Therabody Theragun Sense apskats

theragun sense

Therabody nupat nāca klajā ar jaunām masāžas pistolēm – Theragun Sense, Theragun Relief un Theragun Pro Plus!

Tagad Tu vari izvēlēties starp 7 Theragun pistolēm, padaro šo izvēli pavisam mulsinošu… hehe. Nav tik traki, palīdzēsim, izskaidrosim!

No jaunumiem tuvāk esam iepazinuši Theragun Sense, par to arī dziļāks apraksts šajā bloga rakstā!

Ja Tu vēlies justies labāk, atbrīvoties no saspringuma un sāpēm, tad izlasi šo apskatu līdz galam!

Galvenie Theragun masāžas ieguvumi

Par Theragun masāžas pistolēm esam saņēmuši ļoti daudz pozitīvu atsauksmju – cilvēki, kas tās lieto, tiešām novērtē, ka ar tām jūtas labāk. Bet saņemam arī ļoti daudz jautājumus no cilvēkiem, kas tās vēl nelieto – vai tiešām labas? Vai ir vērts tērēt naudu? Vai tiešām tās strādā?

Lūk daži galvenie ieguvumi:

 1. Masāža palīdz atbrīvoties no stresa. Ikdiena vairumam no mums ir gana stresaina – ikdienas steiga, darbs, bērni.. Laika sev pavisam maz. Mēs to stresu kaut kur turam – citam ir saspringušas rokas, citam pleci. Atvēlot piecas minūtes paši sev, pašmasāžai ar Theragun, mēs palīdzēsim sev no tā atbrīvoties un jutīsimies labāk, veselīgāk, mierīgāk.
 2. Uzlabo miegu. Ir izpētīts, ka pašmasāža ar masāžas pistoli uzlabos miega kvalitāti. Tas arī šķiet ļoti loģiski – masāžas ikvakara procedūra, kas palīdzēs mums atslēgties no garās dienas un palīdzēs mums atslābināties, kas, protams, ir nepieciešams, lai mēs kvalitātīvi atpūstos miegā.
 3. Sagatavojies fiziskai slodzei. Dažu minūšu procedūra ar masāžas pistoli iesildīs mūsu muskuļus un mēs būsim labāk sagatavoti slodzei. Ja vēlamies iet skriet – perfekti!
 4. Labāk atjaunojies pēc fiziskas slodzes. It īpaši tiem, kuriem treniņu ir daudz, svarīgi starp tiem paspēt ātri atjaunoties. Jo labāk atjaunojamies, jo produktīvāk varam trenēties un galu galā – jo labāki rezultāti.
 5. Ļoti ērta un saprotama lietošana. Tev pašai vai pašam nav jābūt fizioterapeitam vai masierim. Therabody aplikācija Tev parādīs priekšā ko tieši darīt. Izvēlies rutīnu, kas atbilst Tavam mērķim un seko norādēm. Ļoti vienkārši un saprotami!

Theargun Sense dizains

Es esmu liels Theragun fans un vienmēr esmu uzsvēris, ka Theragun izceļas ar izcilu kvalitāti. Tādēļ biju mazliet pārsteigts par sajūtu, ka izņemot Sense no kastes uzreiz sajutu – oho, šis ir jaunā līmenī!

Jaunā Theragun Sense ir viegla, ērta, ļoti patīkama uz tausti. Tā ir arī ļoti klusa, kad darbojas, tas vairs nav nekāds figūrzāģis.

Sense ir iestrādāts ekrāns, kur mēs varam izvēlēties masāžas rutīnu, ko izpildīt, varam pat iztikt bez telefona aplikācijas to lietojot. Īpaši patīkami, ja masējamies vakarā pirms miega un telefons varbūt jau ir nolikts nost.

Sense rokturī ir arī pulsa sensors. Kādēļ tāds? Par šo jautājumu plašāk mazliet zemāk.

Theragun Sense – kas kastē?

Kas nāk komplektā? Protams, pati pistole, lādētājs (USB-C ligzdaa pistolē. Otrs gals ar adapteri – USB-A vai USB-C). Trīs papildu uzgaļi, lai dažādotu masāžu un super forša somiņa, kur visu salikt.

therabody theragun sense komplektācija

Jauna pieeja

Jaunas Theragun Sense un arī Theragun Relief nav masāžas pistoles sportistiem. Tās ir mums visiem, pie galda sēdētājiem, pieaugušā cilvēka dzīves smaguma nesējiem. Izmasēties, atbrīvoties – tas nepieciešamas mums visiem!

Interesanti, ka šī jaunā Thearbody pieeja arī ļoti jūtama tās produktā. Rutīnas ir ļoti atbilstošas, pārdomātas. Piemēram, viena no manām iecienītākajām rutīnām ir Goodbye, Tech Neck. Tā iekļauj ne tikai masāžu, bet arī stiepšanos un masāžas laikā varam klausīties relaksējošu mūziku (ja negribam, varam atslēgt).

Rutīnas, kas paredzētas sportam, mums neļauj lejupielādēt pašā pistolē, tās jāskatās telefonā. Pistolē mēs varam saglavāt tādas rutīnas kā, Sleep Prep, Back Pain, Desk Relief, Walk Recovery un šīm līdzīgas.

Lietošana ir bezgala vienkārša un patīkama. Apliācija ir ļoti saprotama un pārdomāta, pati pistole – ļoti viegla, ērta un patīkama.

Par jaudu

Ja Tu mēģināsi apturēt Theragun Pro vai Theragun Pro Plus – diez vai Tev izdosies. Šīs pistoles ir tik jaudīgas, ka tās pamatīgi izdrebinās Tavus muskuļus, ja pistoli stirprāk uzspiedīsi.

Theragun Sense, savukārt, spēcīgāk piespiežot apturēt nav grūti. Proti, tā nav tik jaudīga. Vai tam ir nozīme? Jā, ja Tu esi sportiste/-s. Pašam, izmēģinot šo pistoli, ne reizi nejutu, ka pietrūktu jauda. Manuprāt, cilvēkam, kas šad tad pasporto savai veselībai, pilnīgi pietiek ar esošo jaudu.

Par pulsa senosoru un elpošanas vingrinājumiem

theragun sense elpošana
Izamanto Theragun Sense kā elpošanas vingrinājumu vadītāju. Sanāk forša atsēgšanās, meditēšana, it īpaši forši, ja vienlaicīgi vari pasēdēt Therabody RecoveryAir zābakos.

Interesanti, ka Sense rokturī ir arī pulsa sensors. Mēs varam uzsist dubultklikšķi pa sensoru (kad pistole ir ieslēgta) un tas sāks mērīt mūsu pulsu.

Nezinu vai ir liela praktiska vērtība, bet tas ir interesanti, veicot elpošanas vingrinājumus. Proti, mēs varam ar jauno pistoli ne tikai masēties, arī elpot.

Ieslēdzam elpošanu, turam pistoli ar abām rokām un pēc vibrācijas intensitātes mēs zināsim vai ievilkt elpu vai izpūst. Savukārt, pulsa sensors mums parādīs, kā mūsu pulss samazinājies elpošanas laikā, kas būs ļoti labs uzskatāms pierādījums, ka esam atslābinājušies.

Kas zina, varbūt Tu sāksi regulāri veikt elpošanas vingrinājumus un Tava dzīve izmainīsies uz labo pusi ļoti dramatiski!

Therabody aplikācija

Pati pistole ir super forša, bet tas vēl nav viss. Vēl ir aplikācija! Un tai ir nozīme.

Es, piemēram, neesmu ne masieris, ne fizioterapeits. Bet Therabody aplikācijā es varu atrast rutīnu visdažādākajiem mērķiem un man priekšā parādīs, kas tieši jādara. Ar Therabody aplikāciju ļoti vienkārši. Izvēlies rutīnu, pildi līdzi!

therabody aplikācija

Theragun Sense cena

Kad biju šos ierīci kādu brīdi lietojis, apskatījos, kāda būs tās cena. 299eur. Esmu pārsteigts, laikās ka cena būs augstāka.

Protams, 299eur nav nieks, bet tas ko Tu par to iegūsti ir noteikti divtik vērts. Labu pašsajūtu gan grūti aprakstīt ar konkrētu eiro daudzumu.

Protams, ja 299eur šķiet par daudz, vienkāršāks produkts, bet, joprojām efektīvs ir Theragun Relief par 149eur. Bet tiem, kuriem gribas jaudīgāko un interesantāko – Theragun Pro Plus cena būs 599eur.

Salīdzinājumi

Kura pistole ir domāta tieši Tev? Lūk īsumā manas domas.

Sāksim ar to – kādi ir aspekti, kam pievērst uzmanību?

 • Ja Tu primāri izvēlies pistoli sportam, pievērs uzmanību pistoles masāžas amplitūdai – jo vairāk, jo labāk. Profesionāļiem noteikti ieteiktu Pro modeļus.
 • Ja Tu daudz ceļo un ņemsi to līdzi, pievērs uzmanību pistoles svaram un izmēram. Theragun Mini 2.0 būs vieta arī jau pilnā rokas bagāžas koferī.
 • Ja Tu vēlies masāžas pistoli, lai labāk justos pēc garas darba dienas, izvēlies jauno Sense vai Relief. Šīs jaunās ir super!
 • Ja Tu meklē labāko piedāvājumu – Elite, Prime un Pro pistolēm ir īpaši labi piedāvājumi.
 • Ja Tu izmantosi pistoli profesionāli (piem. masēsi basketbola komandu) – izvēlies Pro pistoli un vēl papildu bateriju. Lai darbi neapstājas.
 • Ja Tu gribi pašu interesantāko un jaunāko – izvēlies Theragun Pro Plus – ar sildošiem uzgaļiem, LED terapiju. Šī ir ļoti interesanta ierīce, pētīsim, rakstīsim plašāk.
 • Ja joprojām grūti izvēlēties – nāc ciemos uz Pulsometrs.lv, Cēsu ielā 31, Barons kvartlālā – apskatīsim tās dzīvē!

Lūk, kā tās atšķiras ar svaru, baterijas izturību un jaudu.

Mini 2.0ReliefPrimeSenseElitePro 5thPro Plus 6th gen.
Svars450g600g1000g725g1000g1300g1650g
Masāžas amplitūda12mm10mm16mm12mm16mm16mm16mm
Uzgaļu skaits3gb3gb4gb4gb5gb6gb7gb
Baterijs izturība120min120min120min120min120min150min150min

Noslēgumā

Masāžas pistoles ir ļoti labi palīgi, lai mēs justos labāk. Izvēlies savu, balstoties uz vajadzībām, vēlmēm un budžetu. Ja Tu nesauc sevi par sportistu, vēlies masāžas pistoli savai labsajūtai un labākam miegam – Theragun Sense būs ļoti, ļoti laba izvēle!

Ja grūti izlemt – nāc ciemos, Cēsu ielā 31, Pulsometrs.lv. Apskati pistoles dzīvē, pamēgini kā tās strādā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *