Suunto diena Stirnubukā!

Jau klāt ceturtais Stirnubuka posms, kas mums un visiem Stirnubuka faniem ir priecīgs notikums! Atkal lēksim pa mežiem, šoreiz Kamparkalnā, Talsu pusē!

Šoreiz Stirnubukā mūsu teltī būs Suunto diena! Mūsu plauktos ir pavisam jauns un lielisks Suunto 9, tādēļ Suunto diena ir tieši laikā! Nāc pie mums ciemos apskatīt un iepazīt jauno Suunto 9! Būs arī Suunto konkursiņš, gan facebook’ā, gan instagram’ā! Seko līdzi, piedalies un laimē foršas balvas!

Sacensību dienā noteikti paliec līdz apbalvošanai, jo loterijā no Suunto Latvia un pulsometrs.lv varēsi laimēt Suunto Spartan Trainer! Ceram, ka tas būsi tieši Tu!

Sagatavo savu Suunto Stirnubukam!

Ja Tev jau ir Suunto, tad šeit būs īsas pamācība, kā sagatavoties Stirnubukam!

  1. Vispirms, dodies uz Stirnubuks lapu un lejupielādē savas distances .gpx maršrutu!

2. Kad fails lejupielādēts, dodies uz movescount.com lapu, sadaļu MAP.

3. Lapas apakšdaļā redzēsi zilu plusiņu, brauc tam virsū un pēc tam izvēlies “Import route”.

4. Ielādē iepriekš lejupielādēto failu. Tagad Stirnubuka maršruts ir ielādēts, piešķir tam nosaukumu un neaizmirsti atzīmēt “Use with my Suunto…”

5. Tev atliek sinhronizēt pulksteni ar movescount.com, braukt uz Stirnubuku un dodies mežā!

 

Ja būsi aizmirsis ielādēt maršrutu savā Suunto pulsometrā, nāc uz mūsu telti sacensību dienā un mēs Tev palīdzēsim! Tik atceries, ka Tev būs jāzina savi movescount.com pieejas dati!

Kādi būs īpašies Suunto piedāvājumi?

Par Suunto īpašajiem piedāvājumiem mazliet vēlāk. Seko mums līdzi instagram’ā un facebook’ā un noteikti nepalaidīsi garām! Varam pateikt priekšā, ka labi piedāvājumi būs gandrīz visiem Suunto modeļiem, arī jaunajam Suunto 9!

Kas vēl būs Pulsometrs.lv teltī?

Numura klipši!

Nedursties ar adatām, atnāc pie mums pēc lieliskajiem klipšiem ar buciņu!

Halo Headband

Halo Headband ir lielisks produkts, kas neļauj tecēt sviedriem acīs! Karstā laikā ļoti aktuāli, ar Halo acīs nekas nekodīs un varēs baudīt Latvijas ainavu! Pieejamas būs sviedru lentas ar buciņu, kā arī dažādu citu krāsu sviedru lentas, cepurītes un sejsegi.

 

Nathan dzeršanas somas un aksesuāri

Nathan dzeršanas aksesuāri un somas mēs lietojam paši, dodam testēt Stirnubuka dalībniekiem, ar tām skrien pasaules klases skrējēji un arī vietējie entuziasti. Nathan produktu nēsātāji ir ļoti apmierināti ar saviem pirkumiem, jo šo produktu kvalitāte ir tā labākā, tie ir ērti un kalpo ilgu laiku!

Arī šajā Stirnubukā piedāvāsim testēt Nathan produktus un, ja tas Tevi interesē, piesakies rakstot mums instagram čatā!

Tiekamies mežā, tiekamies pirms un pēc starta! Lai Tev veiksmīgs lēciens, veiksmīgi aizlēkt līdz finišam!

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *