Šīs vasaras racionālo pulsometru Top 5!

Šobrīd mūsu Facebook lapā reklamējam, ka lētāki kļuvuši Garmin Fenix 5 un klāt ir jaunais Suunto 9 – tā ir taisnība, piedāvājums ir labs, ierīces lieliskas, bet daudziem cilvēkiem šīs cenas joprojām ir ļoti augstas un nesaprotamas. Protams, ne katram ir vajadzīgs un ir pa kabatai pulsometrs virs 500eur cenu zīmes, tapēc piedāvājam racionālo pulsometru topu – labi daudz funkciju, laba kvalitāte, lieliska cena!

5. vieta – Suunto Spartan Sport

Tā kā pārdošanā parādījies jaunais Suunto 9, iepriekšējais modelis kļuvis lētāks. Tādēļ, kamēr vēl pieejami, Suunto Spartan Sport nopērkami par draudzīgiem 314.30eur iepriekšējo 449.90eur vietā. Pulkstenis ir ļoti labs, kvalitatīvs, ražots Somijā, tam ir GPS un tas ir piemērots dažādiem sporta veidiem. Ja šis Tevi uzrunā, nekavējies, iespējams, ka šis modelis drīz vairs nebūs pieejams.

Suunto Spartan Sport
Ja tev nav pa kabatai jaunais Suunto 9, pasteidzies un iegūsti iepriekšējo modeli – Spartan Sport – par īpaši samazinātām cenām.

Par Suunto Spartan Sport apskats atrodams blogā, bet veikalā meklē to šeit.

4. vieta – TomTom Runner 3

Tādas funkcijas, kā maršrutu ielāde un baseinu skaitīšana ūdenī parasti ir tikai pulsometriem no augstākajiem plauktiem, bet arī TomTom Runner 3 ir šī funkcionalitāte. TomTom Runner 3 Music varēsi arī ielādēt mūziku, un tas ir pieejams arī komplektācijā ar austiņām. Arī TomTom cenas šobrīd ļoti draudzīgas!

TomTom Runner 3
Tādas funkcijas, kā maršrutu ielāde un baseinu skaitīšana ūdenī nostāda Runner 3 līdzvērtīgu augstāko plauktu modeļiem, tomēr saglabājot draudzīgu cenu.

TomTom Runner 3 apskatu meklē blogābet veikalā tas atrodams šeit.

3 vieta – Polar M200

Polar ir ļoti kvalitatīvu pulsometru ražotājs un daudzi Polar lietotāji priecājas par lielisko web servisu Polar Flow, kur var apskatīt dienas aktivitātes, treniņu datus un plānot aktivitātes arī uz priekšu. Polar M200 ir GPS pulsometrs ar optisko pulsa mērītāju. Šis ir ļoti labs pirmais pulsometrs, piemērots jauniešiem. Polar M200 ir arī maināmas siksniņas un pieejamas ir melnas, baltas un sarkanas.

Polar M200
Ideāls pulsometrs iesācējiem un jauniešiem ar pielāgojamu siksniņas krāsu un viegli lietojamo Polar Flow aplikāciju.

Par Polar M200 blogā ir atrodams apskats un tas pieejams veikalā.

2. vieta – Garmin Vivoactive 3

Garmin Vivoactive 3 nav budžeta pulsometrs, bet tā ir racionāla izvēle, jo tas ir gan stilīgs viedpulkstenis, gan arī ļoti funkcionāls sporta pulsometrs. Tam ir gan skārienjūtīgs ekrāns, GPS, pulsa mērītājs no rokas, paziņojumi no telefona, sporta veidi, kā skriešana, velobraukšana, kalnu slēpošana/snovbords, peldēšana, golfs un citi. Ļoti funkcionāls un glīts pulsometrs!

Garmin Vivoactive 3
Garmin Vivoactive 3 ir gan stilīgs rokaspulkstenis, gan daudzfunkcionāls pulsometrs ar plašu sporta veidu izvēli.

Šī pulsometra apskats ir mūsu blogā un tas atrodams veikalā.

1.vieta – Polar M430

Topa pirmajā vietā Polar M430 – ļoti populārs pulsometrs aktīviem cilvēkiem. Ja Tu nodarbojies ar skriešanu, fitnesu, orientēšanos, brauc ar riteni – visas pamata funkcijas Tev tiks nodrošinātas, pulsa mērītājs no rokas arī ir diezgan precīzs. Cenā zem 200eur otrs tik labs pulsometrs nav, un, ja Tu nevēlies pārtērēt savu budžetu, tad tieši šis ir Tev vispiemērotākais un racionālākais pulsometrs!

Polar M430
Populārākais un daudzfunkcionālākais pulsometrs 200eur robežās. Nepārtērē budžetu un iegūsti visas tev nepieciešamās funkcijas.

Par šo pulsometru mums ir apskats blogā un tas ir atrodams veikalā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *