Withings Move ECG apskats

Mazs, apaļš, glīts un diezgan gudrs. Tāds trīs vārdos ir Withings Move ECG pulkstenis, kas radīts, lai iedvesmotu rūpēties par savu veselību mazliet vairāk. Tas skaita ikdienas aktivitātes un māk ierakstīt kardiogrammu – bet, par visu pēc kārtas.

Dizains

Withings pulksteņi izceļas ar ļoti pievilcīgu, klasisku dizainu. Ja Tev nepatīk sportisks stils, tad ar šādu pulksteni Tu droši varēsi pievilkt pie lietišķa kostīma.

Pulkstenis ir neliels un uz lielas vīrieša rokas tas izskatīsies mazliet dīvaini, sievietes rokai tas būs piemērotāks. Jāsaka ka iepakojuma dizains ir diezgan maldinošs – pulkstenis uz tā ir attēlots krietni lielāks un bildē tas izskatās matēts, bet dzīvē tas ir neliels un spīdīgs.

withings move ecg
Spriežot pēc bildes uz kastes varētu šķist, ka pulkstenis ir krietni lielāks

Pulkstenim ir klasiski rādītāji, viena podziļa un mazāks rādītājs, kas attēlo veikto soļu skaitu procentos – pilns apgrieziens būs 100% no dienas mērķa. Ja sasniegsim mērķi, tas sāks otru apli. Siksniņas ir veigli maināmas, varam pielāgot tās noskaņojumam. Forši!

Baterijas izturība

Parasti visi gudrie pulksteņi ir jālādē, jo to daudzās funkcijas tos ātri iztukšo. Bet ne šo – šim pulkstenim ir iekšā ir apaļā baterija, kas strādās līdz pat gadam. Tad to nomainam un lietojam nākamo gadu!

Galvenās Withings ECG funkcijas

Kardiogramma

Iespēja ierakstīt kardiogrammu ir unikāla šī pulksteņa īpašība un, protams, tas būs īpaši interesanti cilvēkiem, kuriem ar sirds veselību varbūt nav uz visiem 100%. Withings raksta ka tas var notvert priekškambaru fibrilāciju, kas var palīdzēt izvairīties no sirdstriekas. Lai ierakstītu kardiogrammu mums ir jābūt miera stāvoklī, jāpiespiež podziņa un 30 sekundes jātur pirksti uz pulksteņa – tas caur rokām spēj izmērīt sirds elektroaktivitāti.

withings move ecg
Ar Withings Move ECG Tu vari izmērīt kardiogrammu

Cik tieši tas ir noderīgi? Neesam ārsti un neizliekamies par tādiem internetos. Jautā dakterītim!

Dakterītim Tu varēsi aizsūtīt arī .pdf ar ierakstīto kardiogrammu. Forši!

Ikdienas aktivitātes

Visiem mums ir ķermeņi un svarīgi ir tos nodarbināt. Pie mums veikalā regulāri ienāk cilvēki un saka “es jau neesmu nekāds sportists..” – un jā, mēs paši jau ar neesam, tik skrienam šad un tad. Bet, vai mēs sportojam vai ne – ikdienas soļu mērķis ir labs rādītājs vai esam pietiekami aktīvi.

Cik daudz soļus no mērķa mēs noejam dienā mēs radzam ekrānā, to parāda mazais rādītājs. Vairāk datu, arī vēsturiskos datus mēs redzam Health mate aplikācijā vai mājas lapā healthmate.withings.com

Miega dati

Ja atstājam pulksteni uz rokas pa nakti, mēs varēsi apskatīt miega datus – miega ilgumu, dziļā un sekolā miega ilgumu un kopējo miega kvalitātes novērtējumu. Forši!

Papildu foršas lietas

Modinātājs

Aplikācijā ir uzliekams modinātājs, lai pukstenis Tevi pamodina ar vibrāciju. Forši! Protams, lai tas strādātu, vēlams pulksteni atstāt uz rokas nakts laikā.

Savienotais GPS

Pulkstenim ir savienotais GPS, kas nozīmē, ka mēs varam sportot, ņemt līdzi telefonu un aplikācijā mēs redzēsm ātrumu, distanci un kartē attēlotu viekto maršrutu. Uz rokas skrienot mēs redzēsim skriešanas (velo, skritoļslidošanas u.t.t.) laiku – aptuveni, jo klasiskos rādītājus nav tik viegli saprast, kā hronometru. Nav šis pulkstenis sportam, bet, ja gadās – var izmantot!

Izmēģinājām Withings Move ECG arī sportojot

Aplikācija

Ikdienas datus Tu vari apskatīt Health Mate aplikācijā, kas pieejama gan iOS gan Android lietotājiem.

Šeit mēs varam redzēt savus ikdeinas datus, miega datus, ierakstītās kardiogrammas. Ja pievienojam papildu Withings produktus, tad, protams, arī datus, ko sniedz šīs ierīces – svaru, ķermeņa masas analīzi, asinsspiediena datus.

Aplikācijā mēs varam atrast arī rakstus un padomus kā uzlabot miega kvalitāti, kā uzlabot veselību. Forši!

Interesantāk kopā ar citiem Withings produktiem

Pilnam datu apkopojumam Tev patiks izmantot arī Withings svarus – šajā pašā aplikācijā varēsi seko līdzi detalizētām svara izmaiņām – seko līdzi arī muskuļu masas izmaiņām, tauku % izmaiņām. Pulkstenis skaitīs cik kusties, svari rādīs vai kusties pietiekami.

Ja nepieciešams, izmanto arī Withings asinsspiediena mērītāju. Lai uzmanītu veselību, Withings piedāvā dažādus produktus un Tavi dati ļoti ērti būs pārskatāmi Health mate aplikācijā.

Vai šis ir pulkstenis Tev?

Ja Tu sporto nopietni, šis pulkstenis Tev būs par garlaicīgu. Tu gribēsi GPS, gribēsi iespēju pievienot pulsa jostu un redzēt detalizētus sporta datus.

Withings Move ECG pulkstenis būs Tev piemērots, ja vēlies motivēt sevi kustēties vairāk, kā arī vēlies sekot līdzi savas sirds veselībai. Tas izskatās lieliski – Tu varēsi to droši nēsāt ikdienā, arī ja darbs pieprasa lietišķu stilu.

Nepalaid garām citus rakstus – seko pulsometrs.lv

Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *