Garmin Forerunner 245 – pirmie iespaidi! Kas jauns?

Garmin Forerunner 245 ir viens no nesen izsludinātajiem Garmin modeļiem, un pirmais ir tāds pie mums nonācis, esam gatavi sākt to testēt. Šis vēl nav pilns apskats, vēl tikai pirmie iespaidi.

Kas ir Garmin Forerunner 245?

Garmin Forerunner 235 ir ļoti iecienīts pulsometrs ar kuru sporto simtiem un tūkstošiem sportistu visā pasaulē – un šis jaunais 245 modelis ir šīs sērijas turpinājums. Tas, primāri ir domāts skriešanai, bet, Tu ar to vari darīt daudz ko citu – braukt ar velo, vingrot vai pat peldēt. Šobrīd mums uz rokas ir modelis bez mūziks funkcijas, bet Forerunner 245 būs pieejams arī ar mūziku, ar iespēju ielādēt plejlisti no Spotify.

Pirmie iespaidi

Pulkstenis ir neticami viegls un ērts – specifikācijā rakstīts, ka tā svars ir 38.5g. Cik daudz tas ir? Tas ir tik daudz, vai patiesību sakot maz, ka to uz rokas gandrīz nevar just. Korpuss ir plastmasīgs, bet uz tausti rada ļoti kvalitatīva materiāla iespaidu, visas piecas podziņas ir metāliskas un ļoti patīkami lietojamas. Ekrāns nav skārienjūtīgs, bet ir krāsains, ar ļoti labu izšķirtspēju. Tiešām glīts! Gan pati ierīce, gan ekrāns. Uzreiz rada ļoti kvalitatīvas ierīces iespaidu!

Ļoti glīts un patīkams – rada ļoti kvalitatīva produkta iespaidu.

Kas jauns?

No funkcijām pamatlietas, protams, jau ierastas – gps, pulss, ikdienas aktivitātes (soļi, kalorijas, miegs, stress), paziņojumi no telefona, peldot skaita baseinus, iespēja ielādēt maršruta failu vai uzzīmēt maršrutu Gamrin Connect mājas lapā. Savienojama ar HRM-run jostu papildu skriešanas datiem.

Baterijas izturība

Kas neierasti no šīm lietām – baterijas izturība GPS režīmā solās būt līdz pat 24h. Diezgan forši šādai mazai ierīcei. Vai tas neietekmēs GPS precizitāti? Mērīsim, redzēsim!

Valoda

Ir latviešu valoda! Forši! Līdz šim pirmais ar latviešu valodu bija Garmin Instinct, tagad arī šis!

Garmin Forerunner 245 ir latviešu valoda! Forši!

Skābekļa līmenis asinīs

Līdz šim tikai Garmin Fenix 5X Plus mācēja mērīt skābekļa līmeni asinīs. Tagad arī šim modelim ir sensors, kas spēj to izmērīt. Cik precīzi, un kam tas ir noderīgi? Pētīsim un rakstīsim, seko līdzi.

garmin forerunner 245 | pulsometrs.lv
Garmin Forerunner 245 mēra skābekļa līmeni asinīs.

Ķermeņa baterijas līmenis

Garmin Forerunner 245 mēra cik daudz enerģijas no Tu esi paspējis iztērēt. Pēc idejas – no rīta ir pilns stabiņš un tad dienas laikā mēs enerģiju lēnām patērējam. Pagaidām mums šī funkcija rada vairāk jautājumu nekā atbilžu, bet ideja interesanta.


Kopumā jāsaka, ka jaunās funkcijas ir gana interesantas un jaunais Forerunner 245 izskatās tiešām labi. Seko līdzi mums facebook’ā un instagram’ā, rakstīsim arī padziļinātu aprakstu un stāstīsim par jaunajām funkcijām vairāk!
Esi gatava/-s pasūtīt? Spied šeit! Pirmajiem dāvanas no Maurten!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *