Palīdzam skriet cilvēkiem ar kustību traucējumiem

Mēs paši skrienam un gribam sniegt šādu iespēju arī cilvēkiem, kuri ir iesprostoti ratiņkrēslos. Palīdzi mums aizvest maksimāli daudz cilvēku uz Siguldas pusmaratonu – pasūti “Sirds ritmā” kreklu!

Par kreklu:

+ 5eur no katra nopirktā krekla dodas Latvijas Muguras Smadzeņu Bojājumu biedrībai ar mērķi aizvest maksimāli daudz cilvēku uz Siguldas pusmaratonu;
+ īpašs dizains, grafiskās dizaineres un ilustratores Martas Ābolas-Kurpas darbs;
+ ražots Latvijā no kvalitatīviem materiāliem;
+ krekli būs gatavi līdz Siguldas pusmaratonam;
+ cena 29.90eur.

powered by Typeform

Atceros, kad biju mazs, kopā ar tēvu bijām Zviedrijā, Gēteborgā. Tas varētu būt 1991. vai 1992. gads. Eiropa toreiz izksatījās ļoti atšķirīga no tās vides, kur dzīvojām mēs, un viena lieta ko es uzreiz pamanīju – ļoti daudz cilvēku invalīdu ratiņos. Es domāju – tiešām dīvaini, ka Zviedrijā ir tik daudz cilvēku invalīdu ratiņos.
Kad es ar savu novērojumu padalījos ar tēvu, viņš man paskaidroja, ka pie mums Latvijā, cilvēkiem nav iespēju tik ārā no mājas – cilvēki, kuriem ir kustību traucējumi, sēž iespiesti četrās sienās un nekur viņi netiek un tas nebūt nenozīmē, ka mums ir mazāk cilvēku ar kustību traucējumiem.

Kopš šī brauciena ir pagājuši 25 gadi un neesmu pārliecināts, ka ļoti daudz kas būtu mainījies. Tādēļ mēs nākam klajā ar akciju ‘Sirds Ritmā’. Mēs gribam palīdzēt cilvēkiem ar kustību traucējumiem sajust, kā mēs visi esam pilnvērtīgi sabiedrības locekļi, ka visi mēs esam pelnījuši izbaudīt kustību, izbaudīt spota pasākumus, neatkarīgi vai esam paši uz savām kājām vai ratiņos.

Ja Tu esi cilvēks ratiņos un vēlētos piedalīties Siguldas pusmaratonā, reģistrējies activewheels.lv mājas lapā šeit.

5eur no katra krekla tiks ziedoti Latvijas Muguras Smadzeņu Bojājumu biedrībai, kas izmantos šos līdzekļus, lai nogādātu cilvēkus uz Siguldas pusmaratonu, kā arī nodrošinātu nepieciešamo pavadošo personālu.

Ja Tu esi cilvēks, kas skrien pats ar savām kājām, pasūti Sirds Ritmā kreklu un kopā mēs būsim mazliet šo sabiedrību iekustinājuši pareizajā virzienā!

Pasūti kreklu un lepojies, ka palīdzi mūsu sabiedrībai kļūt labākai!

Kreklu dizainēja lieliskā Marta Ābola-Kurpa – aabola.com
Krekli ražoti Mintprint.lv – lieliska vieta, kur izgatavot pilnībā apdrukātus sporta apģērbus tavai komandai, klubam vai uzņēmumam!

Projekta idejas autors ir pulsometru čalis, īstenots kopā ar Latvijas Muguras Smadzeņu Bojājumu biedrību.