Scott saulesbrilles

Kuras Scott saulesbrilles? #teammaris vai #teamkarlis?

Nobalso, laimē Scott brilles tieši Tu!

Scott brilles veikalā

Kas ir Scott?

Kas ir Scott-Sports?

Scott-Sports ir uzņēmums, kas specializējas sporta ekipējuma un aksesuāru izstrādē un ražošanā. Uzņēmums tika dibināts 1958. gadā Šveicē un sākotnēji koncentrējās uz slēpošanas ekipējuma ražošanu. Tomēr kopš tā laika Scott-Sports ir paplašinājies, un tagad tā produktu klāsts ietver arī citus sporta veidus, piemēram, riteņbraukšanu, motokrosu, triatlons, skriešanu un citas aktīvās atpūtas formas.

Scott-Sports ir pazīstams ar saviem augstas kvalitātes produktiem, tostarp riteņiem, slēpēm, motociklu aksesuāriem, skriešanas apaviem un apģērbiem citiem sporta un brīvā laika produktiem. Uzņēmums ir pazīstams arī ar savu tehnoloģiju inovāciju un dizainu.

Scott-Sports ir ieguvis vairākus panākumus un slavu, piedaloties un sponsorējot profesionālās sporta komandas un sportistus. Tā ražotie produkti ir izmantoti dažādās sacensībās un pasākumos visā pasaulē.

Kopumā Scott-Sports ir kļuvis par pazīstamu zīmolu sporta industrijā un turpina attīstīties, piedāvājot inovatīvus un kvalitatīvus produktus sporta entuziastiem visā pasaulē.

scott kinabalu ultra rc

Nāc pēc Scott uz Pulsometrs.lv!


Nāc ciemos!

Darba dienās – 10.00 – 19.00
Sestdienās – 10.00 – 16.00

t. 29904777