Jaunais Garmin Fenix3 HR ir klāt!

Garmin Fenix3 ir viens spēcīgi iespaidīgs GPS pulsometrs – tas ir funkcionāls un izskatīgs un daudzi to ir iecienījuši vai iekārojuši. Un tagad šis modelis pieejams vēl interesantākā versijā – ar iebūvētu sirds ritma mērītāju.

Ar ko tas atšķiras no ierastā Fenix3?

Jaunais Garmin Fenix3 HR būtībā ir tas pats Fenix3, kas iepriekš, bet šim modelim aizmugurē ir iebūvēts sirds ritma mērītājs. Tas ieraksta pulsu 24/7, bet ne visu laiku – tas to piefiksē ik pēc brīža. Ja aktivitāte ir lielāka, tas piefiksē pulsu biežāk, ja aktivitāte ir zema, tad retāk.

Izvirzītais pulsa mērītājs cieši iespiežas ādā, bet fiziski tas nav jūtams – tas netraucē, nesāp un nedara pāri rokai nekādā citādā veidā.

Pulsa precizitāte?

Tā kā šis modelis mums ir gluži jauns mūsu plauktos, pulsometru čaļi nav pamanījušies veikt testus ar šo sportojot. Palasot atsauksmes internetos, varam atrast, ka cilvēki runā, ka šis modelis ir precīzāks par Garmin Forerunner 235, bet, ja vēlies tiešām precīzus datus, tad vislabāk izmantot pulsa jostiņu.

20160914_144205

Pulsa jostiņas?

Lai arī šis modelis nenāk komplektā ar pulsa jostiņu, Tev ir iespēja to iegādāties atsevišķi. Fenix3 HR strādās ar visām Garmin pulsa jostiņām, arī ar HRM-Swim un HRM-Tri.

Ja vēlies izmantot šo pulsometru, kā pulsa jostiņu, arīt tas būs izmantots. Vari mērīt pulsu ar Garmin Fenix3 HR un pārnest pulsa datus, piemēram, uz Garmin velodatoru.

Versijas?

Garmin Fenix3 HR pulsometri pieejami divās versijās:

  1. Garmin Fenix3 HR Silver edition – ļoti elegants, melns, stilīgs ar sudrabkrāsas malu.
  2. Garmin Fēnix 3 Sapphire HR – tumšs, ar safīra stiklu.

20160914_150225

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *