Showing all 8 results

Maurten želejas un dzērieni

Maurten ir jaunākās paaudzes sporta produkts, ko izstrādājuši Zviedru zinātnieki. Maurten dzērieni un želeja ir gremošanas sistēmai viegli tolerējams produkts ar augstu ogļhidrātu daudzumu, un tas izmantojams slodzes laikā.

Maurten sporta dzērienu un želejas lieto arī pasaules labākie – Eliud Kipchoge, Mo Farah un citi. Pamēģini to arī Tu!

47.00  Apskati tuvāk

Dabīgs hidrogēls ar kofeīnu

14.40  Apskati tuvāk

Izmēģinājuma kompektā ietilpst: 1x Maurten Drink Mix 320 1x Maurten Drink Mix 160 1x Maurten GEL 100 1x Maurten pudelīte Pasūtot divus un vairāk izmēģinājuma komplektus, piegādi ar Omniva pakomātu uzsaucam mēs (izvēlies apmaksu ar pārskaitījumu un rēķinā piegādes maksas neiekļausim).

Sporta uzturs

Maurten GEL 100 kaste

40.32  Apskati tuvāk

Piegādes ar Omniva - bez maksas. Maurten GEL 100 ir dabīgs hidrogēls. Izmantotas 6 sastāvdaļas - bez pievienotām krāsvielām, konservantiem un garšām. 25g ogļhidrātu katrā želejā. Lietošanai pirms, pēc vai sporta aktivitātes laikā. Iepakojumā 12 želejas.

Sporta uzturs

Maurten sporta pudele

3.00  Apskati tuvāk

Ērta un ietilpīga sporta pudele 500ml

44.80  Apskati tuvāk

Pasūtot izvēlies piegādi ar Omniva un apmaksu ar rēķinu un piegādes izmaksas rēķinā neiekļausim. Piedāvājums spēkā līdz mēneša beigām. Speciāla nolūka ar ogļhidrātiem bagātināts pārtikas produkts, paredzēts cilvēkiem, kuri saskaras ar intensīvu fizisko slodzi, sevišķi sportistiem.

39.20  Apskati tuvāk

Pasūtot izvēlies piegādi ar Omniva un apmaksu ar rēķinu un piegādes izmaksas rēķinā neiekļausim. Piedāvājums spēkā līdz mēneša beigām.   Speciāla nolūka ar ogļhidrātiem bagātināts pārtikas produkts, paredzēts cilvēkiem, kuri saskaras ar intensīvu fizisko slodzi, sevišķi sportistiem.

4.50  Apskati tuvāk

Speciāla nolūka ar ogļhidrātiem bagātināts pārtikas produkts, paredzēts cilvēkiem, kuri saskaras ar intensīvu fizisko slodzi, sevišķi sportistiem.

3.00  Apskati tuvāk

Speciāla nolūka ar ogļhidrātiem bagātināts pārtikas produkts, paredzēts cilvēkiem, kuri saskaras ar intensīvu fizisko slodzi, sevišķi sportistiem.