Sezonas noslēdzošais Stirnubuks!

Gada pēdjējā Stirnubukā, kā jau ierasts, būsim klāt arī mēs! Pirms starta vai pēc – atnāc ciemos pie mums, varbūt varam Tevi kā iepriecināt!

Garmin diena

Gada pēdējais posms mums ir Garmin diena! Kas nozīmē, ka Garmin pulsometriem būs patīkamas sezonas izskaņas piedāvājumi! Ja esi veiksmīgi cīnījies šajā sezonā – laiks sevi atalgot ar vienu lielisku Garmin pulsometru! Tu to esi pelnījusi, Tu to esi pelnījis!

GoPro akcija

GoPro akcija Stirnubukiem, kur dāvanā tiec pie GoPro Seeker somas spēkā vairs tikai pašā Stirnubukā! Akcija tiešām lieliska, iespējams, ka ir īstais brīdis tikt pie lieliskas GoPro kameras! Ieskaties šeit!

 

Nathan skriešanas sistēmas un somas

Nathan skriešanas sistēmas, somas esam testējuši visu sezonu un paldies visiem, kuri piedalījās testos, īpašs paldies tiem, kuri nekautrējās padalīties ar savu viedokli kameras priekšā! Arī pēdējā posma ir daži Nathan produkti ko izmēģināt, bet pašām somām būs sezonas noslēguma cenas! Nāc apskaties piedāvājumu, varbūt ir laiks tikt pie jaunas, ļoti kvalitatīvas Nathan somas!

Halo, Stirnubuk!

HaloHeadband ir vienkāršs, bet ļoti efektīgs produkts. Ja Tev mēdz acīs tecēt sviedri, tad šis produkts pilnībā šo problēmu atrisina. Bet, sviedru lenta ar buciņu virsū arī izskatās lieliski! Tā kā Stirnubuks sezonai pienākusi izskaņa, HaloHeadband sviedru lentas ar buciņu piedāvāsim par izpārdošanas cenām! Nāc pakaļ! Ņem divas!

Nāc pagaršot Maurten!

Maurten ir tas jaunais produkts, kuru lietojam gan mēs, gan pasaules rekordists maratona distancē! Šim produktam klāt nav nekā lieka, nekādi garšas piemaisīumi, tā sastāvā ir tikai tas, kas vajadzīgs. Kā tas garšo? Nāc ciemos Stirnubukā, pamēģini!

Ice Power

Ja Tavas kājas ir samocītas, tām palīdzēs atveldzēties Ice Power, Ice Power ir ļoti iedarbīgs līdzeklis, tas palīdz gan samežģījumiem, gan samocītiem muskuļiem. Pie pulsometrs.lv varēsi iegādāties arī Ice Power produktus!

Tiekamies mežā, lai veiksmīgs Stirnubuka starts un vēl veiksmīgāks finišs!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *