Jolanta un viņas treniņu biedrs Suunto Spartan Sport

Nav noslēpums, ka ne visi Latvijas sportisti peldas naudā kā Skrūdžs Makdaks, tapēc ir prieks, ka  arī pulsometru ražotāju pārstāvju atbalsta vairākus Latvijas sportistus. Suunto Latvia atbalsta tādus sportistus kā Jāni Girgensonu, Jāni Višķeru, Jāni Kūmu, Edgaru Simanoviču, kā arī daudzus citus, to starpā ar Jolantu Liepiņu, kurai jautājām, kā viņai patīk viņas baltais, jaunais, superglītais Suunto Spartan Sport.

Jolanta savus treniņus un ikdienu sākot ar šo pavasari pavada ar baltu Suunto Spartan Sport uz rokas, ko nevar nepamanīt, jo Suunto dizains ļoti piesaista uzmanību. To atzīst arī Jolanta sakot, ka saņēmusi ļoti daudz komentāru par pulskteņa izskatu, arī Igauņu māsas skrējējas visas prasījušas to pamēģināt.

Par dizainu runājot, Jolanta saka, ka tas ir ļoti elegants. “Pulkstenis ir baltā krāsā, kas saglabā toni, nekrāsojas, stikliņš nenoskrāpējas pat, ja liekas, ka kādreiz neesmu bijusi pietiekami uzmanīga un kaut kur aizķērusi. Displejs liels, viegli nolasāms, ir iespējams mainīt krāsas un pulksteņa dizainu. Pulksteni pavisam noteikti var lietot ikdienā, tas izskatās eleganti pat ar kleitām. Gana liels manai rokai, taču netraucē.”

Suunto Spartan Sport | Jolanta Liepiņa | pulsometrs.lv

Galvenā šī pulksteņa funkcija, protams, ir tā lietošana treniņos. It sevišķi, Jolantai, kurai treniņu netrūkst.

“Tajā ir viegli pārredzēt treniņa laikā notiekošo – ir vairāki ekrāni, kurus var mainīt un, saliekot sev interesējošos parametrus, viegli saprast, vai treniņš iet kā plānots. Varu to izmantot visdažādāko sporta veidu laikā – skrienot, peldot, braucot ar velosipēdu un citos – tie šajā pulkstenī ir vairāki desmiti un ir iespējams pat izveidot sev vajadzīgu, personalizētu treniņu. Viegli saplānot intervālus, kuri atnāca ar pēdejo update. Patīk pēctreniņa analīze – tik dažādie rādītāji, kurus salīdzinu, piemēram, maratona sagatavošanās posmā, ir labs palīgs. Aplikācija ir ērta un datus viegli nosūtīt caur Bluetooth.” saka Jolanta.

Visus treniņu datus var pētīt un analizēt Suunto Movescount mājas lapā, ko dara arī Jolanta. “Kad esmu skrējusi intervālus, izpētu katru treniņu, apļa laikus, patīk pavērot, ko pulkstenis saka par pēctreniņa efektu. Ļoti patīk tie īsie video, kurus var izveidot pēc spēcīgiem un labiem treniņiem. Motivē!”

Tā kā Suunto Spartan Sport skaita arī ikdienas soļus, jautājām vai arī Jolanta tam pievēršs uzmanību, uz ko Jolanta atbild, “Jā, man jau pāris gadus ir sacesība pašai ar sevi, ka pat atpūtas periodos, jāstaigā daudz un soļu skaitītājs pulkstenī tam lieti noder.”

Suunto Spartan Sport | Jolanta Liepiņa | pulsometrs.lv

Jolanta stāsta, ka pie Suunto nonākusi pateicoties paziņu atsauksmēm un Suunto Latvia atsaucībai. “Pamanīju to Edgara Simanoviča sociālajos portālos un jautāju atsauksmes. Tās bija tikai vislabākās, tāpēc izvēle šāda. Arī apspriežoties ar Suunto Latvia, nonācam pie skaidrības, kurš modelis man būtu piemērotākais šobrīd.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *