Endomondo gals klāt. Nāc uz Strava!

Endomondo mans pirmais skrējiens bija 2011. gada 29. janvārī un es atceros cik fascinējoši man šķita, ka šādi varu saglabāt savu treniņu datus dienassgrāmatā, redzēt ātrumu, karti, arī pulsa datus. Ap to laiku Endomondo kļuva par ļoti iecienītu zīmolu – pat mani draugi, kuri nesporto bija Endomondo un mēdza ierakstīt garāku pastaigu vai pārvietošanos ar velo.

Pirmais skrējiens Endomondo. Pirms gandrīz 10 gadiem.

Un Endomondo birojs tajā laikā atradās Kopenhāgenā, kur tobrīd dzīvoja arī tas pulsometru čalis, un bija iespēja arī nopirkt sporta apģērbu ar Endomondo zīmolu – tā nu mums joprojām ir skriešanas bikses ar Endomondo logo. Forši!

Pēc dažiem gadiem Under Armor nopirka Endomondo un laikam nemācēja šo platformu attīstīt un tagad ir paziņots, ka līdz ar 2021. gada iestāšanos pārstās eksistēt. Mazliet skumji, bet nu ko padarīsi…

Pārsūti savus datus uz Strava

Kopš tā laika, šādas tehnoloģijas ir ļoti stipri ienākušas mūsu dzīvē un platformas ir daudz un dažādas. Pulksteņu ražotājiem ir savas (Garmin Connect, Polar Flow, Suunto), un tad ir arī MapMyRun, Runkeeper, TrainingPeaks un daudzas citas aplikācijas.

Bet Strava, vismaz mūsuprāt, visvairāk līdzinās sociālajam tīklam un šī platforma ļauj gan analizēt savus datus, gan virtuāli sacensties ar citiem un piedalīties izaicinājumos.

Varam arī priecāties, ka citi spiež īķšķīti un komentē pie mūsu treniņiem. Jo tas mums visiem patīk. Aizej nospied īķšķīti pie savu draugu treniņiem – tagad!

Pievienojies Pulsometrs.lv klubam Strava aplikācijā!

Esam izveidojuši Pulsometrs.lv klubu Strava vietnē – nāc pievienojies!

Aicināsim Tevi pievienoties izaicinājumiem, būt aktīviem, laimēt balvas, dalīties ar pozitīvismu un iedvesmu. Novembrī vēl paspēsim izspēlēt ļoti foršas balvas starp kluba dalībniekiem no Garmin – pievienojies tagad!

Pievienojies Pulsometrs.lv klubam Strava vietnē

Vai es varu pārsūtīt datus no Endomondo uz Strava?

Protams! Tev jāsavieno Strava ar Endomondo un Tavi dati lēnā garā pārmigrēsies uz Strava.

Izmanto Tapiriik. Pievieno Strava, pievieno Endomondo, pie iestatījumiem atzīmē uz kuru platformu jādodas failiem.

Atceries pie iestatījumiem atzīmēt uz kuru aplikāciju jāpārnes faili

Kad esi savienojis, dati lēnā garā pārmigrēsies, bet negaidi visu uzreiz – tas prasīs kādu laiku.

Savieno savu pulskteni ar Strava

Ja Tu izmanto Garmin, Polar, Suunto, Fitbit, Coros vai Wahoo – Tu vari savienot savu platformu ar Strava.

Viss, kas Tev jādara – atrodi savā aplikācijā vai mājas lapā sadaļu “partners”, “connections” vai tamlīdzīgi. Ja neatrodi savienošanu telefonā, atver savu platformu datorā.

Tāpat, Tu vari pievienot Concept 2 airēšanas trenažieri, Zwift un daudz ko citu.


Pievienojies un tiekamies online!


Patīk mūsu raksti? Seko līdz facebook’ā un instagram’ā, nepalaid garām nākamo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *