Garmin Venu SQ 2 – kas jauns?

garmin venu sq 2
Garmin Venu Sq 2 – jaunākais Garmin viedpulkstenis

Garmin nupat izziņoja jaunu, uzlabotu Venu SQ versiju un tā saucas – Venu SQ 2! Un, protams, versija ar mūziku – Venu SQ 2 Music. Ok, bet kas jauns?

Garmin Venu SQ 2 cenas

Dizains

Jaunais Venu SQ 2 ir ļoti līdzīgs iepriekšējai versijai, bet ļoti būtiska izmaiņa no dizaina skata punkta – jauns ekrāns. Venu SQ ir LCD ekrāns, jaunajam Venu SQ 2 – Amoled ekrāns. Ko tas nozīmē? Smukāks, labāka izšķirtspēja, vairāk priecē acis, odziņa, ķirsītis, smukumiņš! Forši! Ekrāns ir arī mazliet lielāks, un tas ir ļoti patikami!

Jaunais Garmin pulkstenis ir arī mazliet plānāks, kas rada sajūtu, ka tas ir modernāks, stilīgāks.

garmin venu sq 2
Jaunajam modelim (pa labi) – augstāka izšķirtspēja, lielāks ekrāns.

Baterijas izturība

Viedpulkstenis ar 6 dienu baterijas izturību ir forši un tāds ir Venu SQ. Bet cik ilgi izturēs baterija jaunajam modelim? 11 dienas! Jā!

Ar GPS šis pulkstenis var izturēt līdz 26h. Kas ir ļoooti daudz priekš šāda viedpulksteņa, principā var noskriet ultramaratonu turp un atpakaļ.

Jaunajam Venu SQ 2 ir arī Battery saver režīms – vari pagarināt baterijas izturību vēl garāku, ja nepieciešams.

Sporta funkcijas

Protams, šis ir GPS pulkstenis, tas mēra pulsu un tam ir daudz dažādu sporta profilu. Venu SQ 2 ir arī jaunāks optiskais pulsa mērīšanas sensors un All systems satellites tā kā teorētiski gan pulsa mērīšanai, gan GPS precizitātei vajadzētu būt labākai, nekā iepriekšējam modelim. Vai tā ir – vēl neesam testējuši!

Jaunajam Garmin modelim ir jauns sporta profils Hiit, bet vairums sporta profilu Garmin ierīcēs jau ir sen – skriešanas, velo, vingrošanas, arī peldēšana baseinā – tas viss ir arī Venu SQ 2. Tas kas šajā modelī nav – kalnu slēpošanas, snovbords, arī hiking – šajā modelī nav barometriskais altimetrs, tādēļ sporta veidi, kur svarīga augstuma izmaiņa šeit nebūs. Ja tas Tev ir svarīgi – izvēlies Garmin Venu 2, Venu 2s vai Garmin Venu 2 Plus!

Datu lauki

Sportojot mums ir plašas iespējas ekrānu pielāgošanai, piemēram, mēs varam redzēt ātrumu, sirds ritmu, pulsu, apļu laikus, noskrieto distanci, vidējos un maksimālos rādītājus, pulksteņa laiku u.t.t. Vienlaicīgi mēs varam redzēt 4 rādītājus un, kas interesanti, tagad mēs varam šos ekrānus pielāgot arī aplikācijā. Vēl nesen tas bija iespējams tikai pašā pulkstenī.

Treniņiem Tu vari izvēlēties Garmin sagatavotas treniņu struktūras, vai vari darīt to pats! Forši – šis viedpulkstenis ir arī ļoti jaudīgs sporta pulkstenis, lielākajam vairumam no mums pilnīgi pietiks ar sporta funkcijām, kas šeit atrodamas!

garmin venu sq 2
Garmin Venu SQ 2 – pieejams vairākās versijās, ar mūziku un bez, kā arī dažādās krāsās

Ikdienas funkcijas

Protams, šis pulkstenis skaitīs aktivitātes – miega ilgumu, miega fāzes, noietos soļus, aktivitātes minūtes, stresu, ikdienas ķermeņa bateriju.

Tas neskaitīs uzkāptos stāvus, jo tam nav barometriskais altimetrs. Bet visu parējo gan. Un visus datus Tu varēsi apskatīt Garmin Connect aplikācijā. Daudz dažādos šķērsgriezumos!

Mūzika

Ja Tu vēlies ielādēt mūziku vai podkāstus pulkstenī un skrienot klausīties Aplīša sarunas, telefonu atstājot mājās – tas ir iespējams, bet Tev nepieciešama mazliet dārgākā Venu SQ 2 Music versija!

Garmin Pay

Pagājušajā rudenī mēs veicām Garmin lietotāju aptauju un uzzinājām, ka Garmin īpašnieki, kuriem ir pieejams Garmin Pay ir pievienojuši karti pulkstenim katram gadījumam. Ejam skriet un ir karsts – varam pa ceļam nopirkt ūdeni. Maks nav līdzi pastaigā, varam nopirkt saldējumu. Gadījumi gadās un tieši tam ir Garmin Pay! Kopumā Garmin lietotāji, kas šo funkciju izmanto regulāri, vērtēja to ar 4.84 no 5. Garmin Pay šobrīd pieejams Swedbank, Citadele, Luminor un SEB klientiem. Ja Tev ir cita banka, vari izmantot arī Revolut.

Noslēgumā

Garmin Venu SQ 2 ir jauns, tiešām foršs viedpulkstenis ar 11 dienu bateriju un sporta funkcijām, ar kurām pietiks arī lieliem sporta entuziastiem! Garmin atkal ir mūs pārsteidzis ar kārtējo fantastisko produktu! Ja Tev uz rokas pietrūkst ļoti feins sporta viedpulkstenis – pasūti savu Garmin Venu SQ 2 vai Garmin Venu SQ 2 Music.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *