Rīga – Valmiera 107km nedēļas īpašie piedāvājumi

rīga - valmiera
Jau šonedēļ skrējēji dosies no Rīgas uz Valmieru!

Jau šajā nedēļas nogalē norisināsies ikgadējais skrējiens Rīga – Valmiera! Bariņš trako dosies 107km skrējienā un vēlam jums visiem veiksmi un izturību!
Arī pulsometrs.lv piedalīsies – ne kā skrējēji, bet gan kā brīvprātīgie – gaidīsim Tevi Stables atbalsta punktā – centīsimies Tevi uzmundrināt un atbalstīt!

Bet, sakarā ar šo lielisko skrējienu mums ir arī daži īpašie piedāvājumi!

Maurten enerģija

Daudzi skrējēji, gan profesionāli, gan amatieri jau ir iepazinuši lielisko Maurten sporta uzturu. Šis sporta uzturs ir saudzīgs pret vēderu, tādēļ garā distancē to lietot ir laba ideja!

maurten kompekts
Pasūti Maurten komplektu! Izdevīgāk!

Šonedēļ, pērkot kasti Maurten želeju vai kasti Maurten kofeīna želeju, dāvanā dosim Tev silikona krūzītes (2gb), kas Tev būs nepieciešamas dzirdināšanas punktos (ietilpst obligātajā ekipējuma sarakstā).

Piedāvājam iegādāties arī īpašo lielo Maurten izmēģinājuma komplektu par labu cenu un, protams, arī krūzītes dāvanā!

Piedāvājums spēkā līdz startam!

Nathan dzeršanas somas

Skaidrs, ka tik garā distancē ir jāņem līdzi arī dzeršanas soma. Nathan ražo ļoti kvalitatīvas somas un šonedēļ piedāvājam atlaides! Produktu skaits ir ierobežots, tādēļ nāciet uz mūsu veikalu, kamēr vēl tās ir pieejamas!

IcePower aukstuma maģija

IcePower aukstums var noderēt gan distances laikā, gan pēc distances.

Ice Power palīdzēs samocītām kājām. Pasūti komplektu izdevīgāk!

IcePower Sports spray ir ērti lietojams distances laikā, to var droši smidzināt uz pieguļošām drēbēm, aukstuma efekts tām izies cauri. Kad klāt sajūta, ka kājas iet uz beigām, var palīdzēt.

Ice Power Roll ir ērti lietošanai, jo nav jāsmērē rokas, bet Ice Power MSM sastāvā ir aktīvais minerāls, un tas padara šo produktu ne tikai par patīkami atvēsinošu, bet arī dziedējošu.

Pasūti komplektu – ietaupi dažus eiro. Piedāvājums spēkā līdz startam!

Īpašie pulksteņu piedāvājumi

Ja vēl līdz startam vēlies tikt pie jauna pulksteņa – īpašie piedāvājumi šobrīd ir tiešām daudziem Garmin un Polar modeļiem.

Kādu pulksteni izvēlēties cilvēkam, kas vēlas skriet tiešām garas distances? Vēl šonedēļ pabeigsim bloga rakstu par šo tēmu – seko līdzi, nepalaid garām – pieseko instagram’ā un facebook’ā!

Pulksteni vieglāt arī izvēlēties, ja to uzliek uz savas rokas un apskata to dzīvē – nāc ciemos, veikals Cēsu ielā 31, Barons kvartālā ir vaļā – katru darba dienu no 10.00 līdz 19.00!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *