Superviedpulkstenis Garmin Venu 2 Plus – kas jauns?

garmin venu 2 plus

Jauns gads atnesis jaunu GarminGarmin Venu 2 Plus! Forši! Vēl viedāks un vēl glītāks Garmin viedpulkstenis ar 9 dienu bateriju! Bet detalizētāk par to, kas jauns – šajā aprakstā!

Venu 2 Plus dizains

Jaunais pulkstenis ir vēl mazliet elegantāks! Patīkami, ka tā aizmugure nav plastmasīga, bet metāliska, tas uzreiz rada premium sajūtu.

Ja mēs salīdzinam ar Garmin Venu 2 un Garmin Venu 2s, kas attiecīgi ir divi izmēri – lielais un mazais, tad Venu 2 Plus ir tikai vienā izmērā. Apmēram pa vidu starp Venu 2 un Venu 2s. Ekrāns, savukārt, ir tikpat liels kā Venu 2, līdz ar to, tā izmērs ir samazināts uz pulksteņa ietvara rēķina.

Pēc specifikācijas ir tā – Venu 2s – 38mm, Venu 2 – 45mm, bet Venu 2 Plus – 43mm. Savukārt, jaunais Venu 2 Plus ir pāris gramus smagāks par Venu 2 – tas noteikti pateicoties nerūsējošā tērauda korpusam. Tos pāris gramus var just – un mazliet smagāks pulkstenis arī rada mazliet vairāk šo premium sajūtu.

Tā ekrāns joprojām ir amoled – ļoti augstas izšķirtspējas, ļoti glīts ekrāns un, kā jau Corning® Gorilla® Glass 3 – tas būs arī izturīgs!

Pulkstenim ir viegli maināmas silikona siksniņas. Ja vēlies – vari pasūtīt arī citu materiālu vai krāsu 20mm Garmin siksniņas un pielāgot pulksteni dažādiem gadījumiem.

garmin venu 2 plus
garmin venu 2 plus
garmin venu 2 plus

Pulkstenis – telefons?

Tad kad mēs veikalā stāstam cilvēkiem, ka pulksteņi parāda telefona paziņojumus, dažreiz mums jautā “bet runāt arī var caur pulksteni?”. Un beidzot mēs varēsim teikt – jā, var! Garmin Venu 2 Plus ir pirmais Garmin, kuru mēs varam izmantot kā telefona skaļruni – nepārprotiet – pulkstenim nav sim kartes un telefons mums joprojām ir nepieciešams, bet jā, ja telefons ir kabatā vai pie lādētāja – mēs varam runāt pulkstenī!

Tāpat Tu vari telefonā sastādīt numuru un kādam piezvanīt. Vari arī izvēlēties numuru, kas ir saglabāts tavos kontaktos!

garmin venu 2 plus
Jaunajā Garmin Venu 2 Plus Tu vari izmantot kā skaļruni telefona sarunām

Balss palīgs

Ja mēs salīdzinam Venu 2 Plus ar iepriekšējiem modeļiem, mēs pamanīsim ka šim pulkstenim ir nevis 2, bet 3 podziņas. Ko dara ar trešo podziņu? Izsauc balss palīgu – Siri vai Google Assistant. Un atbildes mēs dzirdēsim teksta formā no paša pulksteņa! Forši!

Skaņa

Jaunājā Garmin Venu 2 Plus ir skaļrunis! Mēs to izmantojam, lai runātu pa telefonu, mēs tajā dzirdam balss palīga atbildes un mēs varam arī klausīties mūziku. Un vēl – paziņojumiem un ienākošajiem zvaniem tagad ir skaņa pulkstenī – nevis vienkārši pīkstiens, bet telefonu paziņojumu skaņa vai telefona melodija! Forši!

garmin venu 2 plus
Garmin Venu 2 Plus pieejams balss palīgs – Siri vai Google Assistant

Venu 2 Plus baterijas izturība

Garmin Venu 2 Plus baterijas izturība ir aptuveni 9 dienas. Jā, viedpulkstenis ar amoled ekrānu un 9 dienu baterijas izturību! Iespaidīgi!

Ja ar 9 dienām ir par maz – Garmin Venu 2 un Venu 2s ikdienas režīmā iztur attiecīgi 11 un 10 dienas, bet nu godīgi sakot – tiešām nedomāju, ka šī diena ir būtiska atšķīrība. To lietojot, šad un tad būs jāuzlādē, pietiekami reti, lai tas nebūtu traucējošs faktors.

GPS režīmā baterija iztur līdz 24h (klausoties mūziku līdz 8h) – varēsi noskriet ultramaratonu turp un atpakaļ!

garmin venu 2 plus
Garmin Venu 2 Plus pieejami vienā izmērā, bet 3 krāsās

SOS zvans vai sms

SOS poga Garmin pulkstenī nav nekas jauns, bet tagad Tu vari izvēlēties vai zvanīt vai sūtit sms. Ja esi nonācis kritiskā situācijā, var caur pulkteni nospiest pogas un ātri sasniegt iepriekš nodefinētu konaktpersonu un sarunai beidzoties, šī konaktperosna saņem sms ar Tavu atrašanās vietu un varēs sekot līdzi Tevas atrašanās vietas izmaiņām.

Protams, lai tas strādātu, Tavā kabatā jābūt telefonam. Bet, ja tas ir dziļi kabatā, tad iespējams pulstenim piekļūt būs vieglāk un ātrāk.

garmin venu 2 plus

Kas vispār ir Garmin Venu 2 Plus?

Protams, šis pulkstenis nav domāts tikai, lai labi izskatītos, telefona sarunām un balss palīgam.

Šis Garmin pulkstenis ir pilns ar funkcijām Tavam sportam, ikdienas aktivitāšu mērīšanai, miegam. Tam ir Garmin Pay maksājumi un ielādējama mūzika. Tas ir tik funkcionāls, ka ja mēs aprakstītu katru funkciju un iespēju, tas būtu tiešām ļoti, ļoti, ļoooti garš bloga raksts. Varbūt kādu dienu uzrakstīsim.

Garmin Venu 2 Plus ir tāds universiālais kareivis – tas tiešām neizskatās pēc sporta pulksteņa, bet tam ir ļoti daudz sporta funkciju – ja Tev nav specifiskas prasības sportam, tad visticamāk, ka Venu 2 Plus pilnībā apmierinās Tavas vajadzības. Tas ir piemērots skriešanai, velobraukšanai, tas skaitīs nopeldētos baseinus, tam ir arī sporta veidi, kā kalnu slēpošana un snovbords, kur tas mācēs saskaitīt nobraucienus un parādīt datus par katru nobraucienu. Vēlies vingrot? Venu 2 Plus ir pieejami arī vizualizēti pilašu, jogas un spēka vingrošanas paraugdemonstrējumi.

Ikdienā Venu 2 Plus mācēs saskaitīt Tavus soļus, uzkāptos stāvus, mērīs Tavu stresu, novērtēs Tavu ķermeņa baterijas līmeni, mērīs skābekļa līmeni asinīs, mērīs miega ilgumu un kvalitāti. Tu iegūsi patiesi visaptverošus datus par savu veselību. Visi Tavu dati būs apskatāmi Garmin Connect aplikācijā, kur, ja Tu izmanto Garmin Index S2 svarus, būs arī redzamas Tavas svara izmaiņas.

Bet nobeigumā trīs vārdos – šis modelis ir ļoooti jaudīgs pulkstenis gan sportam, gan ikdienas aktivitātēm, un tas ir apveltīts ar lieliskām viedfunkcijām!

Ja Tu vēlies Garmin Venu 2 Plus uz savas rokas, pasūti to šeit – Garmin Venu 2 Plus!

Nepalaid garām citus rakstus

Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo. Pieseko arī mūsu youtube kanālam!

Pievienojies arī mūsu Strava klubam! Piedalies izaicinājumos un laimē balvas!

4 comments

 1. Dina

  Varu pateikt …vecais Huavei telefons diemžēl neatbalsta šo bals/ zvanu funkciju!
  Vai tas ir dēļ mqrkas vai veca modeļa gan nezinu. Tik žēl ka nezināju pirms tam, tad būtu domājusi papriekšu par jaunu telefonu ?

 2. Angelija

  Labdien! Vai šim pulkstenim var ielādēt karti?

 3. Angelika

  Ja nevar karti vai var maršrutu?

 4. Oskars

  Kā jau te komentārā bija pieminēts, ar dažiem telefoniem netiek atbalstīts tālruņa zvanu un balss asistenta funkcija,lai gan šī funkcija ir viens no izreklamētajiem jaunumiem.
  Vai nu saistīts ar programmatūras problēmām vai Android versiju, bet īsti nekur tas netiek uzsvērts.

  Varbūt tas ir labojams ar Garmin Conect app atjauninājumiem.

  Venu 2 Plus: tālruņu nesaderības saraksts
  https://support.garmin.com/en-US/?faq=9CDD55lm3a4DcQaNL7yii9

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *