Jaunums – Suunto Spartan Trainer wrist HR

Suunto pēdējie modeļi nebija ne tuvu “budžeta”, ne arī vidējas cenas. Suunto Spartan Sport, Suunto Spartan Sport wrist HR, Suunto Spartan Ultra ir lieliski modeļi, bet ne katrs vēlēsies tādam tērēties.

Arī dizaina ziņā, Suunto modeļi ir salīdzinoši lieli – cilvēki ar mazākām rokām saka:

– bet kur ir mans Suunto? :(

Un lūk, nebēdā ne nieka, klāt ir jauns, pievilcīgs Suunto Spartan Trainer wrist HR! Cenā draudzīgāks un izmērā mazāks. Kas vēl jauns? Lūk:

  1. Sāksim ar acīm pamanāmo – podziņu skaits. Jaunajam modelim nav skārienjūtīgs ekrāns, bet ir divas jaunas podziņas, lai ērtāk būtu manevrēt pa izvēlnēm.
  2. Skārienjūtīgs ekrāns – jā, par šim jau pieskārāmies pie iepriekšējā punkta. Nav šim modelim skārienjūtīgs ekrāns. Iepriekšējiem ir. Kā labāk? Subjektīvais pulsometru čaļa uzskats ir, ka labāk ir bez skārienjūtīga ekrāna – nav nekāda vajadzības ar slapjiem, sasvīdušiem pirkstiem bakstīties par ekrānu – piespied podziņu.
  3. Izmērs un svars.
    1. Suunto Spartan Sport wrist HR – 74g svars, 50mm ekrāna izmērs
    2. Jaunais Suunto Trainer wrist HR – 56g svars (dārgākie modeļi ar metāla detaļām būs 10g smagāki), 46mm ekrāna izmērs.
  4. Kas vēl interesants no ārpuses? Suunto Spartan Trainer ir izbīdījums, kāds ir vecākiem Ambit 3 sērijas pulsometriem. Acīmredzot, Suunto atgriezušies pie šāda risinājuma, lai pašu pulksteni radītu mazāku izmērā. Jāsaka, ka šo izbīdījumu uz rokas nejūt, tas absolūti netraucē, pulsometrs ir pilnībā pieguļošs.
  5. Jaunais Suunto Spartan Trainer ir ražots Ķīnā. Un tas, iepsējams ir viens no lielajiem iemesliem, kapēc tas ir lētāks. Citi Spartan modeļi ir ražoti Somijā. Bet arī šim modelim dizains ir izstrādāts Somijā un kvalitāti kontrolē Somi.
  6. Spartan Sport un Spartan Ultra ir ūdens izturīgi līdz 100m. Šis ir ūdensizturīgs līdz 50m. Arī ar šo droši varēsi peldēt.

 

[ux_slider timer=”4500″ arrows=”true” bullets=”true” auto_slide=”true” nav_color=”dark”]

[ux_image id=”7197″]

[ux_image id=”7219″]

[ux_image id=”7198″]

[ux_image id=”7224″]

[ux_image id=”7199″]

[ux_image id=”7220″]

[ux_image id=”7200″]

[ux_image id=”7201″]

[ux_image id=”7221″]

[ux_image id=”7202″]

[ux_image id=”7203″]

[ux_image id=”7222″]

[ux_image id=”7204″]

[ux_image id=”7205″]

[ux_image id=”7223″]

[/ux_slider]

 

Tas ir tas, kas jauns.

Bet, kas palicis no vecā?

Šis ir kvalitatīvs multisporta GPS pulsometrs, ar iebūvēto pulsa mērītāju (pulsa mērītājs ir no Valancell), ielādējamiem maršrutiem, visdažādākajiem sporta veidiem (to skaitā peldēšana, triatlons), ar iespēju pieslēgt Bluetooth sensorus, gan pulsa jostiņu, gan velo sensorus (piemēram, Assioma jaudas mērītāju). Baterijas izturība GPS režimā ir 10h (baterijas taupības režīmā 30h)

Šim pulsometram ir lielisks ekrāns, kur vienlaicīgi var redzēt līdz 7 rādītājiem.

Tas skaita ikdienas aktivitātes – soļus, miegu un sirds ritmu arī nesportojot. (šī nav 100% izkopta funkcija šim modelim, dati nekur neuzkrājas, tos var redzēt tikai pulkstenī).

Visā visumā, ļoti līdzīgs saviem priekštečiem, un daudzejādā ziņā pat labāks.

Par tā mīnusiem, pulsa precizitāti un iespaidiem lietojot – par to no mūsu puses vēlāk.

Vai Tu esi gatavs jaunam Suunto? Pasūti tos šeit vai nāc ciemos uz mūsu veikalu apskatīt tos dzīvē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *