Suunto Wing – vai Suunto tagad ražo austiņas?

suunto wing

Suunto šajā rudenī nāca klajā ar jaunu pulksteni Suunto Race, kā arī vēl vienu aizraujošu jaunumu – Suunto Wing! Šis ir pirmais Suunto produkts audio lauciņā un šis ir mūsu apraksts un viedoklis par to, cik labi Suunto tas ir izdevies!

Suunto Wing cena

Austiņu cena varētu būt draudzīgāka, jo šobrīd visas Shokz austiņas ir lētākas. Vai ir vērts maksāt mazliet vairāk par Suunto? Tas Tavā ziņā.

Piecas foršas lietas īsā video

Patīk / nepatīk?

PatīkNepatīk
Funkciju pielāgojamība Suunto aplikācijācena salīdzinoši augsta
Ļoti ērta lietošanagrūti lietot ar ziemas cepuri
Perfektas gan zoom sapulcēm, gan telefona sarunām
Atkārtošos, bet tiešām super austiņas telefona sarunām. Pat sportojot. Kvalitāte ir ļoti laba!
Laba baterija + lādēšanas stacija, kas uzlādējama ar USB-C
Iespēja izvēlēties vai ausitņas var pieslēgt vienai vai divām ierīcēm

Kāds ir Suunto Wing dizains?

Suunto Wing ir austiņas, kas skaņu mūsu dzirdes aparātā nogādā ar vibrāciju, kas ļauj ausīm būt pilnībā atvērtām. Un tam ir viens ļoti būtisks pluss – drošība. Sportojot mēs varam dzirdēt to, kas notiek apkārt – citus sportotājus, mašīnas, velobraucējus…

Ar šāda dizaina austiņām es labprāt skrienu, eju pastaigās, uzdrošinos arī braukt ar velo pa pilsētu. Ar tradicionālām austiņām tā būtu pašnāvība. Izmantoju šīs austiņas arī telefona sarunām, zoom sapulcēm. Godīgi sakot, tagad izmantoju šīs austiņas visu laiku.

Līdz šim mūsu plauktos ir šāda dizaina Shokz zīmola austiņas, bet tagad šim ražotājam ir jauns konkurents! Tas labi, mums tas nozīmē – labāki produkti, labākas cenas!

suunto wing
Suunto Wing uz ausīm jau pāris mēnešus. Gan skrienot, gan pie datora sēžot.

Divas krāsas

Suunto Wing pieejamas divās krāsās. Melnas un melnas ar ļoti izteiktiem sarkaniem elementiem. Personīgi, man patīk sarkanās, bet tā kā šīs austiņas izmantoju ne tikai sportam, bet katru dienu – labāk izvēlos melnās.

suunto wing
Šobrīd Suunto Wing pieejamas divās krāsās. Pavisam melnas un melnas ar sarkanām “austiņām”.

Led gaismiņas drošībai

Suunto Wing austiņām ir iestrādātas LED gaismiņas, kuras mirgo. Forši. Sportojot, tas iespējams padara mani mazliet redzamāku, kas ir drošāk. Par ļaunu noteikti nenāk, bet, ja ikdienā tās nēsājot nepatīk – Suunto aplikācijā gaismiņas var arī izslēgt.

Ērtība

Pats šīs Suunto austiņas sāku lietot vēl pāris mēnešus pirms to izziņošanas un tās ir bijušas uz manas galvas ļoti daudzas stundas. Mazliet jau ausis nogurst, ja tās lieto ilgstoši, bet kopumā varu teikt, ka tās ir ļoti ērtas.

Vai Suunto Wing var lietot kopā ar cepurēm un ķiverēm?

Ar ķiverēm un keponiem ir ļoti labi, nekas netraucē. Ar saulesbrillēm (vai optiskajām brillēm) sajūtas ir ok, neskatoties uz to, ka tagad aiz ausīm jāaizķeksē gan brilles, gan austiņas.

Šīs nākamais teikums nav specifiski par Suunto austiņām, bet visām šāda dizaina austiņām. Ar ziemas cepurēm ir dīvaini, vai neērti. Jā, var lietot, var uzlikt cepuri virs tām, bet nu ir tā dīvaini. Tā ka, ja meklē austiņas priekš NoskrienZiemu – vispirms atnāc tās apskati dzīvē.

Kopumā mans slēdziens ir tāds – ar ziemas cepurēm ir dīvaini, bet var savietot, ar visu pārējo – ir labi.

Lietojamība

Austiņām ir 3 pogas, ar vienu mēs paslēdzam skaļāk, ar otru klusāk, ar trešo varam ieslēgt vai izslēgt to, kas mums skan ausīs. Tas viss ļoti vienkārši un ļoti ātri, mēs varam pierast pie šo pogu lietošanas.

Vēl mēs varam tās vadīt ar galvas kustībām, kas ir mazliet dīvaini. Piemēram, sāk skanēt dziesma, kas nepatīk – pakratam galvu pa labi, pa kreisi un mums pārslēdzas nākamā dziesma. Sportojot ērti, nav jāaiztiek telefons.

Cik es pamēģināju, šīs kustības strādā ļoti labi. Reāli kaut kā neesmu pieradis šīs kustības izmantot ikdienā. Aplikācijā mēs varam arī atslēgt šo funkciju, bet nekad nav man sanācis tā, ka kustību signāls nostrādā netīšām, tā ka funkciju atslēgt arī nav vajadzības.

Kas kastē?

Kastē mēs atradīsim austiņas, lādētāju, ausu aizbāžņus, foršu mazu maisiņu, kur tās paglabāt, kad netiek izmantotas un, mazu kastīti/turētāju, kas būtībā funkcionē, kā power banka (kā pareizi, ārējais uzlādes akumulators?). Šis mazais akumulators lādējas ar USB-C, līdz ar to, oriģinālo lādēšanas vadu austiņām nekad neesmu izmantojis.

suunto wing
Kastē vēl bez austiņām atradīsi lādēšanas staciju, maisiņu, kur tās glabāt, kad netiek izmantotas, ausu aizbāžņus un austiņu lādēšanas vadu. Un, protams, lietošanas pamācību, kas Tev diez vai būs vajadzīga.

Skaņa

Mūzika

Mūzika skan diezgan ok, protams, šādas austiņas nav īstai mūzikas baudīšanai. Pats parasti klausos kādu podkāstu, kur skaņas kvalitātei nav tik būtiska nozīme.

Runāšana pa telefonu

Parasti, aiz cieņas pret sarunu biedru, runāju pa telefonu to liekot pie auss. Bet ar Suunto Wing mani sarunu biedri ir teikuši, ka dzird mani ideāli, arī ārā, dabā, ne tikai pie darba galda, bet pat sportojot. Esmu ļoti patīkami pārsteigts par sarunu audio kvalitāti, tiešām iespaidīgi.

Izmanotoju Suunto Wing arī zoom sapulcēm, kas ir ļoti ērti – visi dzird mani ļoti labi.

Funkcijas aplikācijā

Suunto Wing Tu vari pievienot Suunto aplikācijai un pamainīt dažus iestatījumus.

  1. Tu vari mainīt LED gaismiņu režīmu vai izslēgt tās pavisam.
  2. Tu vari atslēgt austiņu kontroli ar galvas kustībām.
  3. Tu vari izvēlēties skaņas režīmu normal vai outdoor. Īsti nejūtu atšķirību, vienmēr lietoju normal.
  4. Mēs varam izvēlēties, vai austiņas var pieslēgt vienai vai divām ierīcēm vienlaicīgi, kas īstenībā ir ļoti noderīgi.
suunto app wing

Suunto Wing vai Shokz austiņas?

Būtībā es uzskatu, ka šāda dizaina austiņas, kad auss ir brīva, ir ļoti laba ideja, gan tiem, kas sporto, gan tiem, kuri bieži ir zoom sapulcēs vai runā pa telefonu.

Vai Suunto ir labākas par Shokz?

Shokz austiņas, pat visdārgākās, ir mazliet lētākas nekā šīs Suunto Wing, bet Suunto Wing ir dažas unikālas lietas:

  • kopā ar mazo “ārējo bateriju”, baterijas izturība ir 30h (10h austiņām, papildu 20h ar bateriju);
  • nav nepieciešams speciālais lādētājs, jo baterija lādējas ar usb-c;
  • LED gaismas papildu drošībai
  • dažādu funkciju pielāgošana Suunto aplikācijā.

Vai izvēlēties Suunto? Jā! Es ļoti izbaidīju Suunto Wing lietošanu un arī turpināšu tās lietot!

Ja Tu pasūti Suunto Wing novembrī (dāvanu skaits ierobežots), dāvanā saņemsi ļoti foršu Suunto ūdens pudeli!

suunto pudelīte
Novembrī, vai kamēr pieejamas, pērkot Suunto Wing vai jauno Suunto Race – dāvanā forša Suunto ūdens pudelīte
Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *