Therabody Theraface Mask – iespaidi, sajūtas un pārdomas

therabody theraface mask
Tā izskatās Therabody Theraface Mask – ierīce relaksācijai un sejas ādas uzlabošanai

Ievads

Therabody nesen izlaida tādu pavisam interesantu ierīci – Therabody Theraface Mask.

Mēs, sporta entuziasti, skatāmies un brīnāmies – kas tas tāds?

Bet cilvēkiem, kas seko līdzi skaistumkopšanas tendencēm, šāda veida produkti ir zināmi, jo tie ir ļoti populāri.

Viens no iemesliem, kādēļ mēs šādu produktu apskatam – to ražo mūsu iecienītais ražotājs Therabody. Mums ļoti patīk Therabody Theragun masāžas pistoles, patīk kompresijas zābaki, jāapskata arī skaistumkopšanas ierīces.

Otrs iemesls – veselīgs dzīvesveids jau arī ir par to, lai mēs labāk justos un labāk izskatītos. Tādēļ nevilksim stingras robežas, kas ir sportam, kas skaistumkopšanai – ideja viena, mērķis tas pats. Un galu galā, ierīce ļoti interesanta.

Ko dara Therabody Theraface Mask?

Būtībā šī maska dara četras lietas:

  • tā ir baudāma sejas masāža;
  • sarkanās gaismas terapija palīdz izlīdzināt grumbiņas;
  • sarkanās + infrasarkanās gaismas terapija samazina tumšos plankumus un uzlabo ādas mirdzumu;
  • zilā gaisma palīdz tikt galā ar pinnēm.

Ok, izklausās labi, bet kā tas notiek?

therabody theraface mask
Maskai ir ļoti vienkārša lietošana. Tai ir tikai divas podziņas. Ar vienu ieslēdzam 9min režīmu ar LED gaismām un masāžu. Ar otru varam ieslēgt tikai masāžu. Ar podziņām varam pārslēgt nākamo masāžas vai gaismas rēžīmu.

Maskas lietošana

Maskas lietošana ir tāda – uzliekam to uz sejas, nospiežam pogu un mums ir 9 minūšu gara procedūra, kuras laikā tiek masēta seja un to apspīd neskaitāmās lampiņas.

Būtībā mums ir divas podziņas – vienu paturot mēs ieslēdzam 9 minūšu procedūru. Ar otru podziņu mēs varam ieslēgt masāžas režīmu – ja vēlamies tikai ātru masāžu bez LED terapijas, tad izvēlamies otro iespēju.

Spiežot podziņas, mēs varam pārslēgt uz nākamo masāžas režīmu vai nākamo gaismas režīmu. Ja vēlamies tikai LED bez masāžas, varam tikt arī pie šāda režīma.

Būtībā ļoti vienkārši – divas podziņas, saspiežam kā mums patīk.

Man patika izmantot 9min procedūru, tā teikt – gan jau Therabody zina labāk, kas man jādara. Procedūra pati par sevi ir ļoti baudāma. Masāža izpaužas tā, ka maskā ir iestrādāti 17 motoriņi un tie masē pārmaiņus – te uzacis, te pie deniņiem un tā tālāk. Super forši!

Mēs varam turēt acis vaļā un teorētiski varam pat skatīties TV vai apdarīt mājas darbus, bet, manuprāt, vislabāk ielikt austiņās kādu relaksējošu mūziku un kārtīgi atslābināties. Šāda nomierinoša procedūra vakarā būs ļoti labs rituāls, lai baudāmi noslēgtu dienu, lai atbrīvotos no visiem dienas stresiem.

Tikai 9min. Tik daudz atrast laiku sev var katrs!

therabody theraface mask
Maskai ir ļoti daudz gaismiņu, jaudīgai LED terapijai

Vai tā strādā?

Šīs maskas mērķis ir likt Tev izskatīties labāk, bet, protams, tā ir jālieto ilgstoši un regulāri. Es šobrīd esmu to pamēģinājis 4-5 reizes un, protams, par ātru mēģināt izdarīt kādus secinājumus.

Kas attiecas uz sajūtām – tā palīdz relaksēties, jo procedūra ir tiešām patīkama. Masāža ir ļoti baudāma, ka katru vakaru tagad roka stiepjas pēc šīs maskas. Šis ir viens no tiem produktiem, kuru pēc apskata uzrakstīšanas, būs grūti nolikt malā.

Therabody saka, ka ir veikuši pētījumu, kur 31 lietotājs masku ir lietojis 8 nedēļas, kur virs 90% respondentu novērtēja, ka sejas āda gan jūtas, gan izskatās veselīgāk, labāk.

Vai Therabody Theraface Mask ir Tev?

Vai es Tev ieteiktu Tev šo masku? Ja Tu meklē veidu, kā atslābināties, kā arī Tev nav daudz laika skaistumkopšanas procedūrām, tad, protams. 9 minūtes atrast sev mēs varam visi un, ja justies un izskatīties labāk ir Tev svarīgi, tad tā būs to vērta.

Therabody Theraface Mask cenas

Šīs ierīces cena varētu šķist augsta, bet Tu iegūsti to, par ko Tu maksā. Salīdzinot ar konkurentu ražojumiem, Therabody maska ir klāta ar krietni vairāk LED lampām, tā noteikti ir augstākās kvalitātes ierīce, un ja tā liek mums justies un izkatīties labāk! Vai tā nav laba investīcija?

Salīdzināšanai šeit arī citas Therabody ierīces skaistumkopšanai un relaksācijai. Starp citu, arī par Therabody TheraFace Pro mums blogā ir apskats.

Nobeigumā

Ja Tu vari atļauties savā labsajūtā ieguldīt 599eur, mēs labprāt Tev piedāvāsim Therabody Theraface Mask – tā būs lieliska investīcija Tavā labsajūtā un veselībā. Un jā, tā prasa tikai 9min dienā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *