Par precēm veikalā – 29904777, konsultācijām – 26818717
Bezmaksas piegādes ar pakomātiem no 50eur

RHA TrueConnect 2 apskats – super foršas austiņas?

Nesen mūsu digitālajos plauktos nonāca RHA austiņas, TrueConnect 2 un TrueControl ANC modeļi. Kas tās ir, jautāsiet? Jā, mums arī interesēja, tādēļ TrueConnect 2 ir iztestētas un šis ir šo austiņu apskats!

RHA Trueconnect 2 – jaunas bezvadu austiņas pulsometrs.lv plauktā

Kas ir RHA?

RHA ir pavisam neliels ražotājs no Lielbritānijas, kas strādā ar misijas apziņu radīt perfektas ierīces audio baudīšanai. Un šķiet, ka sanāk arī, bet par to zemāk. Runājot par šo uzņēmumu, mums ļoti patīk, ka šis uzņēmums reāli rada savus produktus. Proti, ir divu veidu uzņēmumi, kas piedāvā dažādas ierīces – tādi, kas ražo un tādi, kas “ražo”. Tu vari izveidot inžinieru, dizaineru komandu un strādāt pie produkta attīstīšanas vai pasūtīt lielāku daudzumu gatavu ierīču Ķīnā un sarunāt, lai uzdrukā virsū Tavu logo. Diemžēl tirgus ir pilns ar otrajiem, bet ne RHA – RHA ir uzņēmums, kur produkts tiešām tiek radīts.

Visticamāk, ka Tu vēl nebiji dzirdējis par RHA. RHA nav korporācija, kas tērē miljonus reklāmā. Savu naudu šis uzņēmums iegulda produktu attīstībā, bet mārketinga komanda nav daudz lielāka par pulsometrs.lv komandu. Tā kā, ja Tu izvēlies RHA produktus, Tu atbalstīsi nelielu uzņēmumu, kas ar sirdi un dvēseli ieguldās savā darbā. Un tas ir forši, mums tas patīk un tādēļ esam priecīgi, ka varam savos digitālajos plauktos likt šo zīmolu.

Kas vēl ir forši? RHA saviem produktiem dod 3 gadu garantiju. Jo viņi ir pārliecināti par šo produktu kvalitāti. Forši! 3 ir vairāk nekā 2!

RHA TrueConnect 2 dizains

RHA ir elegantas, minimālistiska dizaina austiņas, kuras glabājas ļoti patīkamā nerūsējošā tērauda kastītē. Austiņu svars ir 6g katra, kas ir maz – ausīs tās ir ļoti ērtas un patīkamas.

Austiņa labi turās ausīs un ir ļoti ērta – tās svars tikai 6g
Austiņām ir ļoti patīkama, nerūsējošā tērauda kastīte, kur tās uzlādējas
Kastīti uzlādējam ar USB-C un daram to ļoti reti – RHA TrueConnect 2 ir ļoti laba baterijas izturība. Par bateriju zemāk – turpini lasīt!

Vai labi turās ausīs, jautāsiet? Jā, patiešām labi. Esmu licis Trueconnect 2 ausīs skrienot, vingrojot, ejot pa parku, sēžot pie datora – nekādu problēmu vai neērtību.

Kastīte, kurā glabājas austiņas metāliska materiāla, tai ir 3 indikatori, kas ziņo par baterijas stāvokli, kā arī USB-C lādēšanas ligzda.

Lai nesajuktu, kura austiņa ir labā un kura kreisā – pie labās ir sarkans punktiņš.

Vai tās izskatās labi, kad tās ir ausīs? Domāju ka jā, bet tas, protams, subjektīvs viedoklis.

Trueconnect 2, protams, izmēģinājām arī skrienot. Viss forši!

Ūdens, sviedru un putekļu izturība

Pēc specifikācijas RHA austiņas ir sviedru, putekļu un IP55 līmeņa lietus izturīgas. Kas ir IP55? Būtībā šie cipari norāda izturību no 0 līdz 6, pirmais cipars apzīmē izturību pret putekļiem un otrais pret mitrumu.

Īsumā – izturies pret austiņām labi, nemet tās ūdenī, bet, ja dosies ar tām skriet un varbūt nokļūsi lietus gāzē – visticamāk, ka viss būs kārtībā.

Esmu tās ņēmis līdzi vairākos skrējienos un nekas nav tām noticis. Kaut gan arī jāsaka, ka šajā ziemā, pie – 10°C vai – 15°C – ausis diez ko nesvīst.

Kas kastē?

Mazajā kastītē mēs atradām pašas austiņas ar ietvaru, lādētāju (usb-c – usb) un papildu nomaināmos austiņu uzgaļus. Diezgan daudz – veselus 6 papildu pārus, lai Tu vari atrast vispiemērotākos uzgaļus savām ausīm.

rha trueconnect 2 papildu uzgaļi
Kopā ar kastīti, lādētāju un pašām austiņām Tev kastītē būs papilldu 6 pāri austiņu uzgaļi

RHA TrueConnect 2 lietošana

Izņemot austiņas no kastītes tās automātiski piekonektējas ierīcei, kura pēdējā ir bijusi pievienota, ja tā ir tuvumā (ja nav, tad nākamajai, kurai austiņas bijušas pievienotas).

No vienas puses man līdz galam nepatīk, ka tās nepievienojas vairākām ierīcēm vienlaicīgi. Ja es vēlos pārslēgties uz datoru vai pulksteni, tad man vispirms jāatslēdz tās no telefona. It kā sīkums, bet tomēr.

Bet no otras puses – ir sanācis lietot austiņas, kuras konektējas pie vairākām ierīcēm vienlaicīgi. Un tad var gadīties tā – Tu tās izmanto, lai piedalītos Zoom sapulcē, bet tad iezvanās telefons un Tu vairs nedzirdi savu sapulci. Šāda veida neērtības var būt visdažādākās, tā ka varbūt ir labi, ka RHA ir nolēmis ka vienlaicīgi mēs klausāmies skaņu no vienas ierīces, tad arī vienlaicīgi ir jāpiekonektējas vienai ierīcei.

Pašām austiņām nav fizisku pogu, bet tās ir skārienjūtīgas. Patiesībā, sākumā šķita, ka rakstīšu, ka šis ir otrs mīnuss – dažreiz sanāk pieskārties netīšām, piekārtojot austiņas dažreiz sanāk uzspiest pauzi. Bet pēc nedēļas lietošanas jau tā biju pieradis, ka šādas problēmas nemaz vairs netraucē. Piekārotju austiņas aiz kājiņas, un komandas esmu iegaumējis un tagad skārienjūtīgās “pogas” šķiet ļoti ērtas un loģiskas. Tā notiek – pierodam!

Ja Tu iegādāsies šīs austiņas, tad vari atgriesties šajā bloga rakstā, lai apgūtu pieskārienus. Lūk:

Lai sāktu meklēt ierīci ar ko savienotiespaturam 5 sekundes (var gan labo, gan kreiso austiņu)
Lai aktivizētu Siri, Google assistantpaturam 1.5 sekundes
Play / Stop1 pieskāriens (gan labā, gan kreisā)
Skaļāk2 pieskārieni LABĀ austiņa
Klusāk3 pieskārieni LABĀ austiņa
Nākamā dziesma2 pieskārieni KREISĀ austiņa
Iepriekšējā dziesma3 pieskārieni KREISĀ austiņa
Atbildēt uz ienākošo zvanu1 pieskārien (gan labā, gan kreisā)
Noraidīt ienākošo zvanupaturam 1.5 sekundes (gan labā, gan kreisā)
Telefonsarunas laikā – skaļāk2 pieskārieni (gan labā, gan kreisā)
Telefonsarunas laikā – klusāk3 pieskārieni (gan labā, gan kreisā)
Pārtraukt sarunupaturam 1.5 sekundes (gan labā, gan kreisā)

Skaņas kvalitāte

Mūzika

Jāatdzīst, ka neesmu tas pats muzikālākais cilvēks, kas spētu līdz galam novērtēt audio kvalitāti, bet, kad noliek blakus citas austiņas pie kurām ir pierasts, un kuras it kā skan ok, tad uzreiz var sajust, ka RHA skaņa ir daudz piepildītāka, pilnāka. Var izbaudīt gan basu, gan augstās skaņas un dzirdēt katru detaļu. Super forši!

Austiņām ir pasīvā skaņas izslēgšana (aktīvā skaņas izslēgšana ir top modelim – RHA TrueControl ANC), un cik saprotu, tas uzlabo skaņas kvalitāti.

Ja Tu šaubies par manu spēju novērtēt skaņu – droši pamaklē internetā citus apskatus – skaņas novērtējumi šīm austiņām visur ir tiešām ļoti labi.

Izmanto RHA TrueConnect arī ar Garmin pulksteni. Strādā lieliski!

Sarunas kvalitāte

Daudzi no mums izmanto austiņas arī kā hands-free sistēmu, bet bieži vien cilvēks, kas ir sarunas otrā pusē dzirdēs mūs slikti.

Pēc idejas, šajās austiņās ir vairāki mikrofoni, kas māk izgriezt fona trokšņus, kas uzlabo sarunas kvalitāti.

Izmēģinot RHA austiņas telefonsarunā, jāsaka, ka kamēr atrodos klusā telpā, cilvēks, kas ir otrā sarunas pusē īsti nevar pateikt, ka man pie auss nav telefons, bet uz ielas, aiz cieņas pret sarunas biedru, es tomēr labprātāk lieku telefonu pie auss.

RHA TrueConnect 2 baterijas izturība

Ja Tev nepatīk lādēt lietas, tad Tev patiks ziņas par RHA bateijas izturību. Proti, kastīte + pašas austiņas kopā iztur 44h.

Pašas austiņas iztur apmēram 9h 30min, bet, kad mēs tās ieliekam kastītē, tās uzlādējas no kastītes. Līdz ar to – katru reizi, kad izņemam tās no kastītes, tās būs pilnībā uzlādētas.

Ja austiņas ir izlādējušās, tad 15min laikā tās uzlādēsies 3h darbībai, bet mazliet vairāk kā stundā, tās būs pilnībā uzlādējušās.

Kastītes baterijas izturība ir apmēram 33,5h un tā pilnībā uzlādējas 3h laikā.

Man patika, ka tiek izmantot USB-C vads, nav vajadzīgs speciāls lādētājs.

Reāli, cik daudz ir 44h? Protams, tas atkarīgs no lietošanas paradumiem, bet man tas nozīmēja gandrīz 3 nedēļas ļoti aktīvā lietošanā. Forši!

Secinājumi

Plusi un mīnusi

PlusiMīnusi
+ Super laba skaņa– Nav aktīvā skaņas izslēgšana (to meklē RHA top modelī)
+ Super laba baterija
+ Lielisks dizains
+ 3 gadu garantija
+ Vienlaicīgi konektējas pie vienas ierīces– Vienlaicīgi konektējas pie vienas ierīces
+ Skārienjūtīgas pogas – Skārienjītīgas pogas
Dažas lietas jāraksta abās pusēs, jo kas kādam patīk, citam traucē un otrādi

Jā, esam priecīgi, ka varam piedāvāt RHA zīmolu Tev, jo prieks tirgot tādus produktus, kurus paši ar prieku izmantojam un kuru kvalitāte ir tādā līmenī, ka varam droši tos ieteikt saviem lieliskajiem klientiem.

Ļoti patīk RHA skaņas kvalitāte un baterijas izturība. Un šķiet, ka tas jau ir tas pats svarīgākais.

Kur un kā tās pasūtīt un kā tās dabūt bez maksas?

Ja Tev patīk šīs austiņas – pasūti tās šeit – RHA TrueConnect 2.

Ja Tu vēlies tās iegūt savā īpašumā bez maksas, tad Tev ir divas iespējas!

Piedalies konkursā mūsu Facebook lapā! Nenokavē, konursa izloze 18. martā!

Ja Tu esi ticis līdz šim punktam bloga rakstā, tad varam pačukstēt, ka mums ir plānota ļoti labs piedāvājums tiem, kas vēlēsies iegādāties Garmin Fenix 6 sērijas pulkteņus martā. Ja tas Tev izsklausās vilinoši – pajautā Sabīnei mājas lapas čatā! Šī akcija ir gaisā! Nenokavē – pasūti savu Garmin Fenix 6 un austiņas uzdāvnināsim!


Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo. Pieseko arī mūsu youtube kanālam!

Pievienojies arī mūsu Strava klubam! Piedalies izaicinājumos un laimē balvas!

5 comments

 1. Apskats labs. Tikai ļoti labprāt gan uzzinātu kas šajā rakstā ir domāts ar vārdu “ierīce”?!

  1. Māris Berķis

   Paldies! :)
   Ierīce – kaut kāds tehnoloģiju produkts, dažādās vietās atkarīgs no konteksta.

 2. Maksims

  Kā ir ar tām skārienjūtīgām pogām ziemā, kad rokās ir cimdi – vai strādā? vai tikai ar tiem cimdiem, kuriem uz pirkstiem tā spec-zona priekš viedierīcēm?

  1. Māris Berķis

   Lai ar cimdiem strādātu skārienjūtīgās pogas, būs vajadzīgi tādi, kuriem ir šīs spec-zonas.

 3. Vai ir iespējams izmantot tikai vienu austiņu, lai skrienot dzirdētu kas notiek apkārt.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *