Brīnumainās Thera pērlītes

Thera Pearl ir inovatīva tehnoloģija, kas apvieno siltuma un aukstuma terapijas dziedinošo spēku vienā ērtā iepakojumā. Thera Pearl ir veidots no īpaša materiāla, kas nezaudē savu lokanību arī pēc sasaldēšanas.

Pateicoties vairāku komprešu savienojumam un speciālām jostām, Thera Pearl nodrošina maksimālu pielāgošanos un komfortu ķermenim, kā arī to drīkst likt tieši uz ādas, bez apsaldēšanās vai apdeguma riska. Komprese ir daudzkārtējas lietošanas, terapeitiska siltumu un aukstumu saglabājoša komprese, izmantojama sāpju, iekaisumu, pietūkumu un sasitumu gadījumos. Inovatīva tehnoloģija ļauj viegli pielāgoties ķermenim un saglabā optimālu terapeitisko temperatūru līdz 20 minūtēm.

  • Siltuma terapija: veicina asinsriti, efektīvi atslābina savilktus muskuļus un remdē sāpes atvieglojot kustības.
  • Aukstuma terapija: ātrākai atlabšanai pēc traumām, pēc savainojuma vai fiziskas traumas sašaurina asinsvadus un palēlina asiņošanu/pietūkumu, samazina sāpes un remdē spazmas.

Siltuma

Aukstuma

Muskuļu sāpes

Sastiepums

Locītavu stīvums

Zilums

Menstruālās sāpes

Pietūkums

Sausas acis

Migrēna

Muguras sāpes

Apdegums

Pirms sporta nodarbībām

Pēc sporta nodarbībām

  • Kakla pārsējssavilktai sprandai, sāpīgiem pleciem, kakla daļas mugurkaula sāpēm.
    20160915_202004
    20160922_090920

Pulsometru čalis izmēģināja Thera Pearl kakla pārsēju pēc treniņa. Komprese tika ielikta saldētāvā pirms treniņa un 2h laikā tā bija palikusi auksta, taču elastīga, ne sasalusi. Komprese tika turēta uz kakla kā norādīts pamācībā 20 minūtes, apmēram tieši tik ilgs bija tās darbības efekts, pēc tam istabas temperatūrā tā zaudēja savas aukstuma īpašības. Ja pēc treniņa par sevi runāt lika savilktā spranda, tad pēc kompreses terapijas sastiepums pārgāja. Tiešām šī komprese ir kaut kas vairāk nekā maisiņš ar sasaldētiem “zirņiem”.

  • Muguras pārsējs ar jostu– augšējās vai apakšējās muguras daļas sāpēm, muguras muskuļu sastiepumiem, menstruālo sāpju remdēšanai.

img_20160922_09301320160922_090936

Muguras pārsēju ar jostu lieto un iesaka daudzkārtējais Latvijas čempions 800 un 1500 metru distancēs, vieglatlēts un fizioterapeits Pauls Ārents. Pauls par kompresi izsakās: “Pēc lielas treniņu slodzes rodas sasprindzinājums muskuļu šķiedrās, veidojās stīvums, tapēc lietoju THERA ° PEARL sildošo kompresi, lai atjaunotu elastību un veicinātu patīkamas sajūtas pēc garas dienas un smagiem treniņiem.”

  • Universāls pārsējs/sporta komprese– muskuļu sāpju remdēšanai/artrīta sāpēm, pietūkuma mazināšanai, muskuļu sāpju remdēšanai pirms/pēc sporta nodarbībām, pēc kosmētiskās procedūras.

img_20160922_09293920160922_090859

Thera Pearl sporta kompresi ceļa traumas ārstēšanai izmanto Nike running kluba treneris Arnis Ozoliņs. Arnis saka: ” Man patīk šī komprese, ļoti laba. Pēc smagiem treniņiem, kad jūtu, ka celis iesāpas, tad uzlieku Thera Pearl sporta kompresi un turu pie sāpošās kājas. Plusi salīdzinot ar aptiekā nopērkamajām klasiskajām kompresēm ir tādi, ka šo sporta kompresi var turēt daudz ilgāku laiku. Thera Pearl saglabā aukstā efekta dziedinošās īpašības pat 5x ilgāku laiku nekā parastās kompreses. Ikdienā visu laiku turu saldētavā un ir OK. Tā ir arī elastīga, tāpēc kompresi var pielikt jebkurai ķermeņa daļai, jo, piemēram, ar sasaldētu ledu nevar ārstēt tik plašu ķermeņa zonu, turklāt ledus ātri izkūst.”

Secinot var teikt, ka Thera Pearl ir multifunkcionālas kompreses, kas salīdzinot ar klasiskajām kompresēm daudz ilgāk uzglabā savas īpašības, turklāt tās var gan sildīt mikroviļņu krāsnī, gan likt saldētavā. Aukstuma komprese palīdzēs pret zilumiem un pietūkumiem, bet siltuma komprese mazinās muskuļu sāpes. Pamēģini arī Tu Thera Pearl sporta kompresi, rūpējies par savu ķermeni un pats sapratīsi, cik ķermenis var likt Tev labi justies!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *