Wahoo Elemnt Roam apskats

Wahoo ELEMNT ROAM apskats

Dizains, treniņu funkcijas, navigācija…

Wahoo ir uzņēmums, kas ražo velo lietas! Velodatorus, velostatīvus, dažādus aksesuārus, arī pulsa jostiņas.
Wahoo Elemnt Roam ir jaunākais, interesantākais Wahoo velodators ar kuru esam pāris simtu kilomentru nobraukuši un ir laiks ieskatīties tā plusos un mīnusos. 

Ja Tev patīk mūsu apskats, pieraksties e-pastu listē, nepalaid garām citus mūsu jaunumus! Kā arī seko mums facebook’ā un instagram’ā. 

Ja esi gatavs pasūtīt jauno Wahoo velodatoru – veikalā tas atrodams šeit.

Galvenie plusi

Wahho elemnt roam ekrāns | pulsometrs.lv

Ekrāns

Wahoo Elemnt Roam ekrāns ir tiešām lielisks. Tiešā saulē, krēslā un dažādos leņķos – kontrasts ir izcils, vienmēr labi saskatāms.

Stabila programmatūra

Laikā, kad visi ražotāji steidz izlaist jaunus produktus maksimāli ātri, par Wahoo produktiem atsauksmes ir nemainīgas – viss strādā, nekas neuzkaras.

Wahho elemnt roam navigācija | pulsometrs.lv

Navigācija

Jaunais Wahoo Element Roam izceļas ar papildu navigācijas funkcijām un krāsainu karti.

Dizains

Dizains

Varētu šķist, ka velodatoram dizains nav tik būtiska lieta, jo tomēr – mēs to uz rokas neliekam, tas atrodas tikai uz stūres. Tomēr, tomēr – varbūt ne visiem no mums, bet estētikai ir nozīme! 
Ko varam teikt par Wahoo Elemnt Roam – tas, viennozīmīgi, izskatās mūsdienīgs, tam ir patīkamas rievotas podziņas, materiāls rada kvalitatīvas preces iespaidu. Un tad, protams, tas ekrāns… 
Previous slide
Next slide

Ekrāns

Wahoo Elemnt Roam ir krāsains, diezgan liels ekrāns. Tad nav tik krāsains kā mobilais telefons – tam patiesībā ir tikai dažas krāsas. Tā izmērs ir 2.7”’ (68.6mm), un tas ir daudz un pilnīgi pietiekami.

Kas man visvairāk patīk šajā ekrānā – tam ir ļoti patīkams kontrasts un vai būtu krēsla vai spilgta saule – tas ir ļoti labi saskatāms, nekas neatspīd, nekas netraucē – visi mani dati ir man priekšā uz ekrāna.

Previous slide
Next slide

Lietojamība

Wahoo Elemnt Roam velodators nav skārienjūtīgs, bet tam ir podziņas, veselas sešas. Lai arī Wahoo pirms šiem testiem biju lietojis ļoti maz – pieradu pie tā ļoti ātri. 
Podziņa kreisajā pusē ieslēdz ierīci, kā arī to piespiežot nonākam pie iestatījumiem. 
Podziņas labajā pusē – kartes skatā mēs varam pietuvināt, attālināt karti, bet ja skatāmies uz datiem, tad mēs varam pievienot vai noņemt datu laukus.
Vidējā podziņa zem ekrāna ir apstiprināšanas poga, bet sānu podziņām ir redzami paskaidrojumi.
 
 
 

Baterija

Wahoo Elemnt Roam baterija izturēs līdz 17h.

Kopš velodators tika pirmo reizi ieslēgts, tas vēl ne reizi nav lādēts, tā kā tas tiešām strādā labi. 

Wahho Elemnt Roam baterija | pulsometrs.lv

Sportam

Sporta rādītāji

Vienlaicīgi vienā ekrānā Tu vari redzēt 11 rādītājus, bet, kādus tieši – to Tu vari pielāgot aplikācijā. 

Tu vari redzēt ātrumu, nobraukto distanci, kāpuma metrus, laiku, vidējos datus un maksimālos, augstumlīkni grafika veidā. Ja Tu pievieno pulsa jostiņu, tad redzēsi pulsu. Ja pievienosi jaudas sensoru vai kadences sensoru, tad arī jaudas datus un kadences sensors rādīs pedāļu apgriezienu skaitu. Viss ko velobraucēja sirds var vēlēties! 

Wahoo Elemnt Roam sporta rādītāji | pulsometrs.lv

Sensori un aksesuāri

Wahoo ražo gan pulsa jostiņas, gan ātruma un kadences senosrus. 

Ja Tu izmanto jaudas mērītāju, visticamāk, ka Tu varēsi arī to pieslēgt pie Wahoo velodatora, jo Wahoo savienojas gan ar ANT+, gan Bluetooth sensoriem. Un, jebkurš sevis cienošs jaudas sensoru ražotājs, atbalsta vismaz vienu no šiem standartiem.

Previous slide
Next slide

Savienojamība ar velostatīvu

Pienāks rudens, citi velobraucēji atliks velobraukšanu līdz pavasarim, bet, ja Tev mājās ir velotrenažieris/statīvs – varēsi mīties visu cauru gadu.

Wahoo ražo arī ļoti kvalitatīvus velotrenažierus/statīvus, no kuriem populārākie ir Wahoo Kickr Snap un Wahoo Kickr Core. Arī ar velostatīviem Tu varēsi savienot velodatoru un redzēt savu ātrumu, jaudu, ko Tu attīstīsi minoties telpās. 

Previous slide
Next slide

Iepriekš sagatavoti treniņi

Tu varēsi izmantot kādu no Wahoo sagatavotiem treniņiem vai izveidot savu  – bet, lai izveidotu savu treniņu Tev jāizmanto TrainingPeaks vai Today’s Plan. 

Ja Tev ir treneris un jūs komunicējat caur TrainingPeaks – Tev būs ļoti ērta trenēšanās!

Previous slide
Next slide

Navigācija

Karte

Tātad – jaunajam Wahoo Elemnt Roam velodatoram ir krāsainas kartes un uzlabotas navigācijas funkcijas.

Karte nav tik krāsaina kā telefonā, tā nav arī tik detalizēta. Bet, tā ir pietiekami saprotama.

Take me to..

Jaunais Wahoo Elemnt Roam palīdz mums nonākt galamērķī. Mēs varam ietrāpīt kartē punktu uz kuru vēlamies doties, mēs varam iestatīt svarīgas vietas pirms došanās distancē, vai mēs varam jebkurā brīdī izvilkt telefonu un ierakstīt adresi aplikācijā kur vēlamies doties un sekundes laikā, uzdevums būs nosūtīts uz velodatoru.
Mēs varam arī palūgt ierīci atvest mūs atpakaļ mājās, vai nu pa taisnāko ceļu, vai arī pa maršrutu, kādu esam veikuši līdz šim. 

Izmēģinot šīs lietas, visus galamērķus atradu, bet, tas viss strādā mazliet dīvaini…

Previous slide
Next slide

Jocīgas lietas

Navigācija strādā, bet mazliet dīvaini. Lai arī skaidrs, ka taisnākais ceļš ir pa asfaltētu ceļu taisni, tas piedāvā braukt pa meža celiņiem un takām. Kāpēc? Grūti teikt. 
Visos mēģinājumos, šī navigācija veiksmīgi atrod ceļu līdz galamērķim, tā kā, ja Tu aizmīsies vells viņ zin kur, Tu atpakaļ ceļu atradīsi. Vai pa taisnāko ceļu? Iespējams ka ne. 
Jāsaka, ka tieši navigācijas funkcijas jaunajam modelim ir unikāla, un tās visvairāk atsķir Roam no iepriekšējiem modēļiem. Pagaidām strādā dīvaini – cerēsim uz atjauninājumiem.

Live Track

Aplikācijā pievieno sev tuvos cilvēkus, kuri varēs sekot līdzi Tavam ceļam. Tu vari arī automātiski dalīties ar savu braucienu sociālajos mēdijos.

Protams, lai tas darbotos, Tev kabatā būs nepieciešams arī telefons. Pašam velodatoram nav pieslēgts internets, tas nekādas ziņas nespēs nosūtīt.

wahoo elemnt live track | pulsometrs.lv

Aplikācija

Lai piestartētu veldatoru un mainītu iestatījumus, Tev būs nepieciešama Wahoo Elemnt aplikācija. Aplikācija ir tiešām lieliska – tā strādā ātri un labi, tai ir ļoti laba lietojamība, viss ir saprotams.
Wahoo aplikāciju Tu varēsi savienot arī ar Strava, Trainingpeaks un daudzām jo daudzām citām aplikācijām. 

Secinājumi

Wahoo Elemnt Roam būs lielisks treniņu partneris! Varbūt nacigācijas funkcijas Tevi šad un tad apmulsinās, kā apmulsināja to pulsometru čali, bet savu galamērķi atradīsi. Mēs šo modeli noteikti rekomendējam, bet arī ceram uz atjauninājumiem, kas uzlabos navigācijas funkcijas.

Wahho Elemnt Roam sporta rādītāji | pulsometrs.lv