Therabody Theraface Pro apskats

Theraface Pro – kas tas ir un ko tas dara? Šis produkts noteikti nenonāktu mūsu blogā, ja vien to neražotu atjaunošanās ierīču superzīmols Therabody, kas mums ir ļoti iecienīts ar masāžas pistolēm, ruļļiem un kompresijas zābakiem. Bet kas ir Theraface Pro? Masāžas pistole sejai? Skaistumkopšanas salons mājās? Par visu pēc kārtas šajā apskatā.

Pirmie iespaidi

Sākumā saskaroties ar šo produktu, sajūtas par to ir skeptiskas – masāžas pistole sejai, ar dažādām lampām, daudz uzgaļiem un funkcijām – liekas sarežģīti. Lampas un mikrostrāva, kā sejas kopšanas veids? Ok, prasās papētīt dziļāk, kas tas viss ir. Labā ziņa – ierīce raisa ziņkārību un tas vienmēr ir pozitīvi.

Par šo bloga rakstu

Šis bloga raksts ir kopdarbs – raksta Māris, tas pulsometru čalis un man palīdz sieva Malvīne, kura par sejas ādas kopšanu saprot daudz vairāk nekā es.

Šis bloga raksts ir Māra un Malvīnes kopdarbs

Kas ir Therabody Theraface Pro?

Theraface Pro ir ļoti multifunkcionāla ierīce Tavai sejas ādas veselībai un labsajūtai. Tā ir gan masāžas pistole, gan LED terapijas ierīce, gan mikrostrāvas terapijas ierīce, gan sejas tīrīšanas ierīce.

Papildus nopērkami ir arī aukstuma un siltuma uzgaļi, aukstuma un siltuma terapijai.

Daudz var darīt ar vienu, nelielu ierīci, vienkārši nomainot uzgaļus un režīmus.

Kas kastē?

Therabody Theraface Pro kastē atradīsim pašu ierīci, 3 perkusīvās masāžas uzgaļus, mikrostrāvas gredzenus, LED uzgali, ādas tīrīšanas uzgali, TheraOne konduktīvo gelu, smuku maisiņu, statīvu un lādēšanas vadu. Diezgan daudz!

therabody theraface
Therabody Theraface Pro – kas kastē?

Kas nav kastē? Vēl atsevišķi nopērkami ir siltuma / aukstuma gredzeni, vēl plašākai funkcionalitātei.

theraface
Atsevišķi iespējams iegādāties arī Theraface aukstuma un siltuma gredzenus

Kādi ir režīmi, funkcijas?

Tātad, Theraface ir daudz interesantu lietiņu iepakojumā un ar to var arī daudz darīt!

Lai vieglāk uztvert, lūk, tabula un īss apraksts, ko dara katrs uzgalis.

UzgalisPielietojums
Masāžas uzgalis – plakansPamata uzgalis sejas masāžai – atbrīvo muskuļus, izmantojams visai sejai, kaklam, krūtīm
Masāžas uzgalis – mikropunktiUzlabo cirkulāciju lielākās virsmās, kā uz pieres, vaigos vai uz krūtīm.
Masāžas uzgalis – konusveidaMasāžas uzgalis mērķa zonām, saspringtiem punktiem.
Sejas tīrīšanas uzgalisSejas tīrīšanai – izmanto kopā ar kādu sejas tīrīšanas līdzekli. Vibrācija palīdz notīrīt seju ļoti labi!
Mikrostrāvas uzgalisNostiprina sejas ādu, tonizē sejas un kakla muskuļus.
LED terapijas uzgaļiIzmantojams trīs režīmiem:
Sarkans – palīdz izlīdzināt grumbiņas ap acīm. Lietojams kopā ar masāžu.
Zils – samazina pinnes. Nav lietojams kopā ar masāžu.
Sarkans + infrasarkanā gaisma – siltums īslaicīgi palīdz samazināt sāpes, samazina krunciņas ap acīm.

Vēl bez šiem uzgaļiem ir papildu nopērkami aukstuma un karstuma gredzeni. Ko tie dara?

Aukstuma gredzens samazina riņķus zem acīm, uzlabo ādas stingrumu. Samazina sāpes, iekaisumu, muskuļu spazmas. Var izmantot ar perkusīvās masāžas uzgali. Pamēģināju – ļoti patīkami, gribētos teikt, ka uzmundrinoši.

Karstuma gredzens uzlabo asinsriti, samazina sāpes, atslābina. Pamēģināju – ļoti patīkami, tiešām atslābinoši.

Theraface Pro ietekme uz mūsu izskatu un pašsajūtu

Ok, tas viss izklausās labi. Par sejas tīrīšanu un masāžu – tur īsti jautājumu nav, skaidrs, ka tas liek justies ļoti labi un droši vien liek mums arī izskatīties labāk! Bet, skeptiskais pulsometru čalis nesaprot – vai tad gaismiņu spīdināšana uz sejas kaut ko ietekmē? Un kas ir mikrostrāva?

Lūk, ko mēs atradām internetos.

Kas ir mikrostrāva un kāda tai ietekme?

Ideja tāda, ka pavisam neliela strāva stimulē mūsu muskuļus, tonizē tos. Tas tāds neliels treniņš sejas muskuļiem. Mikrostrāvas terapija tiek izmantota sindromam, ko angliski sauc Bell’s palsy, kas ir daļēja sejas paralīze, bet procedūras efektivitātei gan ir apšaubāma ietekme.

Par procedūras izmantošanu kosmētiskiem mērķiem CNN Health eksperts saka – “teorētiski jā, redzu racionālu iemeslu tonizēt sejas muskuļus kosmētiskiem mērķiem. Domāju, ka to būtu jādara daudz [lai būtu redzami rezultāti]”.

Īsāk sakot, neatradām drošus avotus, kas teiktu, ka šīs procedūras dara brīnumus, bet, iespējams, ka kosmētiskiem mērķiem to var darīt un tas var būt rezultatīvi, ja procedūru veic ilgstoši un bieži.

Jāņem vērā, ka izmantojot mikrostrāvas uzgali, noteikti jāizmanto gels, kas pievienots komplektā. Bez tā, nebūs efekta, var būt pat bīstami. Komplektā ir viena TheraOne tūbiņa, kas iegādājama atsevišķi. Derēs arī citi aptiekās nopērkami līdzīgi tipa geli.

Mikrostrāvu nedrīkst izmantot cilvēki ar kardiostimulatoriem.

Kas ir LED terapija un kāda tam ietekme?

Man, kā skaistumkopšanas industrijas svešiniekam, LED terapija ir kaut kas jauns, bet izrādās, ka LED terapija ir plaši izmantota, un, kā var spriest pēc internetā atrodamā, arī efektīva.

Theraface Pro, tātad, piedāvā 3 veidu gaismas – sarkana, kas palīdz izlīdzināt grumbiņas, zila, kas samazina pinnes, sarkana + infrasarkana, kas samazina sāpes un samazina krunciņas. Bet kā?

Izrādās ka dažādām krāsām ir dažādi viļņu garumi, kas iedarbojas uz mūsu ādu. Šo tehnoloģiju sākotnēji esot attīstījuši NASA, eksperimentējot ar augu audzēšanu tur augšā. Vēlāk tā tika attīstīta brūču dziedēšanai un arī skaistumkopšanai – lai reģenerētu novecojušu ādu, kā arī lai ārstētu pinnes.

Vai LED terapija ir efektīva? Harvad Health Publishing raksta, ka nav bijuši pietiekami daudz lielu pētījumu, kas pierādītu šīs procedūras efektivitāti. Bet tai pašā laikā – “daži nelieli pētījumi ir parādījuši, ka tā varētu būt efektīva”.

Citā lapā – National Library of Medicine (kas ir valsts pārvaldes lapa, tādēļ ceru, ka uzticama), raksta, ka LED terapijai ir ļoti labi rezultāti (šeit gan testēta konkrēta ierīce), pietam ņemot vērā, ka to izmantot ir ļoti droši.

Par drošbu runājot – Harvard Health Publishing raksta, ka jāuzmanās cilvēkiem ar redzes problēmām – vienvārd sakot, nespīdini acīs vai pārāk tuvu tām. LED terapiju nedrīkst izmantot epilepsijas slimnieki.

Theraface Pro lietošana

Īsumā šādi:

  • pistolei ir 3 podziņas un ļoti vienkārši maināmi uzgaļi
  • uzliekam vēlamo uzgali, spiežam ieslēgšanas podziņu. Uzgali tiešām tik vien kā uzliekam, tas pievienojas magnētiski. Un to viegli varam noņemt nost.
  • ar vienu podziņu mēs mainām masāžas jaudu, ar otru – LED gaismas (vai siltuma režīmus)

Protams, mūsdienās, ja rodas jautājums kā lietot to vai šo, tad pirmais, kur meklēt atbildi ir Youtube. Un Therabody Youtube kanālā ir vesels lērums ar īsiem video, pamācībām par Theraface Pro. Video ir 2-3 min. gari un tie ir ļoti saprotami, ja arī Tu nesaproti angliski – viss ir priekšā parādīts.

Personīgās sajūtas

Stāsta Malvīne

Kad uzzināju, ka Therabody ir uztaisījuši masāžas ierīci sejai, nopriecājos, jo ķermenim domātās ierīces man ļoti patīk.

Pāris gadus atpakaļ mocījos ar galvas sāpēm pakausī, kam pie vainas bija gan savilktie muskuļi kaklā, gan žoklī, tāpēc šo ierīci pirmām kārtām redzēju kā risinājumu, lai ik pa laikam “atlaistu” saspringušos muskuļus sejā un kaklā (jo tur citas Therabody Theragun ierīces neizmantosi – pārāk jaudīgas). Un kā masāžas ierīce Theraface Pro noteikti nav pievīlusi. Masējot seju, sajūta ir ļoti patīkama un atslābinoša.

Kad sāku lietot šo produktu sajūtas bija divējādas – uzticējos Therabody kvalitātei, tāpēc bija patīkams satraukums un likās kā pieredze būs lieliska, bet funkciju daudzums mazliet mulsināja. Likās, ka gribas izmēģināt un ikdienā iekļaut visu, jo gribas taču, lai seja izskatās jaunāka, veselīgāka, atslābināta, attīrīta utt. Un tad jau galva sāk griezties – kuru uzgaļi likt pirmo, un ko darīt no rīta un ko vakarā. Beigās piegāju lietām konstruktīvi – veicu izpēti un sapratu cik man vispār ir laika dzīvē šādiem skaistuma rituāliem.

Sākumā noskatījos dažādus skaistuma blogeru video par funkcijām kopumā – ko dara (un vai vispār dara) LED gaismu terapija, ko dara mikrostrāva utt. Informācija par LED terapiju likās daudzsološa. Tad sapratu, ka vienīgais laiks, kad ar mazu 10 mēnešnieku savā dzīvē varu atvēlēt sev netraucētu laiku ir vakarā pirms miega. Tad nu tapa plāns manai vakarā rutīnai – sejas attīrīšana ar speciālo uzgali, atsevišķu vietu apstrāde ar zilo LED gaismu, un sejas masāža ar sarkano un infrasarkano LED gaismu. Tas neprasa tik daudz laika un pēc šī mini rituāla jūtos gan emocionāli, gan fiziski labāk.

Kopumā šķiet, ka šo darīt no rīta būtu foršāk, jo pēc procedūras sejā tiešām šķiet, ka izskatās labāk, bet manā gadījumā vakars ir reālāks.

Man patīk šī ierīce, jo kad saproti, kas ir kas un kas Tev no šī visa ir nepieciešams, tad beigās saņem ļoti foršu un ērti lietojamu ierīci sejas (un paša) labsajūtai.

Stāsta Māris

Ļoti patīk sejas masāža un sejas tīrīšanas funkcija.

Masāžai ir 3 jaudas režīmi un tie, protams, ne tuvu nav tik spēcīgi, kā Theragun masāžas pistoles, kuras izmantojam lielajām muskuļu grupām. Šī masāža ir ļoti patīkama, atslābinoša – izmantoju vieglāko režīmu un, manuprāt, tas ir pilnīgi pietiekami. Nav vajadzīga liela jauda, ja masāžas pistoli izmanto žokļa muskuļiem.

Sejas tīrīšana notiek šādi – uzliekam uz sejas kādu sejas kopšanas līdzekli, ar kuru parasti mazgājam seju. Un ar apļveida kustībām izbraukājam pa seju ar Theraface, lietojot sejas tīrīšanas uzgali. Pistole rada vibrāciju, kas palīdz attīrīt sejas ādu. Sajūtas ir labas, pēc sejas noskalošanas var just, ka šāds process ir bijis krietni efektīvāks, nekā vienkārša sejas nomazgāšana – ir daudz tīrāka sajūta.

Par LED terapiju – neesmu daudz to lietojis un varbūt ilgākā termiņā es varētu komentēt. Īstermiņā nekādas izmaiņas nemanu. Kā izskatījos jauns, tā turpinu izskatīties.

Par mikrostrāvu – sajūta ir mazliet dīvaina, bet būtībā nekādu elektrību just nevar. Par efektu arī šeit grūti spriest – domāju, ka jālieto pistole garākā termiņā.

Par siltuma un aukstuma gredzeniem – abi gredzeni ir ļoti patīkami lietošanā. Siltuma gredzens ļoti labi atslābina sejas ādu. Aukstuma gredzens – dīvaini skan, bet tāda sajūta, ka gan atslābina, gan uzmundrina. Masāžas kustības, pats process ir nomierinošs, bet aukstums, liekas ka padara ādu mundrāku.

Kopumā jāsaka, ka gatavojot šo bloga rakstu arvien vairāk pieaug ziņkāre izmantot šo ierīci ilgtermiņā un pavērot – varbūt arī LED terapija un mikrostrāvas terapija sniedz rezultātus.

Turpināšu izmantot Theraface Pro regulāri!

Patika / nepatika

PatikaVarētu būt labāk
Masāžas funkcija sejaiVarētu būt pamācības aplikācijā, nevis tikai mājas lapā
Ērti lietotPamācības varētu būt uz mērķi balstītas
Daudz iespēju vienā ierīcēAukstuma/siltuma gredzeni varētu būt komplektā

Neliels komentārs par to, kas varētu būt labāk:

Daudzām Therabody ierīcēm, piemēram, Theragun masāžas pistolēm, pamācības ir arī aplikācijā, kā arī mēs tās varam vadīt no aplikācijas. Bet ne Theraface. Būtu forši, ja varētu aplikācijā skatīties pamācības, jo parasti jau process notiek vannasistabā, kur līdzi ir telefons – un telefonā varbūt youtube nav tik ērti, kā aplikācija.

Otrs komentārs – ir daudz pamācības, kā lietot vienu uzgali, kā otru. Gribētos redzēt arī ieteikumus, piemēram, rīta rutīnai. Vai vakara rutīnai. Vai kā apstrādāt ādu, lai risinātu kādu konkrētu ādas problēmu.

Protams, šie nav gluži “nepatīk”, bet tās ir mūsu idejas, kas varētu radīt labāku pieredzi mums kā lietotājiem.

Visbeidzot – jā, šķiet, ka ierīce ir gana dārga un liekas ka aukstuma/siltuma gredzeni varētu būt arī komplektā, nevis maksāt atsevišķi 99eur. Bet, ja ražotājs tā ir noteicis, visticamāk tam ir loģisks izskaidrojums.

Therabody Theraface cena

Noslēgumā

Ja Tev patīk palutināt sevi pie spoguļa, ja Tu gribētu, lai kosmetologs nāk pie Tevis katru dienu – iespējams, ka Tev mājās vajag Therabody Theraface Pro.

Šai ierīcei ir daudz un dažādi izmantošanas veidi, plašas iespējas mēģināt un eksperimentēt un atrast tieši sev vispiemērotāko rutīnu. Mums patīk atvēlēt vakar piecminūti savai labsajūtai, domājam, ka patiks arī Tev!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *