Pulsometru GADA BALVA 2016

Īsi pirms gada izskaņas pienācis laiks atskatīties – kāds tad bijis šis gads. Un, protams, laiks Pulsometru Gada balvai Pulsometrs 2016.
Pulsometrus gada balvai izvirzīja pulsometru čaļi, paši arī apspriedās un izdomāja, kuri ir šī gada uzvarētāji 3 nominācijās – Gada Jaunpienācējs, Gada Iekārojamākais un galvenā nominācija – Pulsometrs 2016.

Un lūk, bungām rībot, ķeramies pie lietas.

Nominācija “Gada Jaunpienācējs 2016”

Šajā kategorijā izvēlējāmies nominēt pulsometrus, kuri ir kaut ko izmainījuši – kuriem pateicoties var teikt – agrāk bija tā, bet tagad ir savādāk.

Nominācijas Gada Jaunpienācējs 2016 balvai ir:

Suunto Spartan Ultra

Jaunums no Suunto – Suunto Spartan Ultra. Suunto pulsometri agrāk bija kā visurbraucošs 4×4 džips, piemērots piedzīvojumiem mežos un kalnos, prom no civilizācijas, bet tagad Suunto ģimenē ir arī Spartan sērija – joprojām funkcionāli un izturīgi pulsometri, bet ar elegantu dizainu, ļoti patīkamu, krāsainu, skārienjūtīgu ekrānu – jaunie Suunto ir arī stila elementi.

Garmin Forerunner 735XT

Jaunums no Garmin – Forerunner 735XT. Triatlona pulsometrs gandrīz bez svara. Agrāk multisporta triatlona pulsometri bija lieli un masīvi, it īpaši sievietēm bija maz no kā izvēlēties. Bet tagad ir Forerunner 735XT – ļoti viegls, ērts, pulsometrs, kuru uz rokas tik pat kā nejūt, bet pietiekami funkcionāls visprasīgākajiem sportistiem.

Garmin Vivosmart HR+

Un trešā nominācijai Gada Jaunpienācējam arī no Garmin – Vivosmart HR+. Šī ir pirmā ikdienas aktivitātes aproce ar GPS. Agrāk ierīces ar GPS bija lielas un neērtas, bet tagad jau pat ikdienas aktivitātes aprocē tas ir iestrādāts un vari to izmantot skriešanai un redzēt precīzu ātrumu un distanci.

[row]

[col span=”1/3″]

[/col]

[col span=”1/3″]

[/col]

[col span=”1/3″]

[/col]

[/row]

Un uzvarētājs nominācijā Gada Jaunpienācējs 2016 ir…

Garmin Forerunner 735XT!

[ux_banner bg=”http://pulsometrs.lv/wp-content/uploads/2016/12/gada-jaunums.jpg” height=”500px” text_color=”light” text_align=”center” text_pos=”center” text_width=”70%” parallax_text=”0″ parallax=”0″ effect=”sparkle”]

 

[/ux_banner]

Garmin Forerunner 735XT. Jo šis pulsometrs paver jaunas iespējas cilvēkiem, kuriem lielie multisporta pulsometri ir… par lielu. It īpaši starp sievietēm, šis būs ļoti aktuāls modelis arī 2017 gadā.

Nominācijas “Gada Iekārojamākais pulsometrs 2016”

Šajai nominācijai izvirzījām pulsometrus, kuri ir ne tikai funkcionāli, bet, kurus cilvēki vēlas nest uz rokas arī kā stila aksesuāru – tie izskatās lieliski, liek justies lieliski un, ja budžets nav pārāk nospiedošs, tad mūsu klienti izvēlas tieši kādu no šiem.

Polar V800 Special Edition

Polar V800 šogad mainīja savu krāsojumu, un tagad ir gluži melns vai arī sarkans. Jaunais dizains padarījis šo funkcionālo un izturīgo pulsometru arī par stilīgu aksesuāru, un tas lieliski izskatās uz rokas gan sacensībās, gan apbalvošanā. Šo pulsometru izmanto arī mūsu futbola zvaigzne Edgars Gauračs un ko viņš par to saka, varat izlasīt šeit.

Garmin Fenix3 Sapphire HR

Šī pulsometra dizains saviļņo daudzus. Garmin Fenix3 ir viens no pieprasītākajiem augstākā plaukta pulsometriem, kuru izmanto gan profesionāli sportisti, gan amatieri entuziasti. Lai ko Tu darītu, Fenix3 liek Tev justies pašpārliecinātākam.

Suunto Spartan Ultra

Daudziem cilvēkiem, it īpaši Suunto faniem, jaunais Spartan Ultra ir vai nu uz rokas vai vēlmju sarakstā. Šis pulsometrs ir atšķirīgs no pārējā piedāvājuma ar stila un funkciju apvienojumu.

[row]

[col span=”1/3″]

[/col]

[col span=”1/3″]

[/col]

[col span=”1/3″]

[/col]

[/row]

Uzvarētājs nominācijā Gada Iekārojamākais pulsometrs 2016 ir…

Garmin Fenix3 HR!

[ux_banner bg=”http://pulsometrs.lv/wp-content/uploads/2016/12/gada-pulsometrs.jpg” height=”500px” text_color=”light” text_align=”center” text_pos=”center” text_width=”70%” parallax_text=”0″ parallax=”0″ effect=”snow”]

 

[/ux_banner]

Garmin Fenix3 HR ir pulsometrs, kuru cilvēki visvairāk vēlas redzēt uz savas rokas, un, kad tas ir iegādāts, tā lietotāji ir ļoti apmierināti. Nekad neesam dzirdējuši sliktas atsauksmes par Garmin Fenix3 HR. Šī tiešām ir lieliska ierīce un domājam, ka tā būs ļoti aktuāla arī jaunajā 2017. gadā.

Nominācija “Pulsometrs 2016”

Trešajā un galvenajā nominācijā likām pulsometrus, kas izcili pilda savu tiešo uzdevumu – palīdz cilvēkiem ar treniņu plānošanu, īstenošanu un analīzi.

Polar M400

Polar M400 ir viens no populārākajiem pulsometriem mūsu veikalā, jo tas ir gan izskatīgs, gan funkcionāls un tā cena ir ļoti pievilcīga. Šis modelis palīdz sportot un būt aktīviem daudziem jo daudziem aktīviem cilvēkiem.

Garmin Fenix3 HR

Jaunais Garmin Fenix3 HR modelis, kas mēra pulsu no plaukstas locītavas, uz rokas atrodams daudziem sportot gribošiem cilvēkiem, kuri saprot, ka ķermeņa aktivitāte un labsajūta ir cieši saistītas lietas.

Garmin Forerunner 230

Garmin Forerunner 230 ir ļoti viegls, racionāls un populārs GPS pulsometrs, ļoti populārs starp skrējējiem, bet izmantojams arī citos sporta veidos.

[row]

[col span=”1/3″]

[/col]

[col span=”1/3″]

[/col]

[col span=”1/3″]

[/col]

[/row]

Gada Pulsometrs 2016 ir…

Polar M400!

[ux_banner height=”500px” bg=”http://pulsometrs.lv/wp-content/uploads/2016/12/gada-pulsometrs-1.jpg” text_color=”light” text_width=”70%” text_align=”center” text_pos=”center” parallax=”0″ parallax_text=”0″ effect=”confetti”]

[/ux_banner]

Polar M400 ir viens no racionālākajiem pulsometriem, un pateicoties programmatūras atjauninājumiem, tas šogad ir kļuvis arī interesantāks. Tagad tas ļauj analizēt arī skriešanas kadenci, bet Polar Flow mājas lapā var izveidot skriešanas treniņprogrammu. Šo pulsometru izvēlējušies ļoti daudzi sporta draugi un tas lieliski pilda savu galveno funkciju – palīdz cilvēkiem būt aktīvākiem.

 

Kas būs nākamgad? Laiks rādīs! Bet pulsometru čaļi būs tepat kur šogad, skriesim un pētīsim ierīces, mieru nemetīsim. Tiksimies sacensībās un ne tikai. Un milzīgs paldies visiem, kas šogad bija ar mums! Vēl tik atliek piebilst, ka gads vēl nav beidzies – droši varat nākt ciemos visas šī gada atlikušās darba dienas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *