Garmin Edge 1030 Plus – kas jauns?

Garmin nesen izziņoja uzlabotu Garmin Edge 1030 modeli – Garmin Edge 1030 Plus (pieejams arī Garmin Edge 1030 Plus bundle versijā).
Plānots, ka mēs tiksim pie jaunā modeļa jūlija vidū, bet šeit īss apraksts par to, kas ir galvenie jaunumi, lielākie ieguvumi, salīdzinājumā ar Edge 1030.

Atmiņa un bezmaksas kartes

Garmin Edge 1030 ir vieta atmiņas kartei, kur Tu vari iekopēt karšu failus. Jaunajā Edge 1030 Plus iebūvētā atmiņa būs 2x lielāka (nevis 16GB, bet 32GB), bet atmiņas karti Tu vairs šajā ierīcē nevarēsi ievietot.
Vai tas ir pietiekami? Jā! Tu varēsi saglabāt velodatorā divu kontinentu kartes, varbūt pat vairāk. Un ja Tu brauc uz trešo – pievieno velodatoru datoram un caur Garmin Express ielādē arī to.
Tev vairs nebūs jāmeklē kur dabūt vai nopirkt kartes – visa pasaule Tev būs bez maksas. Forši!

Jaunā Garmin Edge 1030 Plus krāsa

Garmin Edge 1030 ir balts. Garmin Edge 1030 Plus ir melns. Tā lūk!

Uzlabota LiveTrack funkcija

LiveTrack funkciju var izmantot cilvēki, kas paliek mājās, kamēr Tu griez pedāļus. Tagad mājas palicējs varēs redzēt ne tikai Tavu atrašanās vietu un Tavus datus, bet arī plānoto maršrutu (ja minies pa iepriekš izveidotu maršrutu). Runā, ka šis uzlabojums būs pieejams arī citiem aktuālajiem Garmin velodatoriem (Edge 830, Edge 530).

Garmin Edge 1030 procesors

Nav tā, ka iepriekšējais modelis būtu lēns, bet jaunajam ir jaudīgāks procesors, un līdz ar to maršrutu izveide, karšu ielāde un vienkārši lietošana būs ātrāka.

Ieteiktie treniņi

Šī ir interesanta funkcija, kuru gaidām arī Garmin pulksteņos. Proti, ierīce spēj noteikt Tavu sagatavotības līmeni, balstoties uz treniņu vēsturi. Bet jaunais Edge 1030 Plus mācēs arī ieteikt treniņu, balstoties uz šiem datiem. Visticamāk, šis nebūs aktuāli profesionāliem sportistiem vai nopietniem entuziastiem, kas trenējas kopā ar treneriem, bet visiem pārējiem – varētu būt vērtīgi. Šī funkcija strādās labāk, ja izmantosi arī jaudas sensorus.

Garmin Edge 1030 Plus ir ieteiktie treniņi balstoties uz Tavu treniņu vēsturi

Uzlabotas navigācijas funkcijas

Veloddatoru navigācija nestrādā tik labi kā waze, bet kļūst arvien labāk. Jaunais Edge mācēs pārveidot maršrutu, ja novirzīsies no ieplānotā maršruta, piedāvājot vairākus variantus, kā turpināt.
Vēl diezgan feina funkcija – iepauzēt maršrutēšanu. Pieņemsim, ka Tu brauciena laikā izdomā ieripināt pulsometrs.lv veikalā, nopirkt kādu Maurten želeju. Ja Tu neiepauzē maršrutēšanu, tas ziņos, ka esi novirzījies, mēģinās pārrēķināt maršrutu, pīkstēs un dusmosies, tapēc labāk to iepauzēt, lai miers mājās.

Garmin Edge 1030 Plus ir uzlabotas navigācijas funkcijas

Baterijas izturība

Garmin Edge 1030 baterijas izturība ir līdz 20h, bet jaunajam – līdz pat 48h. Tas gan būs baterijas taupības režīmā, ar retāku gps ierakstu. Normāli minoties ar pilnu GPS, baterija varētu izturēt līdz 36h. Protams, atkarīgs no dažādiem blakusapstākļiem – cik sensorus Tu izmanto (jaudas, ātruma, kadences, pulsa jostu), cik spilgts ir ekrāns, vai ir pievienots telefons un tamlīdzīgi.

Automātiska iestatījumu pārnešana uz jauno ierīci

Ja Tu jau izmanto Garmin velodatoru un vēlies pāriet uz jauno modeli, caur Garmin Connect aplikāciju Tu varēsi automātiski pārnest iestatījumus. Tavi iestatījumi, Tavi pievienotie sensori – tie visi būs pie jaunā Garmin velodatora.

Feināks ekrāns

Jaunajam Edge 1030 Plus esot feināks ekrāns. Arī skārienjūtīgs, tāds pats kā Garmin Edge 830, tikai lielāks. Un par Edge 830 atsauksmes labas – strāda labi arī lietus laikā. Paši gan neesam izmēģinājuši, bet tas ir uzmontēts uz velosipēda un gaida nākamo treniņu, lai mēs varētu to patestēt un Tev par to pastāstīt!

Kad būs pieejams?

Paredzams, ka jaunais modelis būs klāt jūlijā. Ja vēlies būt Latvijā pirmais, kas ar to minās, pasūti tagad Garmin Edge 1030 Plus vai Garmin Edge 1030 Plus Bundle un uzreiz, kā tas būs klāt, varēsi to saņemt!

Nepalaid garām arī jaunums, seko mums Facebook’ā un Instagram’ā!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *