Withings (Nokia) Steel HR apskats

Reiz dzīvoja tāds zīmols kā Withings, kuru nopirkta bijušais telefonu gigants Nokia. Tā radās dažādi Nokia Health produkti – pulksteņi, gudrie svari un asinsspiediena mērītāji. Gāja laiks un Nokia īsti nemācēja šajā jomā rast inovācijas un šo biznesu attīstīt un Withings ir nopircis savu biznesu atpakaļ. Un Nokia zīmols drīz atkal pārvērtīsies par Withings zīmolu.

Bet ne par to stāsts. Šis ir Nokia (Withings) Steel HR apskats. Un, nedaudz arī Nokia (Withings) Body+ svaru apskats.

Atkāpei… Ja Tev ir iegādāts Nokia zīmola produkts, Tavā pasaulē īsti nekas nemainīsies – produktiem tiek nodrošināts atbasts, būs atjauninājumi un, ja esi pircis ierīci pie labiem cilvēkiem, kā mēs paši, tad garantiju gadījumos nebūs nekādu problēmu.

Nokia Steel HR dizains

Nokia pulksteņi/aktivitātes mērītāji ir ļoti askētiski, minimālistiski. Izmērā tas tiešām nav liels, tam ir spīdīga metāla korpuss, silikona siksniņa. Bildēs uz rokas redzama 36mm versija, bet ir pieejama arī 40mm versija. Pulkstenim ir klasisks dizains ar mehāniskiem rādītājiem, neliels LCD ekrāniņš notifikācijām un citiem rādītājiem un maza skala, kas ataino cik procentus no dienas mērķa esam nogājuši.

[ux_slider timer=”4500″ arrows=”true” bullets=”true” auto_slide=”true” nav_color=”dark”]

[ux_image id=”10876″]

[ux_image id=”10877″]

[ux_image id=”10878″]

[ux_image id=”10879″]

[/ux_slider]

 

Lietojamība

Pulkstenim ir tikai viena podziņa, kuru spiežot mēs dodamies caur dažādiem rādītājiem nelielajā ekrānā. Šeit mēs varam redzēt datumu, pulsu, noieto soļu daudzumu un distanci, sadedzinātās kalorijas un modinātāja laiku un baterijas stāvokli. Tādas lietas kā modinātājs, mēs varam uzstādīt aplikācijā, kā arī aplikācijā mēs varam pielāgot šos rādītājus. Tā kā šim pulkstenim nav gaismiņas, patīkami, ka vienreiz uzspiežot pogu, parādās datums un laiks.

Baterija

Šī modeļa mazais brālis Nokia Steel, kuram nav ekrāna un, kurš nemēra pulsu, nemaz nav jālādē, tas dzīvo ar bateriju. Bet, šis, Nokia Steel HR ir lādējams pulkstenis, bet tas iztur tiešām ilgi – līdz 25 dienām. Kamēr testējām, tas tika lādēts tikai pašā sākumā un pāris nedēļu laikā otreiz to lādēt nebija vajadzības.

Withings (Nokia) Steel HR – ko tas skaita?

Tātad – ko tas skaita? Pulksenis skaita soļus, miegu, kalorijas, veikto distanci, pulsu. Pulsu tas piefiksē ik pa brīdim, bet, ja piespiežam un paturam podziņu, tad tas uzņem laiku un pulsu skaita nepārtraukti. Tas treniņiem.

[ux_slider timer=”4500″ arrows=”true” bullets=”true” auto_slide=”true” nav_color=”dark”]

[ux_image id=”10863″]

[ux_image id=”10864″]

[ux_image id=”10865″]

[ux_image id=”10866″]

[/ux_slider]

 

Miegs

Miegs ir ļoti svarīga dzīves sastāvdaļa, un, protams, Nokia Steel HR mēra arī miegu. Ja miega mērīšana ir prioritāte, tad arī šis pulkstenis varētu būt ļoti piemērots, jo tas nav liels un gulēt ar šādu pulksteni nav ne vainas. Tā kā pulkstenim ir arī vibrējošs modinātājs, tad atstāt to uz rokas nakts laikā ir ļoti loģiski.

nokia steel hr | pulsometrs.lv
Aplikācijā varam apskatīt arī miega datus.

Soļi un kalorijas

Health Mate aplikācijā mēs varam redzēt savus ikdienas datus – soļus, distanci, patērētās kalorijas. Aplikācija ir gana vienkārša, bet pietiekami funkcionāla.

Withings (Nokia) Body+ svari

Withings (Nokia) Body+ svari ir gudrie svari, kas mājās pieslēdzami pie wifi un lietojami ļoti ērti. Uzkāpjam uz svariem un visi dati nonāk attiecīgajā kontā. Par svariem uzrakstīsim atsevišķu aprakstu, tagad pieminēsim, ka, ja svara izmaiņas ir Tavas kustības/sportošanas galvenā motivācija, tad šī kombinācija pulkstenis + svari ir ļoti laba investīcija. Kas tiek mērīts, tas tiek kontrolēts un ar Nokia Steel HR svariem mēram arī muskuļu masu, tauku procentu, ūdens daudzumu ķermenī un kaulu minerālu masu. Svari māk aprēķināt BMI, un vēl, kas ļoti interesanti, spēj nomērīt gaisa kvalitāti telpā. Ļoti labs atgādinājums, ka jāizvēdina telpas.

Nokia Body+ | pulsometrs.lv
Nokia Body+ svari mēra svaru, kā arī ķermeņa masas sastāvu

Nokia Steel HR | pulsometrs.lv

Nokia Steel HR svari mēra arī gaisa kvalitāti. Ļoti vērtīgi, labs atgādinājums izvēdināt telpas.

Sportam

Parasti šis apakšvirsraksts “Sportam” ir pats svarīgākais apskatā, jo, pārsvarā jau apskatām sporta ierīces. Bet, ar šo ierīci sportistiem būs par maz. Lai arī ierīce mēra pulsu, pēc treniņa nav redzams vidējais, maksimālais pulss un arī sporta laikā neredz ne pulsu, ne precīzu laiku un distanci (ja skrienam).

Pulsa precizitāti grūti izmērīt šai ierīcei, jo no Withings Healthmate lapas nevar eksportēt treniņu failu.

Skriešanas distanci tas mēra no kustībām un dara to ļoti labi – Kuldīgas pusmaratonā tas samērīja 22.4km, kamēr GPS pulsometrs uz otras rokas 21.3km. Intervālu treniņā 10.96km ar gps pulsometru un 12km ar Withings Steel HR. Tas tiešām nav slikti.

Vēl pēc treniņa pulsometrs mēra patērētās kalorijas. Ja kalorijas ir Tavs galvenais skaitlis, kuram pievērst uzmanību, tad Tev šī ierīce būs ļoti piemērota.

Nokia Steel HR apskats | pulsometrs.lv
Dati, kādi redzami pēc skrējiena – laiks, distance, kalorijas. Pulsa grafiki un laiks pavadītās pulsa zonās.

Savienojamība ar citām aplikācijām

Ja Tu uzskaiti, ko appēd ar MyFitnessPal aplikāciju, Tu vari savienot to ar Health Mate un izmantot Nokia Steel HR kā ierīci, kas aprēķina patērētās kalorijas un Nokia Body+ svarus, lai novērotu svara izmaiņas. Tāpat Health Mate var savienot ar RunKeeper, Nike+. Ja Tu izmanto Garmin pulsometru, tad Tu vari izmantot arī Nokia Body+ svarus, savienot Health Mate ar MyFitnessPal un MyFitnessPal ar Garmin Connect un Tavā Garmin Connect vietnē būs arī svara dati. Izpaliks gan ķermeņa sastāva dati, bet svara izmaiņas būs.

Nobeigumā

Nokia Steel HR ir pulkstenis cilvēkiem, kuri vēlas mērīt ikdienas aktivitātes un vēlas uz savas rokas nēsāt elegantu ierīci. Sportistiem šis pulkstenis nebūs piemērotākais, bet, ja vēlies pievērst savai aktivitātei uzmanību un kļūt kustīgāka/-s, Nokia Steel HR ir laba izvēle, it sevišķi komplektā ar Nokia Body+ svariem.

Nokia (Withings) pulksteņi būs ļoti labas dāvanas – tās izskatās lieliski un ar šo dāvanu Tu parādīsi, ka Tev rūp šī cilvēka labsajūta.

Vai Tev patīk mūsu apskati? Seko mums Facebook’ā un Instagram’ā un nepalaid garām nākamo! Un mēs būsim ļoti pateicīgi, ja padalīsies ar šo apskatu ar saviem draugiem!

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *