Withings BPM Core asinsspiediena mērītājs -apskats

withings bpm core

Ievads

Laiks uzmest aci vienam varen smalkam asinsspiediena mērītājam – Withings BPM Core. Kas tas ir, ko tas mēra, kā tas viss notiek? Par to šajā apskatā.

Ko mēra Withings BPM Core?

Kā jau nojaušams, tas mēra asinsspiedienu. Bet ne tikai! Vēl tas var uzņemt elektrokardiogrammu, kā arī tas ir digitālais stetoskops. Ok, ko tas viss nozīmē?

Atruna

Es, šī raksta autors, noteikti neesmu ārsts un par tādu arī neizliekos internetā. Šis ir ierīces, to funkciju un lietošanas ērtības apskats. Ja esmu uzrakstījis kļūdaini par mērījumu lietderību, lūdzu komentējiet zemāk.

Assinsspiediens

Šeit es domāju viss skaidrs. Katrs mēs pie ģimenes ārsta izmēram asinsspiedienu. Pēc 40, katram no mums vajadzētu pamērīt regulāri. Un, protams, cilvēkiem ar augstu vai zemu asinsspiedienu vai sirds slimībām asinspiediena mērīšana ir ikdiena.

Elektrokardiogramma

Kādēļ dažādas mūsdienu ierīces uzņem elektrokardiogrammu? Elektrogramma var pamanīt priekškambaru fibrilāciju, kas ir visizplatītākā sirds aritmija. Ieguvums? Ja šī ierīce saka, ka Tev jāiet pie daktera – Tu iespējams laicīgi aiziesi pie daktera, nevis sagaidīsi īstas veselības problēmas.

Digitālais stetoskops

Kas ir digitālais stetoskops? Tas spēj noteikt vārstuļu sirds slimības. Vismaz tā saka ražotājs – Withings. Digitālais stetoskops spēj uztvert specifiskas skaņu frekvences, kas rodas sirds vārstuļiem atveroties un aizveroties un tas var palīdzēt noteikt potenciālos draudus sirds veselībai.

Tā lūk!

withings bpm core
Withings BPM Core – ļoti gaumīgs asinsspiediena mēriītājs

Lietošanas ērtība

Lietošana ir vienkārša, bet es neteiktu ka ļoti intuitīva. Man nācās noskatīties pamācību, savādāk biju apjucis. Bet, ja atver aplikāciju un seko līdzi pamācībām, tad ir vienkārši. Tagad, kad ierīce ir lietota jau vairākas reizes grūti saprast, kas varēja būt nesaprotams sākumā. Apgūt to var ļoti ātri!

Būtībā – pieslēdz to pie mājas wifi pirmajā reizē to uzstādot (tas ļoti vienkārši, tik seko punktiem), pēc tam – apliec ap roku, nospied pogu un aiziet.

Pašam aparātam ir skārienjūtīga vieta, kur mēs varam pārslēgt, ko mēs tieši vēlamies mērīt, varam pārslēgt lietotāju, kura profilā saglabāt datus. Tātad kopā – skārienjūtīga vieta un viena poga.

Withings BPM Core

Wihtings BPM Core izskats

Es jau augstāk šo nosaucu par “varen smalku” ierīci. Tas daļēji tā dēļ, ko tas spēj, daļēji dizaina dēļ. Tā neizskatās pēc nomācošas medicīnas ierīces. Withings ir zīmols ar ļoti pārdomātu dizainu visam ko tas ražo, un, ja tiek ražots asinsspiediena mērītājs, arī tas izksatās ļoti labi.

Arī uz sajūtu ierīce ir ļoti patīkama, materiālu kvalitāte šķiet ļoti augsta, līdz ar to, ierīce – varen smalka!

withings bpm

Aplikācija

Withings aplikācija ir daļa no produkta, jo šeit saglabājas visi mūsu dati.

Ļoti ērti, ka varam apskatīt mūsu assinspiediena izmaiņas, varam lejupielādēt arī atskaiti, ko nosūtīt ārstam.

Ja mēs izmantojam vēl kādus Withings rīkus, Withings svarus vai Withings pulksteni, tad mums būs pavisam forši, visaptveroši dati par mūsu aktivitātēm, asinsspiedienu un svara izmaiņām. Jo, protams, gan pulksteni, gan svarus mēs arī pievienojam pie šīs aplikācijas.

Withings aplikācijā ērti apskatīt datus par savu asinsspiedienu, ja izmantojam arī Withings pulksteni vai Withings svarus – arī datus par aktivitātēm un svara izmaiņām.

Kopumā par aplikāciju – visu var atrast un izpētīt, viss strādā labi. Nav daudz ko teikt – kā jau mūsdienu aplikācija, viss strādā, kā vajag!

withings medical report
Šādi izskatās mana Withings aplikācijā sagatavotā atskaite, ko nosūtīt ārstam

Patīk/nepatīk

PatīkNepatīk
Izskats – ļoti glīts, neizskatās pēc nomācošas medicīnas ierīces, bet pēc stilīgas ierīces. Tas labi, prieks lietot.Jālādē tas ar micro-usb. Vai nebūtu laiks pāriet uz usb-c?
Ļoti ērti saglabāt visus datus, dalīties ar ārstu, ja nepieciešams.

Withings BPM Connect vs Withings BPM Core

Withings BPM Core ir diezgan dārgs aparāts un tādēļ jautājums – kādēļ neizmantot cenā draudzīgāku Withings BPM Connect. Lūk divas galvenās atšķirības:

  • Withings BPM Connect nemēra kardiogrammu, tam arī nav digitālais stetoskops – tikai asinsspiediena mērītājs
  • Withings BPM Connect ir teju 2x vieglāks. BPM Core sver 430g, kamēr BPM Connect tikai 250g. Tas būs ērtāks, kompaktāks, ja vēlamies to ņemt līdzi.

Withings asinsspiedienu mērītāju cena

Noslēgumā

Tas cik noderīgs un vērtīgs ir šis aparāts noteikti atkarīgs no Tavas veselības. Ja Tu esi 100% vesels, tad dažas reizes pamēram, visi rādītāji ir optimāli un tad šķiet – hmm, kāda jēga no tāda aparāta.

Ja Tev ir veselības sarežģījumi, tad cits stāsts. Būtībā, asinsspiedienu nenāks par ļaunu pamērīt šad un tad, it īpaši tiem, kuriem ir virs 40. Ja Tu vēlies atrast visforšāko asinsspiediena mērītāju pasaulē – iespējams šis ir īstais!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *