Uzdāvnini Garmin

Uzdāvini Garmin

Ziemassvētku piedāvājumi

Atrodi savu Garmin

Atrodi savu Garmin!

Plašajā Garmin piedāvājumā atrast tieši savējo nav viegli – tādēļ noskaties mūsu video – 15 Garmin modeļus centāmies ātri, īsi aprakstīt un tas izdevās gandrīz 25 minūtēs!

Ja joprojām nav skaidrs, kurš ir Tavējais – droši jautā mums – [email protected] vai vienkārši nāc ciemos – Cēsu 31, K2, Barons kvartālā!

Visi Garmin Ziemassvētku piedāvājumi

Garmin Fenix 6

Nepārspējams Garmin. Dizains, funkcijas, baterija – un tas x faktors, kas Tev liek ar to labi justies!

Šobrīd atlaides līdz 180eur! Komplektā ar Fenix 6 sērijas pulksteni – dāvanā RHA TrueConnect 2 austiņas!

garmin fenix 6
garmin venu 2s

Garmin Venu 2s

Pavisam elegants viedpulkstenis ar fantastiskām īpašībām – ikdienas viedfunkcijas, sporta funkcijas, 10 dienu baterija. Un, protams, tā fantastiskais dizains.

Šobrīd atlaides cenas 316,- (nevis 399eur)!

Lielais izmērs šeit – Garmin Venu 2

Garmin Forerunner 945

Pulkstenis īstiem sportistiem. Ļoti funkcionāls, ļoti ērts un viegls un, protams, ar ļoti spēcīgu bateriju. Un vēl – visas viedfunkcijas!

Šobrīd atlaides līdz 90eur + RHA austiņas dāvanā!

Garmin Vivomove 3s

Vienīgais Garmin ar mehāniskiem rādītājiem. Elegants dizains, aizraujoša tehnoloģija – ar ikdienas aktivitāšu mērīšanu un viedajiem paziņojumiem.

Šobrīd atlaides līdz 30eur!

Lielais izmērs šeit – Garmin Vivomove 3

Garmin Enduro

Tiem, kuriem nepatīk lādēt! Garmin Enduro ir neredzēti baterijas izturības lādētāji. Ultra skrējējiem, garu pārgājienu cienītājiem un garu velobraucienu baudītājiem.

Šobrīd atlaides līdz 100eur!

garmin enduro
garmin lily

Garmin Lily

Elegants, mazs, sievišķīgs un ļoti pievilcīgs modelis Garmin Lily. 
Garmin Lily noteikti var pievilkt arī pie lietišķa apģērba, lai varam sekot līdzi savām ikdienas aktivitātēm 24/7. Kā arī – varam to likt uz rokas, kad atrodam laiku sev – savām sporta aktivitātēm!

Šobrīd 189eur (nevis 199.99eur)!

Garmin Instinct

Garmin Instinct ir skarbāks, brutālāks un arī izturīgāks – izturīgāks gan pret ūdeni, gan putekļiem, gan arī triecieniem. Mēģinājām vienu sasist – nesanāca. Solar versijas ar īpaši spēcīgām baterijām, tactical versijas – ar pielāgotām funkcijām militāristiem. 

Šobrīd atlaides līdz 130eur!

garmin instinct
garmin forerunner 55

Garmin Forerunner 55

Perfektais sporta pulkstenis skriešanas iesācējiem vai brīvdienu entuziastiem. Forerunner 55 ir pavisam jauns un, lai arī it kā budžeta, tas ir ļoti pat funkcionāls.

Šobrīd 189eur (nevis 199.99eur)!

garmin venu sq

Garmin Venu Sq

Neliels, stilīgs, ar ļoti smuku skārienjūtīgu ekrānu. Ļoti piemērots modelis jauniem cilvēkiem, jaunajiem sporta entuziastiem vai tiem, kuriem vajadzētu kustēties vairāk!

Šobrīd atlaides līdz 40eur!

Versijas bez mūzikas – Garmin Venu Sq

garmin forerunner 745

Garmin Forerunner 745

Garmin Forerunner 745 ir jau nopietns sporta instruments. Tiem, kuri sevi pieskaita pie nopietniem entuziastiem, profesionāliem sportistiem vai sporta mīļotājiem ar profesionāļu attieksmi. 

Šobrīd atlaides līdz 80eur + RHA austiņas dāvanā!

garmin forerunner 245

Garmin Forerunner 245

Iespējams, optimālākais pulsometrs skriešanas entuziastiem. Ļoti viegls, bet bagātīgs savā funkcionalitātē.

Šobrīd atlaides līdz 70eur!

Versijas bez mūzikas – Garmin Forerunner 245

Garmin Forerunner 45

Garmin Forerunner 45 bieži rekomendējam jaunajiem sportistiem. Tas ir neliels un labi izskatās arī uz bērna rokas, kā arī – tas nav pārlieku dārgs, tas ir izturīgs un pilda visas svarīgākās funkcijas.

Šobrīd atlaides līdz 50eur!

Garmin Vivosmart 4

Ļoti maza, ļoti glīta aprocīta, kas skaitīs visas ikdienas aktivitātes – soļus, miegu, stresu, kalorijas. Un tā ir tik maza, ka var kombinēt arī ar klasiskiem pulksteņiem.

Garmin Venu

Garmin Venu ir spožs modelis – ļoti patīkams ekrāns, ļoti populārs viedpulkstenis, kurš sevī slēpj arī ļoti plašas sporta funkcijas.

Šobrīd atlaides līdz 50eur!

Garmin Vivoactive 4 / 4s

Viens no populārākajiem modeļiem pateicoties tā spējai apvienot funkcionalitāti ar lielisku dizainu!

Šobrīd atlaides līdz 50eur!

Mazāka versija – Garmin Vivoactive 4s

Kādēļ pulsometrs.lv?

Iveta Jonkus
Iveta Jonkus
Read More
Iespējams labākais veikals! Patīkama komunikācija, superātra piegāde, paciņā dāvaniņa un ar roku rakstīta kartīte:) Super! Paldies!!!
Iveta Vīdersone
Iveta Vīdersone
Read More
Lielisks veikals. Laipna apkalpošana un atsaucīgi darbinieki. Visu izskaidroja, apmācīja kā rīkoties ar pulksteni. Prieks bija iepirkties šajā veikalā. Paldies Jums.
Mārtiņš Mazlazdiņš
Mārtiņš Mazlazdiņš
Read More
Pateicos pulsometrs komandai! Satiku viņus izbraucienā. Pēc skrējiena tiku pie sen gaidītā Garmin pulksteņa. Personāls atsaucīgs un galvenais, ka patīkami komunicēt - tātad ar apkalpošanu viss kārtībā. Viennozīmīgi rekomendēju.
Bernhards Zaumanis
Bernhards Zaumanis
Read More
Defektīvas preces (ANT+ uztvērējs) garantijas servisu nodrošināja bez jebkādām ierunām un jautājumiem, pat vēl vairāk - nodrošināja iespēju turpināt treniņus kamēr prece tiek nosūtīta ražotājam un vietā tiek saņemta jauna. Apkalpošana, serviss un attieksme pret klientu lieliska! Daudziem šeit būtu jāņem piemērs! Ieteikšu citiem un, ja būs nepieciešams, atgriezīšos pats. Paldies!
Uldis Anitens
Uldis Anitens
Read More
Ļoti labs veikals sporta aksesuāru iegadei. Veikalā atrodams loti plašs sporta pulsometru un viedpulksteņu klāsts gan populāriem brendiem, tādiem kā Garmin, Sunto, Polar, Apple, gan arī mazāk pazistamiem un fitnesa aprocēm. Patīk, ka pulksteņus veikalā ir iespejams pielaikot. Loti labi, ka cilveks, kas tirgo šīs iekartas pats ikdienā ar tam darbojas sportojot, lidz ar to konsultācija ir labā līmenī.
Previous
Next

Pasūti pulsometrs.lv vai nāc ciemos - Barons kvartāls, Cēsu ielā 31

Cēsu iela 31, Barons kvartāls, Rīga!

Darba dienās no 11.00 līdz 19.00
Sestdien no 11.00 līdz 16.00

t. 29904777