Suunto Race S – kas jauns, kas interesants?

suunto race s

Suunto nupat izziņoja jaunu Suunto pulksteni – Suunto Race S! Kāds tas ir? Kam šis jaunais sporta pulkstenis ir paredzēts? Par to šajā bloga rakstā.

Šis nav pilns apskats, jo Suunto Race S ir pavisam jauns modelis, vēl nav daudz iztestēts, šeit vairāk par to, kas jauns un ar ko tas atšķiras no Suunto Race, kas ir ļoti līdzīgs modelis, kas iznāca 2023. gada nogalē.

Apskati mūsu Suunto Race apskatu!

Suunto Race S dizains

Suunto Race S ir neliels GPS sporta pulkstenis, tam ir amoled ekrāns, optiskais pulsa mērītājs un viegli maināmas siksniņas. Ļoti glīts!

suunto race ekrāns

Ekrāns

Šim pulkstenim ir super smukais amoled ekrāns. Izskatās tas ļoooti patīkami.

Kad Tu pulksteni nelieto, tas dziest nost, lai taupītu bateriju, bet Tu vari arī izvēlēties iespēju “vienmēr ieslēgts”. Ja Tu to izvēlies, lai pulkstenis pavisam neizdziest, bet visu laiku ir redzams pulksteņa laiks ar ļoti minimālistiskiem rādītājiem – tā, lai tērētu bateriju maksimāli maz. Ir gan ļoti smuki, gan ekonomiski!

Atšķirībā no Suunto Race, šim pulkstenim nav safīra ekrāns, kas, protams, ir mīnuss. Safīra stikliņi tomēr sevi ir labi pierādījuši, arī pēc vairāku gadu lietošanas, tie izskatās kā jauni.

suunto race ekrāns
Suunto Race ekrāns, ja izvēlēts “vienmēr ieslēgts”. Ekrāns pavisam neizdziest, bet tas ir pavisam minimālistisks, lai taupītu bateriju.

Suunto Race S lietojamība

Šis ir video ar Suunto Race lietojamību, nevis Suunto Race S. Bet – nekas nav mainījies! Ir divas pogas, rullītis, skārienjūtīgs ekrāns un izvēles tādas pašas, kā Suunto Race.

Vai Suunto Race S ir sporta pulkstenis Tev?

Suunto Race S ir īsts sporta pulkstenis, ar gps, ar spēcīgu bateriju un daudziem sporta veidiem.

Suunto Race S primāri būs sievietei vai čalim, kuram patīk mazāki pulksteņi, tādam cilvēkam, kurš sporto tā vairāk. Šis nav dīvānā sēdētājiem.

suunto race s
Suunto Race S ir daudz dažādu sporta veidu – skriešanas, velo, peldēšanas, arī spēka treniņi..

Galvenās atšķirības no Suunto Race

suunto race vai suunto race s
Pa kreisi Suunto Race S, pa labi – Suunto Race.

Lūk, dažas atšķirības:

  • Suunto Race S ūdens izturība ir 50m, bet Suunto Race 100m. Protams, arī ar Suunto Race S var gan peldēt, gan mazgāties dušā.
  • Suunto Race ir safīra stikliņš, bet Suunto Race S ir Gorilla Glass.
  • Suunto Race ir dārgāks.

Protams, galvenās atšķirības ir pulksteņa izmērs un līdz ar to – baterijas izturība.

Izmērs

Suunto Race ir ideālā izmērā priekš manas rokas (ne lielas, ne mazas vīrieša rokas). Daudzi cilvēki, it īpaši sievietes labprātāk izvēlēsies jauno Suunto Race S. Uz vidējās sievietes rokas tas derēs 10x labāk.

Suunto RaceSuunto Race S
pulksteņa svarsmetāla – 83g, titāna 69gmetāla 60g
pulksteņa diametrs49mm45mm
ekrāna diametrs1,43″ (36.3mm)1,32″ (33.52mm)
pulksteņa biezums13.3mm11.4mm

Baterijas izturība

Viena lieta, kas man ļoti patīk Suunto pulksteņiem, tie ļoti ātri uzlādējas. Ja jāiet uz treniņu, bet pulkstenis nav uzlādēts – pieliec pie lādētāja kamēr saģērbies. Paspēs uzlādēsies pietiekami!

Sporta pulkstenim galvenais baterijas patērētājs ir GPS, bet, ja sporta pulkstenis ir ar amoled ekrānu, tad arī ekrāns patērēs daudz.

Neskatoties uz to, Suunto Race S priekš sava nelielā izmēra (un līdz ar to, tajā nebūs liela baterija), ir ļoooti laba baterija. Tabulā iekļāvu arī Suunto Race un Suunto Vertical.

Suunto VerticalSuunto RaceSuunto Race S
ikdienas lietošanā (tikai pulkstenis, t.i. taupības režīmā)līdz 60 dienāmlīdz 26 dienāmlīdz 13 dienām
ikdienas lietošanā ar mob. paziņojumiem, ikdienas aktivitāšu mērīšanulīdz 30 dienāmlīdz 16 dienāmlīdz 9 dienām
sporta režīmā ar GPS (maksimāla precizitāte, bez taupības iestatījumiem)*60h55h30h
*izvēloties sporta režīmus, iespējami dažādi baterijas taupības režīmi vēl pagarinot baterijas izturību

Mana pieredze – uzlādēju to līdz galam 20. jūnija pašā vakarā. Tagad ir 25. jūnija rīts, esmu pa šīm dienām 2 reizes skrējis ar GPS (kopā apm. 2h), vienreiz vingrojis (bez gps), visi iespējamie iestatījumi, kas patērē bateriju man ir ieslēgti – paziņojumi uz telefonu, pulss ikdienā, miega mērīšana, skābekļa līmeņa asinīs mērīšana un iespējams pats galvenais – ekrāns ir vienmēr ieslēgts. Vēl atlikuši 15% baterijas. Es teiktu, ka ļoti labi!

Suunto Race S cena

Suunto Race S pārdošanā būs no 9. jūlija. Ja vēlies būt pirmais/ā, kas pie tāda tiek – veic pasūtījumu mājas lapā, uzreiz kā būs pieejams – sūtīsim to Tev!

Par pulksteņa cenu – manuprāt, tā ir ļoti atbilstoša, vai drīzāk jāsaka – vairāk kā atbilstoša. Cenas un ieguvumu attiecība šim pulkstenim ir ļoti laba!

Noslēgumā

Šis vēl nav pilns apskats, bet godīgi sakot – domāju, ka būtiskākais ir pateikts. Lai vairāk par to uzzinātu, droši apskaties Suunto Race apskatu un ņem vērā atšķirības.

Suunto Race S būs nopērkams no 9. jūlija, bet, ja jūti, ka šis ir pulkstenis Tev, droši pasūti to jau šodien. Kā būs klāt, tā sūtīsim to Tev!

Ja vēl šaubies, Tu droši vari atnākt ciemos uz Pulsometrs.lv, Cēsu ielā 31 un apskatīt jauno Suunto Race S dzīvē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *