Tiekamies #skrienjelgava!

Jelgavas pusmaratons – jau piektais šī gada BigBank Skrien Latvija posms! Jelgavas posms katru gadu ir īpaši foršs, vēlais vakara starts, skriešana pa tumsu, interesantas sajūtas un emocijas un rezultāti arī parasti ir labi, jo vakarā ir patīkami vēss. Šajā posmā arī mēs būsim klāt ar tirdzniecības telti un šis ir īss ieskats par to, kas mums jauns un aktuāls.

Jaunais Suunto 9!

Vislielākais jaunums mūsu plauktos no pulsometriem uz doto brīdi ir Suunto 9 – nāc apskati to dzīvē, uzmēri uz rokas, pajautā sev aktuālos jautājumus par šo modeli!

suunto 9 | pulsometrs.lv
#skrienJelgava posmā nāc apskati jauno Suunto 9, nāc piemēri uz rokas!

Polar piedāvājums

Polar pulsometri ir ļoti piemēroti gan tiem, kas trenējas nopietni, gan tiem, kuri sporto prieka pēc. Jelgavā, katram, kurš iegādāsies Polar pulsometru, Halo lenta dāvanā! Un Halo lentas ir ļoti foršas!

Ja vēlies izmēģināt Polar pusometru – tieši Jelgavā varēsim to sarunāt! Piesakies iepriekš!

Halo Headband

Nesen savā paspārnē esam paņēmuši vienkāršu un ģeniālu produtu – Halo Headband sviedru lentes, matu lentes un cepurītes. Šis produkts ļoti efektīgi novērš sviedru tecēšanu acīs, un tas ir ļoti ērts un kvalitatīvs. Paši esam ar to skrējuši jau vairākus mēnešus un esam ļoti priecīgi, ka varam tirgot produktu, kuru ar pārliecību varam ieteikt ikvienam.

Uz Jelgavas pusmaratonu mums ir papildināts piedāvājums ar cepurītēm un gatavas ir arī sviedru lentes, kas aktuālākas būs pēc pāris nedēļām Stirnubukā. Bet, nopirkt varēs jau tagad!

[ux_slider timer=”4500″ arrows=”true” bullets=”true” auto_slide=”true” nav_color=”dark” width=”70%”]

[ux_image id=”9969″]

[ux_image id=”9970″]

[ux_image id=”9971″]

[ux_image id=”9972″]

[ux_image id=”9973″]

[ux_image id=”9974″]

[ux_image id=”9975″]

[ux_image id=”9976″]

[ux_image id=”9977″]

[ux_image id=”9978″]

[ux_image id=”9979″]

[ux_image id=”9980″]

[ux_image id=”9981″]

[ux_image id=”9982″]

[ux_image id=”9983″]

[/ux_slider]

 

Nathan pudelītes un somiņas

Nesen pie mums ciemojās kāds klients, kurš ir iegādājies Nathan Peak un sacīja, ka par šo prodoktu ir pat ļoti apmierināts!pu Nathan ražotie produkti nav tie paši lētākie, bet to kvalitāte ir ļoti laba un katra centa vērta. Katrs produkts ir nostrādāts un pārdomāts, lai tas Tev būtu ērts un kalpotu ilgu mūžu.

Arī Jegavā mums būs plašs Nathan piedāvājums un, ja ir vēlme izmēģināt kādu produktu trasē, būs mums arī daži testa produkti, kurus droši varēsi aizņemties.

Kas vēl? Vēl, protams, mums būs arī citu zīmolu pulsometri, lieliskie numuru klipši un citi aksesuāri. Kā vienmēr, būsim labā omā, labprāt palīdzēsim ar konsultāciju vai kādu ar pulsometriem saistītu ķibeli. Tiekamies Jelgavā, BigBank Skrien Latvija piektajā posmā! Lai veiksmīgs starts un veiksmīgi sasniegts finišs!

Seko līdzi mūsu Instagram un Facebook kontiem, uzzini, par aktuālajiem jaunumiem un piedāvājumiem! Tiekamies Jelgavā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *