Tiekamies Stirnu bukā?

Sporta pulksteņus var nopirkt pie mums veikalā, bet – ja mūsu veikals nav pa ceļam, tiekamies Stirnu bukā! Arī Stirnu buka ceturtajā posmā būsim klāt ar tirdzniecības telti! Nāc ciemos!

Nāc pēc krekla!

Ir forši skriet ar smuku kreklu mugurā – lieliski izkatīsies bildēs! Ir vēl foršāk, ja skrienot Tu spēj palīdzēt! Nāc pēc mūsu komandas krekla – no katra krekla 5eur nonāks SOS Bērnu ciematu kontos! Palīdzi bērniem augt ģimenē!

Piedalies Ice Power konkursiņā

Ja Stirnu buks vēl nav klāt, piedalies Ice Power konkursā. Skaties mūsu instagram kontā, storiju sadaļā. Atbildi uz jautājumiem par Ice Power izmantošanu un iespējams tieši Tev uzdāvināsim Ice Power lieliskos produktus.

Ice Power, protams, būs mums līdzi arī uz Stirnu buku, nāc ciemos, pažēlo savas samocītās kājas!

Maurten!

Jā, protams! Maurten būs mums līdzi un ar prieku palīdzēsim Tev uzlādēties ar Maurten enerģiju! Maurten ir, visticamāk, labākais veids, kā uzņemt enerģiju slodzes laikā! Ja esi pamēģinājis, Tu jau to zini, bet ja ne – nāc ciemos pamēģini.

Lasi vairāk par Maurten šeit un šeit

Sporta pulksteņi, pulsometri, ierīces!

Protams, pie mums atradīsi arī pulsometrus, sporta pulksteņus, gan Garmin, gan Polar, gan Suunto. Ar prieku atbildēsim uz visiem Taviem jautājumiem – palīdzēsim saprast, kurš tieši ir pareizais zīmols un modelis priekš Tevis!

Kas vēl? Tas vēl nav viss – tiekamies Stirnu bukā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *