēti ogļhidrāti, bet, kad slodze ir pavisam zema, tad pieaug arī tauku īpatsvars.

Ja Tu vēlies samazināt tauku % savā ķermenī – iespējams, ka šis rādītājs būt Tev ļoti noderīgs.

polar vantage v2
Jaunajā pulksteņi Tu varēsi redzēt enerģijas patēriņa sadalījumu

Jaunas Polar funkcijas

Jaunajā modelī ir arī dažas pavisam jaunas lietas un jāsaka ka šīs jaunās funkcijas atbilst Polar sauklim – zināšanas ir progress. Proti, vairums jaunās lietas ir radītas, lai Tu kā sportists zinātu par sevi vēl vairāk.

Kāju atjaunošanās tests

Šo tests izpildāms veicot vairākus palēcienus un tas parāda, kā Tavu kāju muskuļi ir atjaunojušies no slodzes. Tas parāda vai esi gatavs spēka un ātruma treniņiem.

Velo FTP tests

Polar pulksteņi ir arī velo FTP tests, kas mēra cik daudz jaudas Tu esi spējīgs izpiest noteiktā laika periodā. Šis tests paredz, ka Tu mīsies ar pilnu jaudu 60 minūtes (var arī mazāk, bet tas var būt mazāk precīzs tests). Tev nepieciešami jaudas mērītāji vai direct drive trenažieris, kas mēra jaudu.

polar vantage v2
Polar Vantage V2 piedāvā dažādus testus

Skriešanas tests

Līdzīgi kā ar velo testu, Tu vari testēt savas skriešanas spējas. Arī šis tests paredz, ka skriesi ar ļoti lielu atdevi, tādēļ rēķinies, ka Tev šādam testam jāsagatavojas.

Mūzikas kontrole

No ikdienas funkcijām jaunajā modelī ir iespēja regulēt mūziku, kas tiek atskaņota ar savienotu tālruni. Nav mūzikas pašā pulkstenī, kā daudzos Garmin modeļos gan.

Mūsu domas par šo jaunumu

Polar ražo ierīces sportam jau apmēram 40 gadu un prieks redzēt, ka šī kompānija pieturās pie šīs filozofijas – vispirms sportists, vispirms dati. Jaunais Polar Vantage V2 būs ļoti iecienīts starp nopietniem sporta entuziastiem un profesionāliem sportistiem. Mums ļoti patīk tā vieglums, kas sportā, protams, ir būtiski un nevaram jau sagaidīt izmēģināt dažādos testus. Kopumā – prieks, ka Polar iet šo virzienu un tiecās radīt maksimāli labu ierīci sportistu vajadzībām.

Kad būs pieejams?

Polar Vantage V2 ir pieejams un pasūtāms, dabūjams uzreiz mūsu veikalā. Pasūti šodien!

1 comments

  1. Ruslans

    Nu pilnigi iebriniji. Te domaju uz Polar V titan mainit, lai netisam nesaskrapet. A te nu otra versija :)
    Nu vienkarsi tagad pat nezinu, padomasu pec maratona ko darit :)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *